forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal dana5 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dana5-4174.html)

MIRUTZA 17 iun 2010 09:25:27

Re: Jurnal dana5
 
Buna DANA5:)! Te-am tot asteptat inapoi la mine in jurnal, chiar iti lasasem si un mesaj, special pentru tine, dar nu ai mai venit:(! Dar tot te-am gasit!!!

Te astept! Spor la slabit! Si cel mai important:NU RENUNTA !!!!;;)

danica 17 iun 2010 11:16:47

Re: Jurnal dana5
 
Citat:

Anterior postat de MIRUTZA (Post 222287)
Buna DANA5:)! Te-am tot asteptat inapoi la mine in jurnal, chiar iti lasasem si un mesaj, special pentru tine, dar nu ai mai venit:(! Dar tot te-am gasit!!!

Te astept! Spor la slabit! Si cel mai important:NU RENUNTA !!!!;;)

eeeeee...nu ma las cu una cu doua.. In ospeti voi veni neaparat >:D<:x

lavydor 17 iun 2010 14:18:08

Re: Jurnal dana5
 
Buna Dana5, cum iti merge? Te-ai mai corectat azi cu papica si te-ai despartit prieteneste de painica?:>:> Da-ne vesti, sper sa nu faci prostioare si sa mananci cate se poate de sanatos!:-*

danica 18 iun 2010 17:50:22

Re: Jurnal dana5
 
Citat:

Anterior postat de lavydor (Post 222672)
Buna Dana5, cum iti merge? Te-ai mai corectat azi cu papica si te-ai despartit prieteneste de painica?:>:> Da-ne vesti, sper sa nu faci prostioare si sa mananci cate se poate de sanatos!:-*

Salutare ...>:D<, desigur ca incerc sa fiu in forma..sa va zic ca eri a fost ziua de nastere lui iubi al meu [*134*] de aia am disparut de pe corabie'';;),am fost la disco si am inteles ca vreau sa ma despart de kg in +++ ale mele :))
Iubi ma ajuta cu kcal si cu eureleee,salam nu mai pap nici nu ma uit la el...dar cu pinica....am redus-o la 20g pe ziua aceasta...acum la 18:00 am papat 150g..bostanei la cuptor pe ei ii iubesc la fel..:)) cam greu dar se primeste ceva,multe produse exclud din meniurile zilnice ale mele. Va zic drept ca in prima mea zi de cura ma dadeam in depresie nitel...dar a trecut si acum realizez ca ma simt foarte usoara... Azi am urcat pe cintar ;;)...cred ca nu trebuia :">insa cintarul imi arata 70kg...:-o dar nu cred ca rezultatele se dau asa rapid ...pina cind asta e ..miine voi lipsi iarasi..miine e ziua cind voi papa carnita de pui la gratar ...facuta de iubiii...:x. Tot priveam foto ale voastre[*7*] cred ca voi afisa si de ale mele sa ma cunoasteti mai bine ;)..ca sa vedem schimbarile de peste un timp.Revin cu alte noutati o pupaaa mareeee mareee si dulce mersi caci iti faci griji imi pare foarte bine cin stiu ca este cineva care tine sub control pe dana5 >:D<:-*

danica 21 iun 2010 12:13:40

Re: Jurnal dana5
 
HE HE ...am revenit din mica mea vacanta ... am si pozat nitel pe plajaaa... :D facusem o socoteala .. pina pe 11 iulie trebuie sa am 67kg ;;)...si apoi iarasi mai pozez pe plajaa...:))

andra_aly 21 iun 2010 12:25:46

Re: Jurnal dana5
 
Citat:

Anterior postat de dana5 (Post 227131)
HE HE ...am revenit din mica mea vacanta ... am si pozat nitel pe plajaaa... :D facusem o socoteala .. pina pe 11 iulie trebuie sa am 67kg ;;)...si apoi iarasi mai pozez pe plajaa...:))

Buna si bine ai revenit din mica vcanta;)
pai daca socotelile tale iasa, asteptam pozici si de la 67. si poate te vedem si acum:)
iti urez mult succes>:D<

danica 21 iun 2010 12:29:12

Re: Jurnal dana5
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 227148)

Buna si bine ai revenit din mica vcanta;)
pai daca socotelile tale iasa, asteptam pozici si de la 67. si poate te vedem si acum:)
iti urez mult succes>:D<

bunaaa... incerc sa fac un album si acolo voi afisa ceva pozeee pozeee;;)

andra_aly 21 iun 2010 12:31:30

Re: Jurnal dana5
 
Citat:

Anterior postat de dana5 (Post 227152)
bunaaa... incerc sa fac un album si acolo voi afisa ceva pozeee pozeee;;)

Ok:) asteptam;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:47:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO