View Single Post
  #5908 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 12:47:10
Crysa's Avatar
Crysa Crysa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 38
Dieta: calcul calorii
Date: 169cm, 68kg
Mesaje: 1.810
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de ralugrigore Vezi mesajul
Buna slabutele, am venit si eu in gasca voastra. de curand am inceput regimul cu ciorba de varza si vad ca merge am dat jos 3 kg in 4 zile sper sa reusesc sa tin pana la sfarsit adik inca 3 zile dupa care trebuie sa adopt alta dieta ca ciorba de varza nu cred ca mai mananc in viatza mea va poopicesc pe toate slabutele

ralu, bine ai venit printre noi

ceea ce faci tu este o mare greseala....acum esti incantata dar garantez eu ca le vei pune la loc...si poate mai mult decat kilogramele date jos


eu iti sugerez sa ti o dieta sanatoasa...un stil de viata

Citat:
Anterior postat de dana88 Vezi mesajul
Fetele ma ajutati si pe mine deoarece am o nelamurire. Este bine sa folosesc mierea de albine pentru indulcirea ceaiului.Eu mam gandit ca decat zahar tot mai bine folosesc mierea.Sugestii?!?!

Va pupic!!!!

este foarte bine....bravo

Citat:
Anterior postat de Flori V. Vezi mesajul
Neata fetele!!!!!
Am reusit in sfarsit sa trec putin in vizita pe la voi. Ce mai faceti, cum merge treaba?
Elysee, felicitari pentru reusita, am vazut ca ai slabit nu doar in kg ci si in cm. Tine-o tot asa!!!!!!!!!!!!!
Va pup cu drag si va doresc o zi la fel de minunata ca fiecare dintre voi

salutare,

sper sa mai intri


toate m-ati parasit Flori....Miru si Dia

Citat:
Anterior postat de Flori V. Vezi mesajul
Buna Danuta. Nu am plecat, pe 9 octombrie e plecarea. Insa a trebuit sa strang tot ce aveam in casa, sa impachetez, sa sigilez... multa munca. Plus bagaje... si nu stiu ce sa iau si ce sa las.... dar o scot eu la cap.
Fug sa mananc ca nu am apucat, am intrat direct la voi ca iar ma apuc de treaba si nu apuc sa va vizitez.
Pupici
uf saracuta de tine...imi imaginez in ce stare esti...mie mi-ar fi foarte greu sa ma despart de lucrurile mele

spor la munca...si sa-ti fie de bine
__________________
Jurnal Crysa

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat. ---->e clar ...sunt nebuna!!!