View Single Post
  #927 (permalink)  
Vechi 25 mai 2010, 17:54:05
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal~LicuriciColorat~

Citat:
Anterior postat de justbelieve Vezi mesajul
Eu ma simt cam ciudat,am o stare aiurea.Probabil din cauza ca m-am dezamagit pe mine astazi
Stii,de azi voiam sa mananc iar sanatos,fara excese fara nimic,si dimineata m-am trezit cu o invitatie la o zi de nastere de care uitasem,pe care nu am putut sa o refuz.Nu am mancat decat pizza,nici nu am terminat-o.Dar ma simt vinovata,eu chiar voiam sa ma tin de treaba de azi.Si chiar ma gandesc sa-mi schimb tickerul la 47 de kgNu stiu,ma mai gandesc.M-am cantarit azi si spre bucuria mea nu m-am ingrasat deloc.Da de fapt nu prea ma intereseaza kg,ci cum arat si cati cm am.
Aveam pentru azi pregatit un meniu asa de sanatos,dar nu conteaza voi manca maine ce aveam in plan pentru azi.Chiar vreau sa slabesc,adica sa slabesc in cm.
Si eu trebuie sa fac sport imediat,sper sa pot face mai mult.
Spor la sport

hey Lavi,ti-am pov la tine in jurnal ca si eu azi am primit vestea de pizza,sper so taraganez) si sa no mai manc,mai ales ca vine si ziua copilului,si nah...
oricum,nu stiu ce sa zic,nu mai fii supi pe tine,ca nare rost,daca papi intr-o zi pizza nu e capat de lume,stiu ca ai zis dar situatia a fost neprevazuta totusi
in legatura cu kg tu sti mai bine,mie mi se par putine,totusi,47?suna asa....anorexic(fara suparare),dar oricum esti mai mica la inaltime,dar kg nu ar trebui sa conteze,atata timp cat arati oki si iti place
vezi tu cum te hotarasti
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828