forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal anairam (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anairam-3459.html)

ANAIRAM 29 apr 2010 08:23:41

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 169113)
eu nu ziceam ca tu simti infometarea acum...ci vb de organismul tau care iti va da semnale acu sau un pic mai tarziu;)

de ce te-am atentionat?care sunt efectele?

1. probabil slabesti acu ceva kilo ...dar probabil vei stagna repede

2. poti sa risti sa slabesti din masa musculara si nu din gelatina de grasime

3. poate sa apare efectul yo-yo la kilo

4. probleme de sanatate

vezi mai jos in link-ul rosu din semnatura

am inteles ce ai spus insa mai mult de atat nu pot sa mananc ca mi se face rau
asta era alimentatia mea si inainte de a ma ingrasa mai corect spus de a manca haotic,la ore tarzii,band cola in nestire,mancad cartofi pajiti,pizza,shaorma si tot ceea ce dauneaza grav siluetei si nu numai
acum mananc absolut tot ce-mi place dar in varianta light si fara combinatii nocive
niciodata nu m-am infometat si nici nu mi-am refuzat ceva ce imi place insa o fac acum cu mult bun simt
dupa cum am spus am tinut si dieta monti,am reusit sa slabesc vreo 5 kg in vara anului 2009 dar cum am inceput sa mananc cartofi am pus la loc si mi-am dat seama ca la mine dietele de genul acesta nu merg
la mine merge o dieta sanatoasa de viata de la care sa nu ma abat niciodata decat cu exceptii din an in paste si miscare,multa miscare
ms mult pt sfat si sa stii ca am sa incerc sa mananc mai mult la pranz desi crede-ma ca ma simt excelent cu fructele aste care pt mine sunt sanatate curata
te pupic si te mai astept sa vb>:D<

ianna 02 mai 2010 14:00:36

Re: Jurnal anairam
 
ce faci mariana?

tot sub 1000kcal/zi papi?:D

ANAIRAM 03 mai 2010 07:49:02

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 172812)
ce faci mariana?

tot sub 1000kcal/zi papi?:D

ce sa fac, ma lupt in continuare cu frumoasele mele kg
am inceput sa mananc mai mult>:D<

Slabuta 03 mai 2010 12:25:53

Re: Jurnal anairam
 
O saptamana frumoasa si fara tentatii iti doresc :)

ANAIRAM 03 mai 2010 13:18:45

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 173630)
O saptamana frumoasa si fara tentatii iti doresc :)

multumesc mult si tie iti doresc o saptamana insorita si frumoasa ca tine
te pupic

Adella 05 mai 2010 11:32:27

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ANAIRAM (Post 173271)
ce sa fac, ma lupt in continuare cu frumoasele mele kg
am inceput sa mananc mai mult>:D<

>:D<>:D<>:D<
Mult succes in batalie;;)
O saptamana minunata:-*>:D<

ANAIRAM 06 mai 2010 07:40:18

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 176209)
>:D<>:D<>:D<
Mult succes in batalie;;)
O saptamana minunata:-*>:D<

multumesc pt incurajari
mai nou am inceput sa beau 2l de apa pe zi iar in astia 2 l apa sunt inclusi si 500 ml ceai de soc
sper sa dea rezultate...slabesc destul de greu dar asta e tb sa ma inarmez cu multa rabdare
va pup si sa aveti o saptamana minunata

ianna 07 mai 2010 06:02:34

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ANAIRAM (Post 177096)
multumesc pt incurajari
mai nou am inceput sa beau 2l de apa pe zi iar in astia 2 l apa sunt inclusi si 500 ml ceai de soc
sper sa dea rezultate...slabesc destul de greu dar asta e tb sa ma inarmez cu multa rabdare
va pup si sa aveti o saptamana minunata

trebuie sa te gandesti mereu de unde ai plecat si unde vrei sa ajungi;)nu conteaza cat tine drumul atata timp cat esti pe drumul cel bun si vei ajunge la destinatie. Acum... popasuri ai sa mai faci ...e normal...te mai odihnesti...ideea e sa nu stai mult si sa reiei drumul cel bun;)

ANAIRAM 07 mai 2010 14:13:20

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 178404)
trebuie sa te gandesti mereu de unde ai plecat si unde vrei sa ajungi;)nu conteaza cat tine drumul atata timp cat esti pe drumul cel bun si vei ajunge la destinatie. Acum... popasuri ai sa mai faci ...e normal...te mai odihnesti...ideea e sa nu stai mult si sa reiei drumul cel bun;)

stiu,asa este
mai ales ca nu tin o dieta drastica pt ca nu mi se potriveste si decat sa ma opresc la mijloc de drum mai bine incet si sigur
multumesc mult pt atentie si te pupic

ANAIRAM 10 mai 2010 08:26:24

Re: Jurnal anairam
 
neata fetele>:D<
de azi incep o noua dieta
iata dieta
in prima faza se tine regim disociat pe zile pana cand se ajunge la kg dorite
ziua 1 semananca carne\oua\peste- se poate si toate 3 in aceeasi zi,se pot consuma pana la 8 oua pe zi
ziua 2 se mananca lactate
ziua 3 fructe
ziua 4 legume
se poate incepe cu orice zi doriti
bineinteles exista o lista de legume si fructe care nu sunt permise iar acestea sunt cele care se gasesc la nepermise sin in dieta lui monti

se vor bea 2l apa plata si ceai

dupa ce s-a ajuns la greutatea dorita se trece la faza a2a care este faza de mentinere si care va ramane stil de viata pt totdeauna

faza a2a consta exact in dieta lui monti

sper sa dea rezultate ca nu stiu ce sa mai fac...x-(


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:03:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO