forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-aida35-vreau-ma-micsorez-120-kg-2640.html)

Aida35 28 feb 2010 21:20:33

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
of daca apucam sa citesc mai devreme :(
Am papat doar o grefa ... mai aveam in program si o almette ... , dar

va :-* si merci de raspuns data care vine voi stii ce sa fac >:D<

anes 28 feb 2010 22:32:25

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
mergi cu mancarica la sufertas:-/

Aida35 28 feb 2010 22:37:50

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
:)) crezi ca nu m-am gandit? dar o sa zica chiar ca sunt nebuna :D , destul ca huzbantul a zis ca am luat-o razna rau :D
... am venit de la real si pt ca mi-am luat un macrou afumat , intai am p[robat sa vad ce zice calculatorul si am modificat si abia apoi am mancat :))

anes 28 feb 2010 22:41:38

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
:)) chiar ce-o fi fost in mintea zmeului?! asta intreaba calculatorul ce, cat are voie sa manance ... tzaca. rau :)):)):)):))

Aida35 28 feb 2010 22:47:01

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
rosemary , slabuta , drIulia :-* >:D< data care vine o sa stiu si nu o sa mai sar peste cina , oricum am papat o grefa si am 900 calorii , cumva am dres si salvat situatia >:D<>:D<

... astept sa se raceasca ceaiul ca maine e zi de cantar :"> si acum e tare furios pe mine si nu's de ce :(

Aida35 28 feb 2010 22:50:35

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 101510)
:)) chiar ce-o fi fost in mintea zmeului?! asta intreaba calculatorul ce, cat are voie sa manance ... tzaca. rau :)):)):)):))

pai a si zis ca nu sunt normala :)):)):)) ... mai si ma apuca nervii ca ii zic sa arunce prajitura aia super delicioasa din frigider si el mustateste la mine si zice ca nu are nimic daca mananc , pfoai ce ma enerveaza ... cred ca ii e frica ca trebuie sa imi schimb garderoba daca mai slabesc :)):)):)) ca si asa a vazut ca atarna hainele pe mine ;)

alexa.stan 28 feb 2010 22:54:52

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
aida,

Te felicit din nou, este bine ca te ti de treaba, si ai multa ambitie. Imi doresc sa ajungi sa arati mai bine ca niciodata.
La cat mai putine kg.

Si data viitoare sa sti, ultima masa este la 4 ore distanta de somn. in totdeauna. Stiu ca tu dormi putin. Ar fi bine sa-ti stabilesti mesele astfel incat sa ai cina, cu 4 ore inainte de masa nu la 18 si sa dormi la 2 noaptea.

anes 28 feb 2010 23:04:28

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
:)) :)) probabil
si eu azi m-am uitat dupa o camasa (am gasit una faina foc) ... si am vazut ca is promorii mari la haine ... si p'acolo am zabovit, din aceleasi considerente:D
aidule! cum merge fara tigara?!

Aida35 28 feb 2010 23:11:41

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
alexa mai bine ca niciodata chiar ca nu o sa arat nicodata ca am terminat facultatea cu 58kg :D , ce vremuri , iar eu nu sper nici spre 68kg ;)

Problema e ca eu nu stiu la cat ma culc. Practic seara nu fac mare lucru ... pe la 1 jumate noaptea ma apuca sa pun vasele uscate la loc sa mai aranjez una alta , sau ma mai spal ceva vase (desi la ora aia slabe sperante sa mai gasesc ceva murdar) , in speranta ca se va trezi bebelu si il duc la culcare ( si el tot la 2:30-3 se trezeste ) ... dar nu pot sa zic ca fac efort.
Mie imi este foarte bine sa am ultima masa la 18 , maxim 19

Aida35 28 feb 2010 23:14:00

Re: Vreau sa ma micsorez ... de la 120 kg la ...
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 101558)
:)) :)) probabil
si eu azi m-am uitat dupa o camasa (am gasit una faina foc) ... si am vazut ca is promorii mari la haine ... si p'acolo am zabovit, din aceleasi considerente:D
aidule! cum merge fara tigara?!

in real? Eu nu stiu de ce nu am nervi sa ma uit la haine in real ... in afara de pijamale :D , dar mi-a zis fina-mea ca ieri a fost si ea si venea lumea dinspre takko cu multe plase si pline ... cica acolo ar fi mari reduceri ;) , dam maine o tura?:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:03:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO