View Single Post
  #8353 (permalink)  
Vechi 28 ian 2013, 11:33:38
Anita Luca's Avatar
Anita Luca Anita Luca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 29 nov 2010
Locaţie: zalau, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Rina
Date: 164cm, 66.7kg
Mesaje: 3.025
Aprecieri acordate: 392
Am fost apreciat(a) de 851 ori in 369 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
, ce fain, felix si eu vreau, o sa ti dieta si acolo????
cat despre faza cu angajatii, 2 la numar....pppfooaiii
mai....si mie mi-au disparut inainte de sarbatori aproape 3000 de euro, mda...3000..poate va amintiti, atunci cand s-a otravit Zavo, am zis ca si eu am o problema mare...asta era..dar, nu am dovezi....i-am prins cu sume mici, cu chesti marunte, cu laut motorina din rezervor sau faceau zilinic curse cu masina mea...pe unul l-am dat afara ca era tupeist rau....de celalat mi-e mila...tatal lui a murit anul trecut, iar mama sa are cancer, se descurca fff greu....si depinde de banii astia...si mie si sotului ne e greu....insa i-am zis ca ne-am pierdut incredera si la primul pas gresit afara
Moni m-ai intrebat daca o sa tin dieta si nu ti-am putut raspunde atunci dar iti raspund acuma, nu am tinut dieta, am mancat cam prostioaresambata aveam vitamine si dimineata am mancat fructe, la pranz legume la gratar cu pui si smantana, la cina am mancat pui la gratar cu orez si ciuperci, pluuus un papanas si ieri iarasi le-am zapacit plus un suc, plus niste cipsuri si nu mai zic nimci
Tu vad ca esti cuminte si drept rasplata rezultatele nu intarzie sa apara si te felicit din suflet pt minus