forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Ema's Diary (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/emas-diary-11785.html)

losefat 13 oct 2012 15:05:45

Re: Ema's Diary
 
Buna fetelor...draga jurnalule,
afara ploua...marunt si deprimant!
Nu imi place ploaia...uf...
Fetele au mers la soacra-mea...am facut mancare de dimi...spanac + snitele pui, supa pui cu patratele...ptr. copii...ptr. mine spanac + carne fiarta...supa clara...
Lectii cu cea mare...fetelor cum arata caietele ei imi vine sa fug in lume :-s...stersaturi...pic...pasta corectoare...oribil...



Va pupacesc pe toate...toate! >:D<

losefat 13 oct 2012 15:06:56

Re: Ema's Diary
 
Eu am dat iama in praji...a facut socrela...doamne o nebunie...nu am rezistat...am gustat una si nu m-am putut opriiiiii...am bagat cateva...mici, mici...dar cam 100 g...:((
Sa imi fie rusine!
Ma va pedepsi cantaru...sapt. asta nu am fost cuminte...rusinica sa imi fie!:">

marinuta 13 oct 2012 15:08:29

Re: Ema's Diary
 
buna ema ce mai faci?:-*>:D<

losefat 13 oct 2012 15:10:50

Re: Ema's Diary
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1150864)

Ema,la G2 poti manca:un iaurt,sau un ou fiert,sau bucati de piept de pui pe gratar,sau un peste.......orice proteina........in nici un caz fructe !

Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1150865)

In afara de cerealele alea,poti manca orice din lista asta la G2. Sau o salata.....

Rozi...nu prea am chef de gatit...vroiam ceva ce se face singur...:))...abia ma mobilizez sa fac ceva ptr. mine cand nu am ce manca...mie imi fac mancare mereu ptr. 2-3 zile...ceva cald gatit in casa sanatos ptr. pranz...in rest chesti reci...;;)
Eu ptr. ai mei gatesc doar in weekend...in rest fetele manca la gradi/scoala sotul la serviciu....

losefat 13 oct 2012 15:12:43

Re: Ema's Diary
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151275)
buna ema ce mai faci?:-*>:D<

Pe unde umbli iubita?
Nu am vb. de mult...
Ce sa fac sunt ghiftuita de prajituri...si am o lene de ma doare...si e musai sa ma urc pe bici...:((

marinuta 13 oct 2012 15:16:18

Re: Ema's Diary
 
sunteam in aceeasi oala..si eu azi am avut vitaminizarea si am papata de toate..porcarii,,,si la fel mie lene sa fac bicicleta...dar miine iarsi tin zi de fructe ca altfel nu se poate...:((:((:((:((

losefat 13 oct 2012 15:19:21

Re: Ema's Diary
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151288)
sunteam in aceeasi oala..si eu azi am avut vitaminizarea si am papata de toate..porcarii,,,si la fel mie lene sa fac bicicleta...dar miine iarsi tin zi de fructe ca altfel nu se poate...:((:((:((:((

Tu iubita...nu e k zi de fructe...bagi o groaza de carbo...nu e de bine...proteinele te slabesc!

marinuta 13 oct 2012 15:24:10

Re: Ema's Diary
 
miine tin cu sfintenie zi vitaminizarea...:D

losefat 13 oct 2012 15:31:52

Re: Ema's Diary
 
Japonia: -Nu pot sa cred! Trenul a ajuns cu 10 secunde mai tarziu!
Romania: -Nu pot sa cred! Trenul a ajuns la timp!
Ucraina: -Nu pot sa cred! Trenul a ajuns!
....
Zimbabwe: -Nu pot sa cred! Un tren!

rozica1965 13 oct 2012 16:08:12

Re: Ema's Diary
 
Citat:

Anterior postat de losefat (Post 1151277)
Rozi...nu prea am chef de gatit...vroiam ceva ce se face singur...:))...abia ma mobilizez sa fac ceva ptr. mine cand nu am ce manca...mie imi fac mancare mereu ptr. 2-3 zile...ceva cald gatit in casa sanatos ptr. pranz...in rest chesti reci...;;)
Eu ptr. ai mei gatesc doar in weekend...in rest fetele manca la gradi/scoala sotul la serviciu....

Atunci iaurturile se gatesc singure!:)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:26:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO