Subiect: Jurnal mariy67
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 08 iul 2009, 09:57:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: jurnal meniuri montignac

Citat:
Anterior postat de mariy67 Vezi mesajul
multumesc slabuta.
bineinteles ca umblu si la gasca montignacelor,dar am ajuns la concluzia ca asa ma pot urmari cel mai bine,si mai ales sa vad unde fac greseli.
nu crede ca ma dau mare,dar sper sa imi fie de ajutor,sa imi fiti de ajutor,sa va fiu un bun sustinator.
de aceea la final,mereu subliniez fete curajoase.
am ajuns la concluzia ca trebuie sa ai un mare curaj,sa mergi pe acest drum greu,acela de a slabi.
pup fetele curajoase.
Eu nu cred ca te dai mare Si sunt tare bucuroasa sa te avem in comunitatea noastra
Noi o sa te ajutam cu ce vom putea: sustinere, incurajari, motivatii, dar restul trebuie sa il faci tu Voi fi tare fericita sa te vad si pe tine cu silueta pe care ti-o doresti

Intr-adevar, slabitul nu este asa de usor precum unora li se pare, pe langa vointa mai ai nevoie si de rabdare, sa rezisti tentatiillor (daca ai familie este foarte complicat, trebuie sa gatesti separat), nu mai spun sa iti gasesti in viata asta agitata de zi cu zi si o "fereastra" pentru sport. toate avem nevoie de sustinere

Acum si tu esti una dintre fetele curajoase pentru ca ai decis sa spui "nu" kg
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii