View Single Post
  #646 (permalink)  
Vechi 12 ian 2013, 10:04:26
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul

Gata scumpa, liniste-te .
Hmm , pai deja mi-am tras p90x , dar ma apuca groza cand ma uit cat timp tine un video.
Am de gand sa alternez p90x cu shred sa vedem ce iese.
3 zile pe sapt shred si 3 zile p90x chiar nsh o sa incerc sa imi fac un program si ti-l voi arata si tie sa iti dai cu parerea.
Nu esti singura, eu sunt aici , ca de obicei.
Incearca sa vezi daca ai psiholog la lic , daca ai, dute la o sedinta cu el, vezi daca e ok, daca ti se pare de incredere, si continua sedintele daca e totul ok:*.
Voi incepe sa ma duc si eu sigur de sapt viitoare cred.
Pentru 2013 am de gand sa imi rezolv si probleme cu ovarele, am auzit ca , ceaiul de coada soricelului trateaza afectiunile genitale, si mi-am si cumparat 3 cutii de coada soricelului si 2 de soc , m-am rasfatat aseara cu ciocolata ca sa imi fac nebunia ca de luni nu mai pun gura pe nimic.
In afara de slabit am de gand sa ma apuc sa imi fac un caiet cu lecturi pentru bac la romana, si sa imi transcriu toata materia la biologie pentru clasa a 9a (mi-am aruncat ca desteapta caietele) , si sa ma apuc de tocit la matematica pentru ca, sunt bata!
Mai bine ma apuc de acum de treaba, sa le am puse in ordine si la anul sa fiu mai linistita (ceea ce nu prea cred) decat sa ma apuc de transcris porma pe ultima 100 de metri.




Sper ca nu te-am plictisit prea tare) asta e doar o mica parte din tot ce as vrea sa fac sunt multe altele pe care mi le doresc.


In concluzie sa trec la slabit, am de gand sa ajung la 48 de kg si sa fiu cat de cat tonifiata pana la majorat adica am timp pana pe 30 iunie (pe 1 iulie e ziua mea) stiu ca voi reusit daca ma tin de treaba (si daca ma certi cand nu sunt cuminte, cum o sa te ''ciufulesc'' eu daca nu vei fi nici tu cuminte).


Tu ce planuri ai pentru 2013?
daa si eu ma gandeam ca prin vara asa sa incerc insanity
imi place planul tau pt bac ... si eu trebuie pe la romana sa fiu mai atenta .. in rest nu prea am ce sa copiez sau sa fac nu stiu insa daca sa dau la info sau la fizica .. in orice caz semestrul asta trebuie sa`mi cumpar o carte mai aprofundata de info, ca si daca nu dau vreau sa invat pt mine si pt facultate
si asa planuri am multe ... pt la vara .. as vrea sa ma duc la mare, sa dau de carnet, sa ma duc la maicamea in germania .. si eventual si un mic majorat .. cam multe cheltuieli stiu bani de mare am o parte din ei .. este pusa alocatia in cont si se strang cateva milioane pana la vara .. dar de restul nu stiu

apropo, am uitat sa va zic ... mi`am facut analizele .. iar la o parte din ele am vazut ca am calciul scazut .. probabil de aici durerea de calcai si amorteala .. am inceput sa iau niste pastile cu calciu si d3, dar cam dupa ureche i le`a dat cineva lu matusemea .. sper sa nu fie vreo problema totusi ca e calciu nu e cine stie ce ..
iar cealalta parte se numeste electroforeza, nu prea stiu in ce consta .. si nu am apucat sa o vad ca am plecat de la bunicamea pana sa vina .. si oricum trebuie citita de un medic

azi-dimi mi`a venit si c.m. .. ciudat este ca nu prea am dureri .. decat mici .. dar totusi nu as vrea sa ma arunc in sport ca sa am dupaia .. de luni eventual incep din nou
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat