View Single Post
  #969 (permalink)  
Vechi 22 iun 2012, 05:46:58
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Slabute care tin dieta South Beach faza II

Citat:
Anterior postat de pad81 Vezi mesajul
multumesc de sfaturi si de incurajari andrada, azi sunt mai bine pentru ca mi-a aratat cantarul 88.8kg (si ieri la fel) asa ca daca 2 zile la rand mi-a aratat aceeasi greutate e de bine cred! Acum astept sa mai coboare acul...Sa stiti fetelor ca la 12-16 zile dupa CM (adik in perioada ovulatiei) cantarul arata mai mult pentru ca organismul retine apa, deci nu va speriati.
Sper ca azi in sfarsit sa am timp sa merg la sala, ca abia astept. In rest, singurul sport pe care-l fac e cate o plimbare de cel putin o ora pe zi, cu bebe, cu caruciorul. Stiu ca nu e de ajuns, dar e mai bine decat nimic!
Voi cum mai stati cu dieta si cu kg? Mult spor si sa auzim numai de minusuri pe cantar!
Buna(nu mai retin cum te numesti )!este bine ca mergi pe jos pentru inceput,dar cu cat faci ceva in plus vei arde mai multe calorii si astfel vei slabi si te vei modela frumos!
La multe kg pierdute!

Citat:
Anterior postat de pad81 Vezi mesajul
feteloooor, unde sunteti???nu ma lasati singura, va rooog. vreau sa ma laud ca am fost la sala azi, prima oara dupa ce am nascut. sper sa ma tin de treaba si sa ajute si la sanatate si la slabit. voi ce mai ziceti?
Eu nu te las!Felicitari din suflet pentru mersul la sala si sa ai spor!Eu am mers doar o lunapentru ca nu am mai avut cu cine lasa fata...dupa ce imi dau licenta poate imi fac si eu cadou un abonament!
Trebuie sa te corectez;nu zici"sper sa ma tin de treaba",zici"o sa ma tin de treaba orice ar fi"! Daaaa? O zi frumoasa!

Citat:
Anterior postat de nicole333 Vezi mesajul
Buna seara slabutelor,ma bucur sa va intalnesc,am intrat si eu la dieta South Beach de curand,si va cautam sa impartasesc experiente,opinii,retete, si tare ma bucur ca v-am gasit.M-ai am putin sa va citesc ,si o sa ma intorc in curand la voi la o sueta..bineinteles daca ma primiti.

Pe curand!
Bine ai venit!Sigur ca esti primita cu bratele deschisa aici si orice alt topic de pe acest forum!SPor la scapat de kg!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat