forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-aida35-vreau-ma-micsorez-120-kg-2640.html)

VentoFreddo 28 feb 2010 11:24:34

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
BUna fetele, daca tot m-ati primit cu bratele deschise pe la voi macar sa va salut si eu..[*57*][*124*][*54*][*54*][*56*][*floare-tie*]

anes 28 feb 2010 11:39:52

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
buna vento! ce de flori!
aidule, pot sa capat eu de la vento laleaua?! ;;) is florile mele preferate:-*

Aida35 28 feb 2010 11:42:00

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
vento bine ai venit >:D< cum merge? Abia astept sa am si eu kg tale :">
:-*

anes acum zi si mie ce efect a avut la tine electrostimularea? Ca eu sunt disperata de burta ca nu scade , dar nu scade deloc. Se vad diferente la picioare , solduri dar la burta si bust ioc :(

Aida35 28 feb 2010 11:43:57

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 100957)
buna vento! ce de flori!
aidule, pot sa capat eu de la vento laleaua?! ;;) is florile mele preferate:-*

:)):)) si a lu mama , doar ca lalele galbene :D , dar sigur ca poti primi ce flori doresti. Eu ca flori preferate am margaretele :x si abia astept sa vina vremea lor sa merg in 700 si sa cumpar buchetoaie peste buchetoaie :x

anes 28 feb 2010 11:52:14

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 100963)
vento bine ai venit >:D< cum merge? Abia astept sa am si eu kg tale :">
:-*

anes acum zi si mie ce efect a avut la tine electrostimularea? Ca eu sunt disperata de burta ca nu scade , dar nu scade deloc. Se vad diferente la picioare , solduri dar la burta si bust ioc :(

stai sa caut, am notat pe vremea aia intr-o agenda ... sper sa gasesc
incredibil de repede am gasit!
deci, iti voi scrie prima data valorile la inceputul electrostimularii si apoi cele de dupa 10 sedinte:
sold 106 - 100
talie 87.5 - 75
colacul de deasupra taliei cu 5 cm 89.5 - 83
sub sani 91.5 - 85
precizez ca asta se inampla acum 7 ani, aveam deci 34 de ani ... poate o contat si asta
mda.... eu zic ca a avut rezultate. parca ma bate gandul sa mai bag o tura

VentoFreddo 28 feb 2010 11:54:01

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 100963)
vento bine ai venit >:D< cum merge? Abia astept sa am si eu kg tale :">
:-*

anes acum zi si mie ce efect a avut la tine electrostimularea? Ca eu sunt disperata de burta ca nu scade , dar nu scade deloc. Se vad diferente la picioare , solduri dar la burta si bust ioc :(

Stai linistita ca o sa le ai, vad ca esti determinata rau, eu nu sunt asa..:">Bafta in contiunuare

anes 28 feb 2010 11:54:32

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
mie imi plac toate lalelele .... am avut intr-un an de ziua mea mai bine de 200 de fire ... era plina casa de ele ... peste tot in toate vazele, borcanele de muraturi, oalele :)

Aida35 28 feb 2010 11:58:18

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 100994)
Stai linistita ca o sa le ai, vad ca esti determinata rau, eu nu sunt asa..:">Bafta in contiunuare

:)):)):)) pai daca as avea kg tale nici e nu as fi asa determinata ;) , dar ce zic eu kg tale , sa am 85kg sa ma vezi atunci ce calc prin strachini :">
Merci la fel!>:D<

anes 28 feb 2010 11:58:24

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
acu vad aidule, ca amandoua tinjim la kilele lui vento :)

hei! l-am intrebat ieri pe fiumio de striptis ... ca ce-i aia , pe unde i-o dus unchiuso? " ce stiu io ce-i aia striptis ca pe noi la mc ne-o dus." pe mine m-a distrat mai tare tonu lui. a trebuit sa merg la baie sa nu ma vada cum m-o apucat rasu :)):)):)):)):)):))

Aida35 28 feb 2010 12:02:00

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
anes deci m-ai convins fata >:D< si trebuie neaparat sa imi fac loc in program , ioi cat de ocupata sunt :"> , si sa merg. Si eu am avut rezultate foarte bune la impachetari 12 cm talie in 10 sedinte ... pacat ca eu nu am notat sa stiu cat ma micsorasem. Culmea ca nu am pierdut in kg , doar in cm , ei nah ca parca ma urca cineva pe cantar pe strada :D sa am eu 100kg si sa arat de 80 :))
Chiar , atunci ai pierdut ceva in kg?


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:18:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO