forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CCristina D (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ccristina-d-12068.html)

azra 18 nov 2012 10:04:01

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1176626)

Multumesc Gabitza>:D<>:D<:-*:-*

hai ca la urmatoarea cantarire schimbi prefixul,dar sa nu mai papi ce ai avut ieri in meniu;));))
eu am scapat de taiatul porcului,ce bine ca altfel se ducea la >:)dukanul meu,am o mare slabiciune la sorici..anul trecut aproape ca ma luam la intrecut cu al meu:))

rozica1965 18 nov 2012 10:06:11

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176633)


hai ca la urmatoarea cantarire schimbi prefixul,dar sa nu mai papi ce ai avut ieri in meniu;));))
eu am scapat de taiatul porcului,ce bine ca altfel se ducea la >:)dukanul meu,am o mare slabiciune la sorici..anul trecut aproape ca ma luam la intrecut cu al meu:))

:)):)):)):)):)):))....................

CCristina D 18 nov 2012 10:08:00

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176633)

hai ca la urmatoarea cantarire schimbi prefixul,dar sa nu mai papi ce ai avut ieri in meniu;));))
eu am scapat de taiatul porcului,ce bine ca altfel se ducea la >:)dukanul meu,am o mare slabiciune la sorici..anul trecut aproape ca ma luam la intrecut cu al meu:))

Abia astept sa schimb prefixul:D
Nu mai pap:"> :))
Si mie imi plac soricii si chiar nu mai mancasem de muuult si na...am papat putin:D
Ooooo...la intrecere am fost si eu cu al meu, fi linistita:))...la el e bine ca e inalt 1.90 dar la 1,66 ai mei...pffffff, jenant:)):))

rozica1965 18 nov 2012 10:10:05

Re: Jurnal CCristina D
 
Mai,despre ce sorici vorbiti voi aici?x-(:-/....Cristina,ai taiat porcul deja?:))

rozica1965 18 nov 2012 10:12:34

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1175856)
:-*>:D< salut Cristina ... am trecut sa va urez si eu mult succes cu noul magazin ... sper din suflet sa fie bine :x:-* >:D< si sa ajungi sa deschizi filiale in toata lumea .... asa poate ne angajezi pe toate :D ;;)
pupicei :-*

MATERNA.......asa ar fi bine sa iti numesti magazinul! La parterul blocului meu,pe timpul raposatului aveam magazin cu haine de bebe si asa se numea!

azra 18 nov 2012 10:13:10

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1176634)

:)):)):)):)):)):))....................

Rozi nu rade,ca mie imi vine sa plang cand ma gandesc,uite asa am ajuns eu de la 85 care ii aveam acum 2 ani la 105 anul asta in vara:)) combinat cu multe dulciuri,seminte de floarea soarelui,continui??mai bine nu:))

rozica1965 18 nov 2012 10:13:52

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1176496)
Buna seara jurnalule...
Abia acum am putin timp sa-mi trag si eu sufletul pe ziua de azi si sa ma "spovedesc" un pic:">....azi am cam facut-o lata:">, am fost la tara la parinti la taiat de porc si am cam ciugulit de pe acolo una alta si ce-i mai rau am papat niste soric, ce sa fac mi-era f dor, ca-mi place:">
Acuma ce o fi o fi, eu ma tin de treaba in continuare, de maine o sa fiu cumintica din nou, dar SPEEEER totusi sa fie ingaduitor cantarul cu mine, maine, ca altfel imi dau bataie:))
Ma gandesc cat am de pedalat pt ziua de azi...pfffffff#:-s#:-s#:-s[*abdomene*][*banda*] :)) (150 de abdomene am facut, dar de bici parca nu ma mai simt in stare:()
Dar vorba aia.....capu' face...capu' trage !!!:)

Sa aveti o noapte linistita !>:D<

Am descoperit soriciul!!!!!!!! Uraaaaaaa!!!!!!!!!!!:))

azra 18 nov 2012 10:15:25

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1176641)


Am descoperit soriciul!!!!!!!! Uraaaaaaa!!!!!!!!!!!:))


mama lor de porci ca buni mai sunt:)):)):)):)):)):))

rozica1965 18 nov 2012 10:15:36

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176640)


Rozi nu rade,ca mie imi vine sa plang cand ma gandesc,uite asa am ajuns eu de la 85 care ii aveam acum 2 ani la 105 anul asta in vara:)) combinat cu multe dulciuri,seminte de floarea soarelui,continui??mai bine nu:))

Eheeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Mie imi spui? Eu cum oi fi ajuns la peste 180? Cu salata verde?:))

rozica1965 18 nov 2012 10:17:01

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176642)



mama lor de porci ca buni mai sunt:)):)):)):)):)):))

Da.....de aia se zice ca suntem genetic frati cu porcii......si de aia ii iubim asa!!!!!!!!:)):))

azra 18 nov 2012 10:18:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1176643)


Eheeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Mie imi spui? Eu cum oi fi ajuns la peste 180? Cu salata verde?:))

lasa Rozi ca la anul vom fi niste dive:D

azra 18 nov 2012 10:18:54

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1176644)


Da.....de aia se zice ca suntem genetic frati cu porcii......si de aia ii iubim asa!!!!!!!!:)):))

:)):)):)):)):)):))

rozica1965 18 nov 2012 10:18:56

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176645)


lasa Rozi ca la anul vom fi niste dive:D

Normal!!!!!!!!!!!!!!!!:>:>:>:))

CCristina D 18 nov 2012 10:20:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1176645)

lasa Rozi ca la anul vom fi niste dive:D



:)):)):)) daaaaaa, sexy diveee

azra 18 nov 2012 10:20:58

Re: Jurnal CCristina D
 
feteleee aici a iesit soarele!!! asa e frumos e azi:x:x
numa vreme de plimbat,nu de facut curat:)) da am tavanul in bucatarie peticit ca i-am facut proba aseara daca se curata bine si nu mai suporta amanare,daca vine cineva in vizita:-/:-/

CCristina D 18 nov 2012 10:22:22

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1176637)
Mai,despre ce sorici vorbiti voi aici?x-(:-/....Cristina,ai taiat porcul deja?:))

Paaai, da am taiat 1....ca era f mare si abia se mai ridica si aproape nu mai manca nimic. Si inca mai au 1 la fel de mare care trbuie si ala taiat, dar prin decembrie....dar atunci o sa fiu cuminte:))

CCristina D 18 nov 2012 10:23:39

Re: Jurnal CCristina D
 
Feteleeeeee eu va parasesc pt o ora juma, mergem la bisercica un picut ca nu am mai fost de ceva timp.
Spor Gabita la smotruit:D

marinuta 18 nov 2012 10:25:03

Re: Jurnal CCristina D
 
Neata Scumpao zi frumoasa sa ai...>:D<

rozica1965 18 nov 2012 10:48:01

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1176650)


Paaai, da am taiat 1....ca era f mare si abia se mai ridica si aproape nu mai manca nimic. Si inca mai au 1 la fel de mare care trbuie si ala taiat, dar prin decembrie....dar atunci o sa fiu cuminte:))

Da,da,daaaaaaa.....stiu..........:D;);)

CCristina D 18 nov 2012 13:18:29

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1176654)
Neata Scumpao zi frumoasa sa ai...>:D<

Buna Marinuta, o zi frumoasa si tie scumpa>:D<

CCristina D 18 nov 2012 13:33:09

Re: Jurnal CCristina D
 
Cat de frumos e afara, e soaaaree si chiar placut!!!
Deci...mancarica si apoi plimbare pana diseara:D

Sasy 18 nov 2012 17:09:45

Re: Jurnal CCristina D
 
Hello, Cristina!
Nu am trecut de mult pe la casuta ta si vad schimbari importante. Felicitari pentru kg date jos! E super!
Si eu am umblat azi hai-hui prin parcul Herastrau profitand de soare si de vreme frumoasa.
Seara minunata, iti doresc!>:D<

CCristina D 18 nov 2012 17:42:55

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de Sasy (Post 1176761)
Hello, Cristina!
Nu am trecut de mult pe la casuta ta si vad schimbari importante. Felicitari pentru kg date jos! E super!
Si eu am umblat azi hai-hui prin parcul Herastrau profitand de soare si de vreme frumoasa.
Seara minunata, iti doresc!>:D<

Buna Sasy si multumesc>:D<
Ma straduiesc sa ma tin de treaba si sa dau in continuare cat mai multe kg:D
O seara ffrumoasa si tie!>:D<:-*

supermire83 18 nov 2012 22:19:40

Re: Jurnal CCristina D
 
Felicitari iubita pentru cat ai dat jos>:D< si bafta in continuare:-*
Cum merge cu magazinul? mai aveti de umblat cu actele?
Te pupicesc si sa ai o seara frumoasa:-*>:D<>:D<

CCristina D 18 nov 2012 22:32:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1176870)
Felicitari iubita pentru cat ai dat jos>:D< si bafta in continuare:-*
Cum merge cu magazinul? mai aveti de umblat cu actele?
Te pupicesc si sa ai o seara frumoasa:-*>:D<>:D<

multumesc iubita...cum sa nu ma straduiesc sa dau jos cand te am pe tine un exemplu asa concludent;;):D
cu magazinul...deocamdata am depus actele la registrul comertului, poate vineri sunt gata la ei, apoi urmeaza pe la primarie din cate am inteles, iar apoi sa ne luam casa de marcat...mai e ceva de umblat:D, dar sa speram ca reusim sa le ducem la bun sfarsit toate.
Te pup:-*>:D<

CCristina D 19 nov 2012 09:36:48

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna dimineata si la mine in jurnal:)
Sa aveti o saptamana minunata si inca cu mult soare:D

supermire83 19 nov 2012 15:05:00

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1176876)


multumesc iubita...cum sa nu ma straduiesc sa dau jos cand te am pe tine un exemplu asa concludent;;):D
cu magazinul...deocamdata am depus actele la registrul comertului, poate vineri sunt gata la ei, apoi urmeaza pe la primarie din cate am inteles, iar apoi sa ne luam casa de marcat...mai e ceva de umblat:D, dar sa speram ca reusim sa le ducem la bun sfarsit toate.
Te pup:-*>:D<

OOO mai ai de umblat atunci si de asteptat ca si pana va face casa de marcat mai dureza cateva zile,,.dar las ca dupa aceea incepeti direct in forta
Va tin pumnii sa va mearga toate din plin
Te-am pupacit:-*>:D<

Rallara 19 nov 2012 16:55:58

Re: Jurnal CCristina D
 
Ceau Cristinel, nu stiu ce soare e la Sighi, dar aici la Cluj suntem in Silent Hill!:)):)) Te pup, seara frumoasa!:-*

CCristina D 19 nov 2012 17:01:05

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1177336)
Ceau Cristinel, nu stiu ce soare e la Sighi, dar aici la Cluj suntem in Silent Hill!:)):)) Te pup, seara frumoasa!:-*

Ceau Ralu....tu draga aici o fost chiar fain azi:D
La un moment dat mi-era asa de cald de-mi venea sa-mi dau jos geaca:))
Am profitat de vreme si am fost tot pe afara:)
O seara faina si tie>:D<

marinuta 19 nov 2012 18:19:35

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna scumpa...la noi e friggggggggggg si ceataaaaaaaaaaaa....de miine fata la gradinita si eu la sala de miine pina simbata...vad deja mici diferenta.....burta sa lasat in jos...deci e de bine....miine la gradinita doamneeeeeeeeeeeee:)):)):))

CCristina D 19 nov 2012 19:31:47

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1177400)
Buna scumpa...la noi e friggggggggggg si ceataaaaaaaaaaaa....de miine fata la gradinita si eu la sala de miine pina simbata...vad deja mici diferenta.....burta sa lasat in jos...deci e de bine....miine la gradinita doamneeeeeeeeeeeee:)):)):))

Ce faaain, de maine mai multa sala :D
spor sa ai si sa-i placa micutei la gradi:)

happygirldiana 20 nov 2012 09:03:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna dimineata, scumpa!>:D<
O zi frumoasa iti doresc!
http://www.culinar.freshnet.ro/imagini_mari/456.jpg

supermire83 20 nov 2012 09:56:43

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna dimineata scumpo

Am venit rapid cu un ceai fierbinte si sa-ti urez sa ai o zi minunata si plina de soare

Pupici :* :*

http://2.bp.blogspot.com/-4MHwl386Jg...Y/s640/311.jpg

CCristina D 20 nov 2012 10:52:14

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1177670)
Buna dimineata scumpo

Am venit rapid cu un ceai fierbinte si sa-ti urez sa ai o zi minunata si plina de soare

Pupici :* :*

http://2.bp.blogspot.com/-4MHwl386Jg...Y/s640/311.jpg

Neata neata, multumesc de ceaiur, am de unde alege :D
O zi frumoasa sa ai si tu !:-*>:D<

CCristina D 20 nov 2012 10:53:08

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1177635)
Buna dimineata, scumpa!>:D<
O zi frumoasa iti doresc!
http://www.culinar.freshnet.ro/imagini_mari/456.jpg

NEata Dia draga, multumesc de suculet, chiar ar fi bun unul:D
Sa ai o zi frumoasa!:-*>:D<

azra 20 nov 2012 11:23:36

Re: Jurnal CCristina D
 
salutare scumpa
am revenit si eu!!
am fost cam ocupata zilele astea,sambata am fost cu piata,alte cumparaturi,facut ceva mancare si a trecut ziua..ieri am stat in pat pana pe la 7,apoi plecat de acasa,bagat dosarul la politie,iar o scurta piata,venit acasa si la pranz iar am plecat dar de data asta la prietena mea si am stat pana aseara..si dupa ce mi-am hranit familia m-am pus in pat ca eram rupta de oboseala..si azi am luat-o de la capat..dimineata condus si dupa pranz imediat ma pun pe invatat ca nu mai am timp sa o mai lalai ca mi-am programat traseul..
o zi minunaata!!!

CCristina D 20 nov 2012 16:40:03

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1177741)
salutare scumpa
am revenit si eu!!
am fost cam ocupata zilele astea,sambata am fost cu piata,alte cumparaturi,facut ceva mancare si a trecut ziua..ieri am stat in pat pana pe la 7,apoi plecat de acasa,bagat dosarul la politie,iar o scurta piata,venit acasa si la pranz iar am plecat dar de data asta la prietena mea si am stat pana aseara..si dupa ce mi-am hranit familia m-am pus in pat ca eram rupta de oboseala..si azi am luat-o de la capat..dimineata condus si dupa pranz imediat ma pun pe invatat ca nu mai am timp sa o mai lalai ca mi-am programat traseul..
o zi minunaata!!!

Ooo tu scumpa, esti tot cu treaba...sa ai spor la invatat, sa te scapi o data si de examenul asta.>:D<

marinuta 20 nov 2012 16:43:08

Re: Jurnal CCristina D
 
buna scumpa....am fost azi la sala am tras de mine 1h...e ok deci si cu mincarea sunt cuminte...:)

CCristina D 20 nov 2012 17:34:03

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1177954)
buna scumpa....am fost azi la sala am tras de mine 1h...e ok deci si cu mincarea sunt cuminte...:)

Buna Marinuta
Ma bucur pt tine, e bine daca esti si cumintica:D
Si eu am fost azi prin oras la platit facturi si am mers si m-am intors pe jos...cred ca au fost vreo5 km jumate.:)
Ramane sa mai fac mai tarziu probabil niste zumba, ca au venit si rusii si de bicicleta parca nu-mi prea arde.
Sa ai o seara frumoasa!

azra 20 nov 2012 17:55:18

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1177952)

Ooo tu scumpa, esti tot cu treaba...sa ai spor la invatat, sa te scapi o data si de examenul asta.>:D<

daa,abia astept sa scap de scoala asta si sa ma vad cu permisul:D
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1178011)

Buna Marinuta
Ma bucur pt tine, e bine daca esti si cumintica:D
Si eu am fost azi prin oras la platit facturi si am mers si m-am intors pe jos...cred ca au fost vreo5 km jumate.:)
Ramane sa mai fac mai tarziu probabil niste zumba, ca au venit si rusii si de bicicleta parca nu-mi prea arde.
Sa ai o seara frumoasa!

bravo pentru sport
eu o sa o las mai moale si cu asta acum.ca am de facut curatenie generala(vine comandantul acasa-mama:))),de invatat si de mers o tura pana la tara..si in plus sunt racita cobza...abia imi trecuse de o saptamana si acum iar m-a apucat...am asa frisoane ca stau imboşcata bine si invelita cu plapuma si tot tremur..am luat ceva de raceala dar pana nu isi face de cap degeaba iau zeci de medicamente..o seara frumoasa scumpa>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:28:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO