forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bst-obeza-viitoare-fotomodeala-11138.html)

bst 21 mar 2012 23:30:12

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Deciii, azi am reusit sa alerg 10 minute fara intrerupere! Ii drept ca la ultimele 2 minute am inceput sa injur in gand ziua in care s-a inventat sportul, iar la final am avut nevoie de 5 minute sa-mi recapat respiratia...dar AM REUSIT!
La anul ma inscriu la Jocurile Olimpice:))

Puffoasa 22 mar 2012 07:37:33

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 990718)
Deciii, azi am reusit sa alerg 10 minute fara intrerupere! Ii drept ca la ultimele 2 minute am inceput sa injur in gand ziua in care s-a inventat sportul, iar la final am avut nevoie de 5 minute sa-mi recapat respiratia...dar AM REUSIT!
La anul ma inscriu la Jocurile Olimpice:))


Haha! Felicitari domnisoara, maine alergi 15 minute? :D
Apropo, am eu impresia sau tu vrei sa o intreci pe Gabi Szabo? :))))

bst 22 mar 2012 09:21:43

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Multam!:-* Alerg tot 10, pana cand nu mi se mai pare atat de greu, abia apoi cresc timpul.
Doar fii pe faza, o sa ma vezi la tv reprezentand Romania la 100 m (prin) garduri:))

Puffoasa 22 mar 2012 10:03:45

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
HAHAHAAH! M-ai facut sa rad! Prin garduri a? :)))))))))
Eu trebuie sa ajung pe post de asistenta la Capatos in locul Biancai =)) Ca si aia era durdulie si acu a ajuns "diva divelor" :-&

Chriselle 22 mar 2012 13:27:19

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 990718)
Deciii, azi am reusit sa alerg 10 minute fara intrerupere! Ii drept ca la ultimele 2 minute am inceput sa injur in gand ziua in care s-a inventat sportul, iar la final am avut nevoie de 5 minute sa-mi recapat respiratia...dar AM REUSIT!
La anul ma inscriu la Jocurile Olimpice:))

Wow!!! :x Chiar ca trebuie sa te inscri la Jocurile Olimpice. Eu zic sa te inscri anu asta, si vin la Londra sa iti fac galerie. Eu de abia astept sa am un pretext sa merg acolo :D
Tu alergi in parc sau pe unde?

Alime 23 mar 2012 12:01:01

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Merci k ai trecut pe la mine , te mai astept orcand cu mult drag!!!!!!!![*hug*][*sarut*][*sarut*]

bst 23 mar 2012 16:04:52

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 991052)
HAHAHAAH! M-ai facut sa rad! Prin garduri a? :)))))))))
Eu trebuie sa ajung pe post de asistenta la Capatos in locul Biancai =)) Ca si aia era durdulie si acu a ajuns "diva divelor" :-&

:)) E bine ca amandoua ne-am gasit modele demne de urmat:P
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 991483)
Wow!!! :x Chiar ca trebuie sa te inscri la Jocurile Olimpice. Eu zic sa te inscri anu asta, si vin la Londra sa iti fac galerie. Eu de abia astept sa am un pretext sa merg acolo :D
Tu alergi in parc sau pe unde?

Londra...m-as inscrie doar ca sa vizitez:)
E un loc frumos amenajat pe malul Somesului, nu e special pentru alergat dar foarte multa lume iese seara acolo pentru miscare.
Citat:

Anterior postat de Alime (Post 992832)
Merci k ai trecut pe la mine , te mai astept orcand cu mult drag!!!!!!!![*hug*][*sarut*][*sarut*]

:-* Vad ca nu intri pe aici foarte des.. te mai astept si eu in vizita:)

Almi Ingerash 23 mar 2012 18:05:59

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
bună bst :-*

bine te-am găsit :) am citit povestea ta.. offff.. am și eu zile când fac ce ai făcut tu :-s

sper că merge bine treaba cu sportul ;)) eu nu m-am apucat serios de sport :P dacă ajung la 66 kg până la sfârșitul lui iunie (cum îmi doresc) până pe la 60 kg o să încep să alerg pe malul mării :D

te pup :-*

bst 24 mar 2012 15:50:28

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Almi Ingerash (Post 993345)
bună bst :-*

bine te-am găsit :) am citit povestea ta.. offff.. am și eu zile când fac ce ai făcut tu :-s

sper că merge bine treaba cu sportul ;)) eu nu m-am apucat serios de sport :P dacă ajung la 66 kg până la sfârșitul lui iunie (cum îmi doresc) până pe la 60 kg o să încep să alerg pe malul mării :D

te pup :-*

Salut Almi, bine-ai venit in vizita!>:D<:-*
Cu sportul merge chiar bine, uite ca se termina a 5-a saptaman de cand fac sport constant..sunt bucuroasa ca am reusit sa ma tin de treaba:) Din pacate nu sunt la fel de constiincioasa cand vine vorba de mancare, de-aia cantarul meu e neclintit. E destul de frustrant, uneori imi vine s-o las balta definitiv :|

Alergat pe malul marii...romantic8->:P
Spor la treaba in continuare, te mai astept![*117*]

bst 24 mar 2012 15:53:21

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Raportul la sport pe saptamana asta : 5 sedinte taebo cardio+ 3 de alergat;;)

Iubi meu e tare darnic, asa ca mi-a facut cadou un inceput de raceala..nu stiu daca voi reusi sa fac sport saptamana viitoare. De obicei ma simt destul de rau cand sunt racita:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:39:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO