View Single Post
  #933 (permalink)  
Vechi 25 mai 2010, 20:17:04
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal~LicuriciColorat~

Citat:
Anterior postat de Dee Vezi mesajul
Hehe lasa,bafta tie la testul la mate si eu am crezut ca am facut o varza la teza la mate si cand colo ne-a adus azi tezele si am luat cea mai mare nota dn clasa .adica 8 a fost grea rau teza oricum. Da gata cu scoala ca mai e un pic si vine vacanta abia astept !!!!!! Mai ales ca o sa avem timp si pentru sport mai mult,gatit meniuri sanatoase si delicioase, plimbat etc etc etc... Tu dai jos repede ca esti perseverenta si ai avut si azi un meniu super ( iar cartofii copti sunt ok ,stiu o groaza de fete care au slabit si cu ei - mancati mai rar ce-i drept).
Bravo si cu mult spor inainte
nu slabesc usor crede-ma
am un metabolism tare lenes,nu ma ajuta mai deloc,mai ales ca ma si constip daca nu am grije un-doi,dar asta e,eu ma chinui
da si maine dau test la mate,am dat si azi,dau si maine,zici k o innebunit dirigu',acu so trezit si el ca nu are note
da vine vacanta
ce frumos suna: vacanta si si la mine plus invatat,ca o sa fac scoala de soferi...avai ce ma asteapta,mai ales ca nu stiu nik,nici un semn)
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828