forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala" (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bst-obeza-viitoare-fotomodeala-11138.html)

bst 08 mar 2012 11:37:46

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Auzi la mine..fac 60 min de tae-bo!=)) Mi-am supraestimat capacitatile. Am facut programul de 35 minute si mi-am scuipat toti plamanii afara!:)) Totusi, sunt si imbunatatiri, fac exercitiile mult mai corect si reusesc sa ma tin dupa ritmul celor din clip;;)

Puffoasa 08 mar 2012 11:43:19

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 970931)
Ma bucur ca nu te lasi ispitita, esti tare cuminte;):-*
Tu cate calorii mananci intr-o zi?


Intre 1100 si 1400, dar cand sunt cu "musafiri" nu prea am pofta de mancare..

Chriselle 08 mar 2012 14:05:45

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=236

Chriselle 08 mar 2012 14:09:19

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 972321)
Da, asa e. Te zbenguiesti, doar ca mai faci si niste miscari de lupta (lovesti cu pumnii, dai cu picioru..) Sa stii ca e eficient, simt ca am febra musculara in locuri de care nu eram constienta:))

Deci e un fel de sport al descoperirii muschilor din corp :P
Suna interesant. Si e pentru avansati sau si incepatorii ca mine ar putea sa faca miscari kug fu?
Parca ma si vad cum imi dau singura un pumn in ochi :)) [*haltera*]

Chriselle 08 mar 2012 14:12:28

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 972547)
Auzi la mine..fac 60 min de tae-bo!=)) Mi-am supraestimat capacitatile. Am facut programul de 35 minute si mi-am scuipat toti plamanii afara!:)) Totusi, sunt si imbunatatiri, fac exercitiile mult mai corect si reusesc sa ma tin dupa ritmul celor din clip;;)

Wow! Esti super tare! 35 de minute e extraordinar! Imi scot palaria in fata ta :D
Eu imi amintesc ca mereu cand eram la aerobi cand toata lumea ridica mainile/picioarele in sus eu eram pe undeva pe jos, si cand ei se aplecau eu eram sus :)) De asta poate e recomandat pentru mine sa incep acasa :D

bst 08 mar 2012 16:48:38

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 972942)
Wow! Esti super tare! 35 de minute e extraordinar! Imi scot palaria in fata ta :D
Eu imi amintesc ca mereu cand eram la aerobi cand toata lumea ridica mainile/picioarele in sus eu eram pe undeva pe jos, si cand ei se aplecau eu eram sus :)) De asta poate e recomandat pentru mine sa incep acasa :D

:)) stiu ce zici... nici eu nu prea le am cu sincronizarea miscarilor (de-asta nici nu stiu deloc sa dansez:"> )
Uita-te pe youtube la un clip cu tae-bo cardio cu billy blanks. Poate o sa-ti placa;)

bst 08 mar 2012 16:52:30

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 972936)
Deci e un fel de sport al descoperirii muschilor din corp :P
Suna interesant. Si e pentru avansati sau si incepatorii ca mine ar putea sa faca miscari kug fu?
Parca ma si vad cum imi dau singura un pumn in ochi :)) [*haltera*]

:))
Esti amuzanta!:P
Daca eu pot sa-l practic (si sunt teafara si nevatamata:D ), oricine poate!
>:D<:-*

bst 08 mar 2012 16:56:02

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
La naiba! azi am avut parte de un episod de mancat compulsiv. In 10 minute am reusit performanta de a ingera peste 1000 kcal:|

Puffoasa 08 mar 2012 17:00:07

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Da ce-ai mancat? :O

bst 08 mar 2012 17:07:05

Re: Jurnal bst - de la obeza la viitoare "fotomodeala"
 
Citat:

Anterior postat de Puffoasa (Post 973145)
Da ce-ai mancat? :O

Tot ce am gasit. Poti sa vezi meniul daca vrei.. "pranzul" la mine valoreaza 1.200 kcal- si doar am aproximat cantitatile alimentelor, cred ca a fost chiar mai mult.


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:56:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO