View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 12:21:39
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Acnee, la 25 ani. :( Vreau un Dermatolog bun...

Citat:
Anterior postat de Shorty Vezi mesajul
Sfaturi nu am ... eu am probleme cu cosurile doar inainte de perioada "vesela"..chiar acum 3 zile aveam 2 vulcane adormite pe fata dar s-au retras in liniste amandoua..dar sunt sigura ca e din cauza orasului in care traiti..am o prietena care s-a mutat in Buc pentru facultate si acum face masterul...cand era in brasov se dadea cu crema din an in paste si acuma se demachiaza si cremuieste zilnic..si in plus anul trecut a avut niste cosuri pe fata de ziceai ca nu e adevarat...stiu ca si ea a fost la un dermatolog tot in bucuresti..daca nu uit cand mai vb cu ea o intreb de numele dermatologului

eu de exemplu in brasov imi permit sa uit sa ma demachiez...nu de machiaj..de praf..pentru ca si atunci cand imi sterg fata nu murdaresc foarte tare buretelul de vata.

Da, asta cred si eu, orasul e de vina, este prea mizerabil. Eu in fiecara seara ma demachiez si e groaznic cum arata discheta. Parca dau la sapa pe camp toata ziua.

Este un oras foarte murdar. Eu la pubertate nu am avut atatea cosuri cate am acum.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat