View Single Post
  #5565 (permalink)  
Vechi 16 feb 2012, 17:26:56
Anita Luca's Avatar
Anita Luca Anita Luca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 29 nov 2010
Locaţie: zalau, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Rina
Date: 164cm, 66.7kg
Mesaje: 3.025
Aprecieri acordate: 392
Am fost apreciat(a) de 851 ori in 369 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XI)

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul

Offf...stiu cum este ,am lucrat si eu undeva si tot asa am patit.De-atunci nu am vrut sa mai lucrez cu bani .Te inteleg perfect .Eu si acum mi-aduc aminte...am ramas marcata,mai ales ca nu era vina mea .
Si daaa... de 8 Martie mi-e frica ....dar totusi am refuzat doua invitatii la restaurant .Nu o sa mor anul asta...mai importanta e sanatatea mea si visul de a fi mai slabuta .
da si eu lurez toata ziua cu banii si cum ai zis tu nu a fost vina mea dar asta e
claaar e mult mai importanta sanatatea, uite eu de ex am probleme la tiroida si din cauza asta am perioade cand imi creste f tare pulsul sau tensiunea, de cand cu dieta parca s au rarit momentele alea si asta ma bucura mai tare decat faptul ca vad minus la cantar
Citat:
Anterior postat de alize Vezi mesajul
Eu nici n-am auzit de acea ciorbita.am auzit de stevie,de stir... niste ierburi de asteaeu cum sunt carnivora de fel nu am papat.Voi salata verde o luati din hipermarket-uri,nu?ultima data cand am luat era amara si parca mancam iarba;n-am mai luat de atunci
intr adevr nu e asa buna salata ce o gasim acuma in magazine, eu am primit de la mama, ea o pune la borcan in saramura si cand vreau supa de salata o desarez si e super buna