Subiect: jurnal irina
View Single Post
  #8 (permalink)  
Vechi 09 dec 2009, 15:53:06
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: jurnal irina

Citat:
Anterior postat de Irina2403 Vezi mesajul
Multumesc mult, slabuto!
Ai dreptate, in perioada asta e posibil sa fie vina musafirilor.
Am incercat sa imi notez ce pap si sa fac si mai mult sport. In week-end insa am fost plecata de acasa si am papat cam mult... Am mai dat iama si prin dulciurile piciului primite de la Mos, am fost si la chef in Bv unde se papa tare bine si nici gand sa ma cantaresc. Mai am si problema cu "iesitul afara". De cand am plecat vineri si pana azi cand m-am intors...pauza. De maine insa ma pun pe treaba. Ce e insa curios este ca cei care m-au vazut au spus ca am slabit, iar eu am pe cantar tot 60 cat aveam si data trecuta cand m-am vazut cu ei. Probabil chestia cu masa musculara...
Iti multumesc mult pt incurajari si sper sa nu dezamagesc. De maine notez tot!

Pupici!

Buna Irina
Bea un ceai verde, sau papa niste seminte de in pe stomac gol, ajuta la reglarea tranzitului

Uneori, se intampla urmatorul lucru, la cantar greutatea nu se modifica considerabil, insa la cm da. Asa ca ia un cm si masoara-te si tine o evidenta si la masuratori. Inseamna ca ai slabit in cm is cei din jur au observat acest lucru

Hai la treaba, mai este putin pana de Craciun, macar 1 kg dat jos este un pas inainte
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii