forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal andy - Dieta Scarsdale (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-andy-dieta-scarsdale-9310.html)

Adina14 01 iul 2011 10:04:19

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de andy (Post 706828)
Este ora 1 si mie nu imi e somn, in seara asta cand am ajuns acasa puiul meu pregatise cina:x,nu a facut cine stie ce dar intentia conteaza f mult pentru mine. Mi.a pregatit salata de rosii+ ou si dupa masa am papat migdale.
Maine o sa ma duc sa cumpar fructe:x si o sa incerc sa fac putina curatenie prin casa ptr ca de cand am catelushu toata casa este un dezastru:(

Aww ce dragut din partea lui ;))
Cum te descurci cu el?Mai plange noaptea?;))

andy 01 iul 2011 12:10:01

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 707085)

Aww ce dragut din partea lui ;))
Cum te descurci cu el?Mai plange noaptea?;))

Il am de o saptamana si deja m am saturat de elx-(, normal il tinem p balcon pt ca face pishu pri casa si nu imi plcace,aseara statea p balcon si a venit la mine,l am luat in brate si in secunda urmatoare a facut pishu p mnx-(:))
Ii apar dinti si ii place sa muste tot ce apuca mai ales degetele d la manini si picioare dar cand ii bag labuta lui in gura nesimtitu nu o musca:))

Adina14 01 iul 2011 13:39:16

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de andy (Post 707281)


Il am de o saptamana si deja m am saturat de elx-(, normal il tinem p balcon pt ca face pishu pri casa si nu imi plcace,aseara statea p balcon si a venit la mine,l am luat in brate si in secunda urmatoare a facut pishu p mnx-(:))
Ii apar dinti si ii place sa muste tot ce apuca mai ales degetele d la manini si picioare dar cand ii bag labuta lui in gura nesimtitu nu o musca:))

Haide mai ca e un scump :x De ce nu il scoti la plimbarica seara?Arzi mai multe calorii si te relaxezi :P
Ce tare ai fost :))

andy 01 iul 2011 18:02:33

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 707399)

Haide mai ca e un scump :x De ce nu il scoti la plimbarica seara?Arzi mai multe calorii si te relaxezi :P
Ce tare ai fost :))

Mie nu mi s a parut deloc amuzant cand l am luat in brate a facut p mn :( si asa face mereu.
Nu pot sa ies cu el ptr ca e prea mic are decat o luna dar mi s a luat d el

lucia ely 01 iul 2011 18:05:31

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
hei buna:*:* ce ai facut azi?:D
ai fost cuminte?:Dce ai mancat?:D:*:*

andy 01 iul 2011 18:06:37

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Este ora 6 siu eu nu am facut nimic azi,nu am facut curatenie si nici nu am fost la piscina:(,mi am pierdut timpul aiurea p la cumnatica mea pe acasa.
Acum nu ma mai duc la piscina pt ca la 8 inchide:( asa ca o sa ma apuc de curatenie.
Cum m am trezit tarziu nu am luat micul dejun :)),am papat la pranz o salata orientala + putin pepene.
Iar la cina o sa pap piept de pui cu legume:D

lucia ely 01 iul 2011 18:12:03

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
pfFF:|
md nu am avut nici eu azi:">
dar nu-i nimic:">
macar nu ai mancat chestii ingrasatoare:D si ....maine vei manca si md si :) va fi mult mai bine:D

andy 01 iul 2011 18:19:08

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 707638)
pfFF:|
md nu am avut nici eu azi:">
dar nu-i nimic:">
macar nu ai mancat chestii ingrasatoare:D si ....maine vei manca si md si :) va fi mult mai bine:D

Azi ai avut ultimul examen nu:-/
Ce o sa papi la cina?

andy 01 iul 2011 18:22:51

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
Am avut o dimineata putin cam oribila:(,am fost la cumnatica mea pt ca treb sa plateasca o factura la banca,si nu am mers codul de bara de la factura si nu l am putut plati,am fost la o tipa de acolo de la banca sa o intrebam daca nu poate sa ne ajute,tipa cred ca nu se suporta nici p ea,si cand am plecat i am zis ca e foarte simpatica=))

lucia ely 01 iul 2011 18:25:21

Re: Jurnal andy - Dieta Scarsdale
 
=((:-snimic:D am mancat deja:D 1 feliuta de paine cu 40 g dovlecel prajit in teflon:D si 1 feliuta cu dulceata de caise[*125*]

la amiaza am mancat 50 g dovlecel ...
40 g salata de varza..... si cam 100 g mancare din orez(f putin) fasole verde morcovi ..:D

maine ...ce mananci?
eu de dim iaurt ....simplu fara nimic:D
la amiaza ficatei cred:D si fac si ciorba de varza:D[*23*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:44:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO