forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Slabit eXtrem (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=378)
-   -   Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3098)

iustina1988 12 sep 2011 15:44:18

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 787590)
Nu iubita,cum sa fie putin:-o....iti dadusem sa cauti un subiect aici in forum despre sportul in exces;;)...daca citesti macar prima pagina ai sa vezi ca facind multe ore de sport te suprasoliciti fizic dar si psihic iar noi aici NU vrem asta...noi vrem sa slabim frumos si armonios....iar programul pe care ti l-am scris e cel pe care il fac si eu...nu mi-as da o parere daca nu as incerca-o eu intii;;):).Tu draga mea ai plus minus kilogramele mele...deci ar trebui sa ne asemanam si la masuri cred(nu m-am uitat peste datele tale-imi cer scuze dar o s-o fac miine cu siguranta-azi ma duc la servici de la 2:(( ) si cred pt ca am incercat-o(pe pielea mea) 30-50min de activitate sportiva pe zi e suficienta plus ca noi femeile mai facem si altceva...gatit,spalat,curatenie -lucruri care ajuta deasemenea la scaderea caloriilor si implicit la slabire;):D...norocoase noi:>>:)>:).te pooop frumoasa fata ..pe curind:-*:x>:D<
ps:uite-te pe meniurile mele si ai sa vezi cam cit maninc si ce sport fac+munca ;;)

da , am citit meniul tau pe azi. de fapt il citisem pe mai multe zile mai demult si tot am vrut sa te intreb daca nu te deranjeaza alea 480 min de mers incet cum sau unde le faci:-o/? sau face parte din munca ta:-o? . sport.... am facut azi doar 45 min taebo boot camp. am sa incerc sa ma tin de programul care mi l-ai dat. apropo masurile mele sunt: 90 bust;) 70 talie:(( solduri 87:(( si fund 99:((:((:((:((:((:((:((:((. nasoale masuri mai am.

ella 78 13 sep 2011 07:38:20

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
Citat:

Anterior postat de iustina1988 (Post 787796)
da , am citit meniul tau pe azi. de fapt il citisem pe mai multe zile mai demult si tot am vrut sa te intreb daca nu te deranjeaza alea 480 min de mers incet cum sau unde le faci:-o/? sau face parte din munca ta:-o? . sport.... am facut azi doar 45 min taebo boot camp. am sa incerc sa ma tin de programul care mi l-ai dat. apropo masurile mele sunt: 90 bust;) 70 talie:(( solduri 87:(( si fund 99:((:((:((:((:((:((:((:((. nasoale masuri mai am.

Pai cum iubita...esti mai inalta decit mine cu un pic mai mult si sunt sigura ca arati:-o talia mea e cu muuult mai mare si sa stii ca nu-mi sta rau deloc;):)):))....Da cele 480min...sunt munca mea....merg mult pe jos...dar nu-i nimic...nu as putea sa muncesc stind pe loc...am probleme mari cu circulatia la picioare...am fost deja operata...de vene varicoase:-s...mincarea proasta,sport deloc si mai sunt cauze..
In alta ordine de idei:D...eu cind ti-am zis ca e mult sport eu ti-am zis parerea mea doar... tu poti sa faci cum si cit vrei:-*,doar ca am auzit vorbindu-se aici despre''perioada de platou'' cind corpul nu mai vrea sa slabeasca(mie una deocamdata nu mi s-a intimplat;):"> ) si atunci...spuneau fetele..maresti un pic timpul acordat sportului iar tu draga mea daca faci deja 2 ore cit ai sa poti mai mult...adica nu stiu daca n-ai si un alt program-scoala,job ,sot(asta-i maximul ca-s precum copii>:) ) atunci...:D Bun eu te las ca ti-am scris un roman ,ce mai, dar sunt bucuroasa pt tine ca are cine aprecia si observa faptul ca slabesti;;):-*:x.te pooop ..o zi minunata>:D<

iustina1988 13 sep 2011 10:11:07

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 788256)
Pai cum iubita...esti mai inalta decit mine cu un pic mai mult si sunt sigura ca arati:-o talia mea e cu muuult mai mare si sa stii ca nu-mi sta rau deloc;):)):))....Da cele 480min...sunt munca mea....merg mult pe jos...dar nu-i nimic...nu as putea sa muncesc stind pe loc...am probleme mari cu circulatia la picioare...am fost deja operata...de vene varicoase:-s...mincarea proasta,sport deloc si mai sunt cauze..
In alta ordine de idei:D...eu cind ti-am zis ca e mult sport eu ti-am zis parerea mea doar... tu poti sa faci cum si cit vrei:-*,doar ca am auzit vorbindu-se aici despre''perioada de platou'' cind corpul nu mai vrea sa slabeasca(mie una deocamdata nu mi s-a intimplat;):"> ) si atunci...spuneau fetele..maresti un pic timpul acordat sportului iar tu draga mea daca faci deja 2 ore cit ai sa poti mai mult...adica nu stiu daca n-ai si un alt program-scoala,job ,sot(asta-i maximul ca-s precum copii>:) ) atunci...:D Bun eu te las ca ti-am scris un roman ,ce mai, dar sunt bucuroasa pt tine ca are cine aprecia si observa faptul ca slabesti;;):-*:x.te pooop ..o zi minunata>:D<

da, sa stii ca ai dreptate cu sportul:).... am citit si eu despre perioada de platou si nu cred voi mai putea sa cresc nr minutelor de sport. asa am sa fac..... programul tau de sport:> si cand voi ajunge la perioada aia le voi creste atunci:D ms mult... o zi frumoasa sa ai >:D<>:D<>:D<>:D<

crysutza 18 ian 2012 13:58:45

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
eu ca sa slabesc nu mai mananc dulciuri, nu mai beau sucuri, mananc doar ce am acasa, fara fast-food etc. si in curand ma voi apuca de supa de varza. diete mi se pare foarte buna. va pup si o zi placuta!:-*:x

Slabuta 18 ian 2012 17:14:48

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
Citat:

Anterior postat de crysutza (Post 905154)
eu ca sa slabesc nu mai mananc dulciuri, nu mai beau sucuri, mananc doar ce am acasa, fara fast-food etc. si in curand ma voi apuca de supa de varza. diete mi se pare foarte buna. va pup si o zi placuta!:-*:x

Ai votat optiunea 'Voi apela la o dieta sanatoasa.'
Ce s-a intamplat cu aceasta decizie?:-/

Supa de varza nu intra in categoria 'diete sanatoase'

gado 07 mar 2012 21:08:25

Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?
 
sa tin o dieta sanatoasa,nu infometare,putin sport(bicicleta),dar o dieta prescrisa si testata


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:10:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO