View Single Post
  #5909 (permalink)  
Vechi 18 mai 2011, 15:15:16
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Servus fetelor !!!!!
Azi e zi de frcte. Am papat pana acum 2 mere , o banana, 5 capsunici. Am bagat la cuptor acum o praji cu capsuni pt familie. Poate o sa gust si eu din ea, acolo 50 g ca nu o fi bai .
Vreau sa-mi fac si o salata de varza cu morcov sa mananc acum la pranz.
O zi frumoasa !
Ziua buna Feli , asa-i astazi este zi de fructe la voi, uitasem
Sa iti fie de bine banuiesc ca ai gatat pranzul.
Eu sa nu renunt la praji de obicei fac una din branza prospata de aici slaba si in calorii, amestec cu un ou, esenta de care o fi, coaja de la un citric, apoi rastorn in tava peste mere taiate felii sau prima data pun compozitia dau la cuptor 30 minute dupa care ornez cu kiwi sau capsuni (acum ca au aparut).
Dar sunt de acord cu tine 50 g asa paraji bun nu e ca ne omoara

Citat:
Anterior postat de ghindocelu Vezi mesajul
gata am terminat o repriza de sport cea de-a doua o fac deseara acma mai stau aici su voi la o cana de apa
Salutare ghindocel !
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
buna fetelor, am revenit. Gata cu mancarica de varza cu muuult marar verde si patrunjel, abia astept sa mananc.Deocamdata stau cu voi, la un ceai verde, apoi tb sa ma epilez si sa fac sport. Duminica mi-am programat sa merg la concert la Voltaj, ca vine in cta, abia astept.

Camy, ti-am vazut noile poze, ce bronzata te-ai facut, deja nu mai ai nevoie de plaja
Spor la sport Miha!
Se duce el kg in plus, el inca nu a inteles ca are de-a face cu slabuta 2011 Pupicei
__________________