forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-balenuta-slabuta-celestina-4069.html)

celestina 13 iun 2010 12:12:35

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Sambata a fost o zi mai speciala, pentru ca n am stat pe acasa pe la mine...am dormit prin "vecini" si nu m am tinut de dieta....Sunt cam suparata pe mine pt asta...

ziua 6

mic dejun- 4 felii de kaizer si 4 felii de branza
ora 11.30- salata cu laptuci, o rosie, un catravete, un ou fiert, 2 felii parizer de pui, o felie de branza
ora 14.30- paste cu ciuperci si kaizer :( ... cred ca au fost cateva calorii, pt ca sosul era de la Maggy-ideea zilei...
gustare- 2 nectarine si cirese
cina- pepene si 2 nectarine

Cred ca de luni ar fi cazul sa trec si caloriile..Pupici slabutelelor!

celestina 13 iun 2010 22:54:45

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Duminica- o alta zi in care tentatiile m- au facut sa cam abandonez dieta...

ziua 7

md- ceai si 2 felii de paine cu dulceata de capsuni
gustare- ou fiert si 2 felii de branza
pranz- tortelini cu carne- 400 cal
gustare - mar
cina- supa de pui si 50 g carne pui fiarta, mar
5 saleuri


Sport- vreo 15 min curatenie in casa si 30 min de stepper

celestina 14 iun 2010 08:32:58

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
După o săptamana de dieta, desi nu prea am tinut+o, se vad deja rezultatetele! am slabit 1,3 kg!!!! Sunt super fericita!!!! Sper sa o tin tot asa. Si sa fiu ceva mai motivata! Pupici fetelor! Diseara o sa ma si masor, ca acum sunt pe fuga...tre sa ajung la munca>:D<

andra_aly 14 iun 2010 08:49:32

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 218507)
După o săptamana de dieta, desi nu prea am tinut+o, se vad deja rezultatetele! am slabit 1,3 kg!!!! Sunt super fericita!!!! Sper sa o tin tot asa. Si sa fiu ceva mai motivata! Pupici fetelor! Diseara o sa ma si masor, ca acum sunt pe fuga...tre sa ajung la munca>:D<

wow;;) bravo >:D< continua tot asa:) succes si de acum incolo
spor la munca si sa ai o zi frumoasa

celestina 14 iun 2010 09:59:10

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Mercy Andra! Si tu sa ai o zi super! Noi am scapat de caldura, azi ploua! Si sa sti ca nu ma cantarisem bine....de fapt am dat jos 1,8 kg :D! >:D<

celestina 14 iun 2010 15:24:30

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Azi am mancat jumatate de pepene!!! :(( Mi e frica sa calculez cate calorii o avea...pepenele era destul de mare ,,,cred ca am mancat mai mult de 2 kg...:((...

UluceanuAnaMaria 14 iun 2010 15:36:22

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Buna, Celestina! Cum merge treaba? nu-ti face griji in privinta pepenului, mai ales daca-i rosu. Fa sport in seara asta ca sa poti compensa :)

celestina 14 iun 2010 17:45:22

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de UluceanuAnaMaria (Post 219013)
Buna, Celestina! Cum merge treaba? nu-ti face griji in privinta pepenului, mai ales daca-i rosu. Fa sport in seara asta ca sa poti compensa :)

Buna AnaMaria! Asa o sa fac! In seara asta mi am convocat prietenele pe stadion, la o repriza de alergat! Sa vedem cat o sa rezistam! >:D<

andra_aly 14 iun 2010 17:51:10

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 218618)
Mercy Andra! Si tu sa ai o zi super! Noi am scapat de caldura, azi ploua! Si sa sti ca nu ma cantarisem bine....de fapt am dat jos 1,8 kg :D! >:D<

Bravo>:D< am vazut pe net ca maine ploua putin si aici. deci nu o sa mai fie caldura asta. care ma moleseste de numai:-s#:-s
am vazut ca mergi la alergat cu fetele, bravo>:D< sa le arati ca poti sa rezisti cel mai mult:x

UluceanuAnaMaria 14 iun 2010 18:50:19

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 219125)
Buna AnaMaria! Asa o sa fac! In seara asta mi am convocat prietenele pe stadion, la o repriza de alergat! Sa vedem cat o sa rezistam! >:D<

Spor! >:D< Sa ne faci mandre :D

celestina 15 iun 2010 15:33:04

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ziua 8

mic dejun- ceai cu 2 felii de paine cu dulceata de capsuni facuta in casa

pranz- 100 g parizer de pui, 150 g peste in sos de rosii

gustare- pepene rosu...muuult de tot..

cina- orez si vreo 8 saleuri

Sport- 30 de minute alergare pe stadion

Am cam dat+ o in bara cu saleurile...le am papat dupa ce am venit de la alergat. Si cu pepenele la fel...cred ca am mancat cam mult...

celestina 15 iun 2010 17:33:36

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Azi nu mai puteam de cald si am mancat inghetata...am gasit una care n avea multe calorii, circa 80 cal, de la Nesquik. A fost fff buna si rece,,,;;)! Tot azi am descoperit un iaurt de baut de la activia cu mango si papaya. O altă bunătate!

celestina 15 iun 2010 17:35:56

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
M am decis! daca mai dau jos 900 grame saptamana asta, vineri ma servesc cu o ciocolata Heidi cu alune...sau jumatate de pizza....sa vedem ce aleg :D Cred ca merit!!!Si apoi evident voi alerga o ora pe stadion! ca sa compensez....

andra_aly 15 iun 2010 17:38:30

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
O cioco intreaga?:-/ ce gramaj are. ai grija sa nu dai cu piciorul la munca depusa:( meriti o recompensa dar ai grija sa te opresti doar la aia. si sa compensezi bine cu sport;)
>:D<:-*

Anca77yvb 15 iun 2010 17:38:36

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 220413)
Azi nu mai puteam de cald si am mancat inghetata...am gasit una care n avea multe calorii, circa 80 cal, de la Nesquik. A fost fff buna si rece,,,;;)! Tot azi am descoperit un iaurt de baut de la activia cu mango si papaya. O altă bunătate!

si eu mai pap inghetata sa stii, asa ca nu e asa mare pacat, intradevar alea au n nr de calotii mai mic, sa stii ca sunt si cu 50 de calorii, trebuie doar sa cauti, eu nu cumpar daca nu scrie:D

celestina 15 iun 2010 21:58:09

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 220420)
si eu mai pap inghetata sa stii, asa ca nu e asa mare pacat, intradevar alea au n nr de calotii mai mic, sa stii ca sunt si cu 50 de calorii, trebuie doar sa cauti, eu nu cumpar daca nu scrie:D

Mercy pt idee! O sa caut si eu! Azi am fost uimita sa vad ca exista inghetata cu 80 e calorii,,,o sa fie super cand o sa dau de cele cu 50 de cal ;). Recunosc ca eram obisnuiat cu cele hipercalorice,,,cica 400 de cal, asa ca ....e un pas enorm.

celestina 15 iun 2010 22:00:08

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 220419)
O cioco intreaga?:-/ ce gramaj are. ai grija sa nu dai cu piciorul la munca depusa:( meriti o recompensa dar ai grija sa te opresti doar la aia. si sa compensezi bine cu sport;)
>:D<:-*

Nu, n o sa pap o ciocolata intrega! Data trecuta am desfacut una la servici, am dat si colegilor iar eu am mancat in prima zi 2 patratele si mi am pastrat inac 2 pentru a doua zi. Si, am grija sa mananc in prima parte a zilei, iar seara sport la greu!

celestina 15 iun 2010 22:06:21

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ziua 9

mic dejun- cafea fara zahar si 2 biscuiti = 250 cal
gustare- inghetata nesquik =80 cal
pranz- branza cotage si iaurt activia= 380 cal
gustare- mar = 60 cal
cina- salata,rosie,un castravete,ou fiert,2 felii salam,branza si supa de pui= 500 cal

Total= 1200 cal....cam mult....

sport n am putut sa fac...pentru ca sunt in acea perioada....am mers pe jos cam 40 de min. Si ma simt si cam aiurea...dureri specifice....Abia astept sa treca perioada sa ma apuc iar de alergat. Va pup fetelor!

andra_aly 15 iun 2010 22:09:04

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 220717)
Nu, n o sa pap o ciocolata intrega! Data trecuta am desfacut una la servici, am dat si colegilor iar eu am mancat in prima zi 2 patratele si mi am pastrat inac 2 pentru a doua zi. Si, am grija sa mananc in prima parte a zilei, iar seara sport la greu!

asa mai merge;) dar in orice caz sa nu exagerezi. si sa faci sport:)

celestina 17 iun 2010 08:23:52

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ziua 10

mic dejun- cafea fara zahar, 2 felii de paine cu dulceata de capsuni
gustare- mar
pranz- spaghete cu suncă si cascaval
cina- salata cu 1 rosie, 1 castravete, 1 ou fiert, 70 g branza feta, o farfurie de supa, o bucatica de carne de porc afumată
gustare- 8 saleuri

Sport+ 60 min de mers pe jos si 20 de min la stadion+alergare usoara

Au trecut 10 zile de cand m am pus la dieta si, pe langa cele 2 kg date jos, pot sa spun ca ma simt muuult mai bine, probabil si datorita sportului. Nu credeam ca o sa mi placa asa de mult! As minti daca as spune ca am fost la dieta, insa am invatat sa mananc cam tot ce mi pofteste inima, fara sa exagerez. Am mancat in vreo 3 zile si cicololata, insa cate 3 patratele, am mancat si paste - dar am fost atenta cu cantitatea si am avut grija sa le mananc la pranz iar seara sa compensez cu sport, am mancat si pizza- insa doar jumatate, am mancat si inghetata- una cu doar 80 de calorii si am mancat+o la gustarea de la ora 11. Nici caloriile nu pot sa spun ca le am numarat, insa m am obisnuit sa mananc dimineata, am incercat sa iau o gustare pe la 12 sa iau o gustare, p ela 2 pranzul, la 4 iar gustare si la 7 cinA. Si as minti sa spun ca a fost prea greu.Recunosc ca la inceput am avut niste emotii si nu am crezut ca voi slabi daca pap atat, si, dupa o saptamana cand m am urcat pe cantar am fost uimita sa vad ca am dat jos aproape 2 kg. Cu siguranta, si alergatul pe stadion a avut un cuvant de spus. Sa vedem cum vor mai fi si urmatoareel 10 zile!

LicuriciColorat 17 iun 2010 08:38:16

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
hmm destul de dragut meniul tau
e bine daca slabesti mancand dulceata(fiind cu zahar banuiesc) si saleuri:D
felicitari pt cele 2kg e super
sigur o sa fii o slabuta in curand>:D<

celestina 17 iun 2010 09:00:38

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 222169)
hmm destul de dragut meniul tau
e bine daca slabesti mancand dulceata(fiind cu zahar banuiesc) si saleuri:D
felicitari pt cele 2kg e super
sigur o sa fii o slabuta in curand>:D<

Gata, de azi am renuntat la duceala de dimineata si am papat un biscuite! :P Si nici saleuri nu mai vreau sa pap...nu vreau sa ma gandesc cate calorii or avea,,,, :-s Pana la sfarsitul saptamanii asteia, nu mai manac tampenii...Sper sa rezist!!! O zi buna Licurici!!! Mercy pt vizita! >:D<

andra_aly 17 iun 2010 09:04:33

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
bravo >:D< asa te vreau. sa spunem NU tampeniilor:-s
papa ceva sanatos si o sa vezi ce bine te vei simti:x
o zi frumoasa>:D<

celestina 17 iun 2010 12:46:12

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Supă la plic de la KNORR a incercat cineva? Mă refer la efecte,,,ca de bună e bună, stiu sigur.Am avut perioade când mâncam destul de des,,,insa de vreo 2 ani am renuntat. Azi la pranz insa mi am luat un plic, de pui cu taietei. Are numai 46 de calorii si eu sunt incantata ca o pot face la sediu, pentru ca nu necesiat fierbere. Adica iei plicu-care costa vreo 2 lei, pui prafu in cană si peste apa fierbinte de la dozatorul de cafea si gata supa. Mă intreb insa daca e ok sa pap d-asta si la dieta....Voi ati incercat?

LicuriciColorat 17 iun 2010 12:48:21

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 222584)
Supă la plic de la KNORR a incercat cineva? Mă refer la efecte,,,ca de bună e bună, stiu sigur.Am avut perioade când mâncam destul de des,,,insa de vreo 2 ani am renuntat. Azi la pranz insa mi am luat un plic, de pui cu taietei. Are numai 46 de calorii si eu sunt incantata ca o pot face la sediu, pentru ca nu necesiat fierbere. Adica iei plicu-care costa vreo 2 lei, pui prafu in cană si peste apa fierbinte de la dozatorul de cafea si gata supa. Mă intreb insa daca e ok sa pap d-asta si la dieta....Voi ati incercat?


am mancat si eu la mare intr-o vara
sunt bune
dar de la alea te ingrasi si daca au 10calorii
cntin o groaza de prostii mult zahar si plin e E-uri
gandeste-te ca alea tra sa se umfle,sa reziste in plicu ala,sa nu-si piarda aroma
nu au nic nutritiv in ele
sfatu meu: nu manca prostiile alea
mai bine iti pui o salata la tine:) mult mai sanatoasa:D

Slabuta 17 iun 2010 12:48:22

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 222584)
Supă la plic de la KNORR a incercat cineva? Mă refer la efecte,,,ca de bună e bună, stiu sigur.Am avut perioade când mâncam destul de des,,,insa de vreo 2 ani am renuntat. Azi la pranz insa mi am luat un plic, de pui cu taietei. Are numai 46 de calorii si eu sunt incantata ca o pot face la sediu, pentru ca nu necesiat fierbere. Adica iei plicu-care costa vreo 2 lei, pui prafu in cană si peste apa fierbinte de la dozatorul de cafea si gata supa. Mă intreb insa daca e ok sa pap d-asta si la dieta....Voi ati incercat?

Toate supele Knorr au o gramada de e-uri si cel mai periculos dintre ei este glutamatul. :-s

Daca vrei sa afli despre e-urile scrise la ingrediente cauta aici: E-uri (aditivi alimentari)

celestina 18 iun 2010 11:32:38

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 222586)


Toate supele Knorr au o gramada de e-uri si cel mai periculos dintre ei este glutamatul. :-s

Daca vrei sa afli despre e-urile scrise la ingrediente cauta aici: E-uri (aditivi alimentari)

Ai dreptate....nu mai pap...si asa la juma d ora dupa supa aia m a apucat o foame de lup....si mai bine nu mai mancam.

celestina 18 iun 2010 11:42:23

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ziua 11

m.d.- 1 biscuite si cafea fara zahar= 150 cal
g1- mar= 50 cal
p- supa pui instant, branza fagaras, 2 felii graham= 450 cal
g2-mar= 50 cal
c- varza calita, macaroane cu branza, 2 saleuri= 500 cal
g3- corn foietaj- 200 cal
Total= 1400 ,,,cam mult...am dat o in bara seara, cu macaroanele si apoi cu cornul...:(
Si, pentru ca a plouat nici pe stadion n am fost sa alerg...Ma tem ca saptamana asta nu am mai slabit decat fff putin sau deloc....:(

sport= 30 min stepper, 100 abdomene

celestina 18 iun 2010 11:44:42

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 222585)
am mancat si eu la mare intr-o vara
sunt bune
dar de la alea te ingrasi si daca au 10calorii
cntin o groaza de prostii mult zahar si plin e E-uri
gandeste-te ca alea tra sa se umfle,sa reziste in plicu ala,sa nu-si piarda aroma
nu au nic nutritiv in ele
sfatu meu: nu manca prostiile alea
mai bine iti pui o salata la tine:) mult mai sanatoasa:D

Si nici nu tin de foame,...la juma d ora dupa ce am mancat imi era si mai foame...Gata am renuntat la ele

andra_aly 18 iun 2010 11:50:34

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 223916)
Si nici nu tin de foame,...la juma d ora dupa ce am mancat imi era si mai foame...Gata am renuntat la ele

Bine ai facut.:) sa nu mai papi asa ceva:-s

celestina 18 iun 2010 20:08:17

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Ziua 12

m.d- 1 biscuite, cafea fara zahar= 200 cal
g1- inghetata nesquik- 65 cal
p- branza cotage tnuva, iaurt danone, 1 felie graham= 330 cal
g2= 2 saleuri-150 cal
c- varza calita, corn foeitaj= 450 cal

Sport- 30 min alergat pe stadion= 6 ture

Seara imi era o pofta teribila de ceva dulce....si nu m am putu abtine de la saleuri si cornu ala.....Sun curioasa luni cate kg o sa am....

Anca77yvb 18 iun 2010 20:14:20

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
pai nu ai mancat destul dulce toata ziua? ce regim e asta? biscuiti, saleuri, corn ..... parjituri nu aveai in casa? deci nu papi mancare ca sa papi dulciuri .... nu stiu cat vei rezista , chiar sunt curioasa , vrei ceva dulce iei un fruct, e vara ai de unde alege .... pofte avem toti, asta si este secretul sa stim sa ne stapanim ......

LicuriciColorat 19 iun 2010 09:53:45

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 224604)
Ziua 12

m.d- 1 biscuite, cafea fara zahar= 200 cal
g1- inghetata nesquik- 65 cal
p- branza cotage tnuva, iaurt danone, 1 felie graham= 330 cal
g2= 2 saleuri-150 cal
c- varza calita, corn foeitaj= 450 cal

Sport- 30 min alergat pe stadion= 6 ture

Seara imi era o pofta teribila de ceva dulce....si nu m am putu abtine de la saleuri si cornu ala.....Sun curioasa luni cate kg o sa am....



sincer ai cam dat-o in bara
prea mult dulce si prea putina papica,pff poi ce faci?ne suparam?>:D<
hai revino-ti,un biscuite?ala ii mic dejun?nici gand,azi sa papi ceva mai consistent
si uita de saleuri si cornuri,ca numai ingrasa,o inghetata de 2-3 ori pe saptamana sa zicem ca se accepta:*

celestina 19 iun 2010 11:28:08

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 224610)
pai nu ai mancat destul dulce toata ziua? ce regim e asta? biscuiti, saleuri, corn ..... parjituri nu aveai in casa? deci nu papi mancare ca sa papi dulciuri .... nu stiu cat vei rezista , chiar sunt curioasa , vrei ceva dulce iei un fruct, e vara ai de unde alege .... pofte avem toti, asta si este secretul sa stim sa ne stapanim ......

Offf...Stiu ca ai dreptate sa ma certi...Am fost in perioada aia delicata a luni...si cel putin la mine, e cam complicat cu poftele de dulciuri...Am insa si o veste buna...M+am cantarit de dimineata si, cu toate tampeniile mancate, de luni si pana sambata am dat jos 900 g! :)Adica, chiar daca am mancat tampenii, am avut grija sa compensez cu sport la greu :P Si, chiar te rog, să mă tragi de mânecă, dacă mai fac tâmpenii :-*

sunshine 19 iun 2010 12:33:48

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
ee pai hai gata, ti-ai facut poftele, ajunge:) iti mai faci o pofat peste o sapt, ok?

celestina 19 iun 2010 12:53:38

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 225213)
ee pai hai gata, ti-ai facut poftele, ajunge:) iti mai faci o pofat peste o sapt, ok?

Corect! Eram cam speriata, recunosc, dupa gafele de saptamana asta, insa m am cantarit si am dat jos aprope 1 kg! Asa ca nu disper...f rau....Am mancat azi la pranz supa dietetica, cu pilaf de orez,o bucatica de pui la gratar si salata iar dupa amiaza ma duc cu colegii la un gratar...O sa pap de pofta o bucatica de carnat afumat la gratar si muuuulta salata si branza,,,,Te pup

celestina 19 iun 2010 12:57:14

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 225044)
sincer ai cam dat-o in bara
prea mult dulce si prea putina papica,pff poi ce faci?ne suparam?>:D<
hai revino-ti,un biscuite?ala ii mic dejun?nici gand,azi sa papi ceva mai consistent
si uita de saleuri si cornuri,ca numai ingrasa,o inghetata de 2-3 ori pe saptamana sa zicem ca se accepta:*

Da LICURICI, si eu vreau sa renunt la tampenii. Am avut o perioada un pic aiurea, m+am simtit cam deprimata....probleme personale si m+am refugiat in mancare,,,,,,insa, de data asta am reusit sa ma opresc la timp. Alta data...mancam cate 2 ciocolati milka pe seara, pizza sau cartofi prajiti la 3 dimineata....:( Asta numai in perioadele cnd eram cu moralu la pamant. Acum nu vreau sa mai fac d-astea!

LicuriciColorat 19 iun 2010 13:28:09

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Citat:

Anterior postat de celestina (Post 225228)
Da LICURICI, si eu vreau sa renunt la tampenii. Am avut o perioada un pic aiurea, m+am simtit cam deprimata....probleme personale si m+am refugiat in mancare,,,,,,insa, de data asta am reusit sa ma opresc la timp. Alta data...mancam cate 2 ciocolati milka pe seara, pizza sau cartofi prajiti la 3 dimineata....:( Asta numai in perioadele cnd eram cu moralu la pamant. Acum nu vreau sa mai fac d-astea!


nici sa nu te gandesti sa papi la 3 pizza:))
sau 2 milka,nici gand,nu e sanatos:))
felicitari pt gr date jos>:D<
bravo pt sport>:D<
daca ai papa numai mancarica sanatoasa fara dulciuri ai slabii mai mult
data viitoare cand vrei sa bagi dulce in gura gandeste-te la asta;)

celestina 21 iun 2010 18:24:49

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
Meniul meu de sambătă, nici macar nu vreau sa mi-l amintesc si din cauza asta nici n-am indraznit sa ma urc pe cantar... Si am motive intemeiate. De azi insa, sunt iar atenta la ce pap iar joi ma cantaresc si eu si ma masor. Daca am mai dat ceva jos, ma rasplatesc cu niste pantaloni si o pereche de sandale noi ;;).... Va pup slabutelor!

Anca77yvb 21 iun 2010 18:28:46

Re: Jurnal: De la balenuta la slabuta... Celestina
 
tu balenuta la 65 de kg erai? vai mama oare eu acum la 70 ce sunt? vai nu mai pune asa te rog ma sperii .......


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:11:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO