View Single Post
  #6685 (permalink)  
Vechi 22 feb 2012, 12:01:19
violeta4's Avatar
violeta4 violeta4 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mai 2011
Locaţie: sannicolau mare, Romania
Vârsta: 40
Date: 165cm, 60kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XI)

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
neata la toata lumea!mi`a fost dor de voi ieri.
dar nu am avut starea potrivita sa mai intru pe aici.
am renuntat deocamdata la Rina si nu din cauza k eram dezamagita k am slabit putin.eram multumita chiar..decat deloc.dar trecem printr-o perioada mai proasta cu banii si nu imi permit sa mai fac figuri k eu mananc altceva decat s-a facut de mancare.
o sa incerc sa mananc tot gen Rina,adik sa nu amestec toate..macar sa scad tot asa k pana acum.gen 400,500g si sunt multumita.
sper sa ma mai primiti in vizita dak nu mai sunt Rinista!
buna Cris! imi pare rau sa aud ca sunteti intr-o pasa mai proasta, insa lasa ca trece! si bineinteles ca poti sa treci pe aici, ori de cate ori vrei!
asa este...si mie mi se pare un pic mai costisitoare o dieta, indiferent care ar fi ea!
daca tot stii principiile Rinei, n-ar fi rau sa te uiti si pe cele de la Montignac! acolo nu trebuie sa tii o ordine a zilelor, si se bazeaza cam pe aceleasi principii! eu am tinut anul trecut regimul asta..mai greu un pic decat Rina, dar a mers foarte bine!
avand astfel de informatii, iti poti creea singura dieta! insa o dieta personalizata te costa "mai mult": o foarte buna disciplina/organizare personala!
sa ne auzim cu bine!
__________________
"Am inteles ca un om poate avea totul, neavand nimic...si nimic, avand totul" (M.Eminescu)

"Doua lucruri sunt imposibile: a vedea cu ochii pe Dumnezeu si a povesti dragostea" (Adrian Paunescu)