View Single Post
  #6003 (permalink)  
Vechi 01 oct 2010, 09:24:50
Crysa's Avatar
Crysa Crysa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 38
Dieta: calcul calorii
Date: 169cm, 68kg
Mesaje: 1.810
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de dana88 Vezi mesajul
Wooow felicitari, si sa inteleg ca ne parasesti grupul. Sper sa te urmez si eu cat de curand, azi dimineata m-am cantarit din nou , nu am putut rezista si aveam 63,3. Nu stiu e ok sa slabesc asa mult, ieri dimineata aveam 64,4 cred si azi 63,3......Mie frica sa nu cumva sa pun inapoi asa de usor precum slabesc....si nu mi se pare k am slabit nici din burta nici din picioare.Te pup si felicitari inca odata!
neatza Dana,

asa e la inceput....si eu am slabit 3-4 kilograme asa urgent(de la 67 la 63kh)....apoi...pffff.. 1 kilogram la 2 saptamani...asa trase de coada

asta e


Citat:
Anterior postat de dana88 Vezi mesajul
Fetele , imi puteti recomanda niste exercitii pentru gambe, deoarece le am foarte groase. Sper sa pot face ceva, deoarece asta este o mostenire de familie.Va multumesc!

exerciti pt gambe???hmmm....eu spun ca steper si bici te ajuta....dar sa nu faci foarte intens ca atunci o sa fie mai rau....fa usor pt a se subtia(acum sa nu-ti imaginezi ca se vor subtia foarte mult, mai ales daca asa e constitutia ta)


__________________
Jurnal Crysa

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat. ---->e clar ...sunt nebuna!!!