forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~ (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dianaiulia-ne-distram-slabind-11733.html)

Crissu13 18 iul 2012 21:16:54

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094246)
Noapte buna slabute!>:D<Maine ma cantaresc si schimb tickerul si vin cu rezultatele:Dde-abia astept sa vad rezultatul dupa cateva zile:PV-am pupat!:-*


Diana...am aruncat si eu o privire in meniurile tale....draga mea...mananci extrem de putine cal/zi ceea ce nu prea inseamna ca o sa slabesti sanatos. Ai grija si hraneste-te cum trebuie altfel organismul va consuma masa musculara .
>:D<

Anisieella 19 iul 2012 01:40:57

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094147)
Multumesc mult .....cred ca ar trebui sa precizez ca pozele alea sunt facute acum cativa ani nus recente gen 2-3 ani:( din pacate dar multumesc pentru complimente.Vad ca si tu ai slabit destul si da e adevarat vreau sa cunosc multe persoane asta ma face sa ma simt bine sa nu ma simt urata(nici frumoasa nus dar nici..ultima) si sa nu ma simt stanjenita ca am kg in plus

Un prim pas pe care il ai de facut in lupta cu kg e sa te iubesti , sa te apreciezi asa cum esti si slabitul acesta sa il faci nu pt ca ti-e rusine cu tine si vrei sa te schimbi, ci pentru ca te iubesti si vrei sa fii mai sanatoasa si sa te simti mai bine...Ca semn ca te iubesti destul, vreau sa vad poze RECENTE. Asa esti tu acum si noi nu te judecam, nici nu te respingem: asta ne uneste in primul rand: scopul de a ne modela corpul. IMI PLACI ASA CUM ESTI SI ASA CUM O SA DEVI>:D<.

DianaIulia 19 iul 2012 06:52:32

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Neata'!>:D<Ce faceti fetelor?V-ati trezit?:)Am schimbat tickerul sper sa nu ma certati eu zic ca e ok:D

Anisieella 19 iul 2012 07:48:33

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094479)
Neata'!>:D<Ce faceti fetelor?V-ati trezit?:)Am schimbat tickerul sper sa nu ma certati eu zic ca e ok:D

Neata!:) E ok tikerul, dar nu uita sa mananci suficient si sa slabesti si prin miscare, nu doar prin dieta. Si mi-ar placea sa nu te rusinezi de corpul tau , ci sa ne trimiti foto recente. Foto mea e de cand aveam cu 2 kg mai mult...

DianaIulia 19 iul 2012 09:07:04

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Deci promit ca atunci cand ajung la 58 sau poate 59 pun poze:) doar pentru voi

lucia ely 19 iul 2012 09:33:24

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
neata si bine te-am gasit!>:D<
felicitari pt cat ai slabit ! ce faci azi?;;)
ce sport faci?:)
iti doresc o zi frumoasa!

lucia ely 19 iul 2012 09:36:16

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
http://www.interferente.ro/images/st...e/limonada.jpg ti-am adus si o limonada:D

Kclaudyia 19 iul 2012 09:39:18

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Bunaaaaa!

Si eu am sa te cert .. mananci prea putin! Sunt 100% decaord cu Daniela.. Ce te faci cand ajungi la stangnare? De unde mai scazi?

Uite eu iti spun din proprie experienta .. cand am slabit acum cativa ani, tot asa mancam destul de putin, nu prea faceam sport si mi-au aparut niste vergeturi urate, nu se vedea frumos deloc ca slabisem.. Asta datorita faptului ca slabisem din muschi, nu din grasime..

Incearca sa iti faci un meniu de 1200 de calorii pe zi si sa incerci sa faci d e3 ori pe saptamana sport.

Eu sportul il fac acasa, nu mi-am facut deloc abonament la sala. Am inceput cu Zumba, ca mi se parea mai usor, plus ca imi place dansul, apoi usor usor am crescut intensitatea.. Turbo Jam, Tae Bo...

Cauta pe net fitnessblender, si pe site te duci la pagine "Full Lenght Videos".. Au exercitii variate, pe categorii de dificulate.. Incepi usurel si pe masura ce iti creste rezistenta urci si tu intensitatea!

Dar mananca mai mult!!

Anycyk90 19 iul 2012 09:48:23

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1094701)

Cauta pe net fitnessblender, si pe site te duci la pagine "Full Lenght Videos".. Au exercitii variate, pe categorii de dificulate.. Incepi usurel si pe masura ce iti creste rezistenta urci si tu intensitatea!


Ciao Kclaudyia,am accesat si eu site-ul si e super:D Merita incercat>:D<

DianaIulia,asteptam pozele nu doar la 59 de kg,sunt ferm convinsa k esti la fel de draguta>:D<
Griji la alimentatie si sport.M-am ales si eu cu vergeturi si sincer nu stiu daca voi scapa de ele odata cu celulita:(Merita atentie acum!

DianaIulia 19 iul 2012 09:50:40

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1094701)
Bunaaaaa!

Si eu am sa te cert .. mananci prea putin! Sunt 100% decaord cu Daniela.. Ce te faci cand ajungi la stangnare? De unde mai scazi?

Uite eu iti spun din proprie experienta .. cand am slabit acum cativa ani, tot asa mancam destul de putin, nu prea faceam sport si mi-au aparut niste vergeturi urate, nu se vedea frumos deloc ca slabisem.. Asta datorita faptului ca slabisem din muschi, nu din grasime..

Incearca sa iti faci un meniu de 1200 de calorii pe zi si sa incerci sa faci d e3 ori pe saptamana sport.

Eu sportul il fac acasa, nu mi-am facut deloc abonament la sala. Am inceput cu Zumba, ca mi se parea mai usor, plus ca imi place dansul, apoi usor usor am crescut intensitatea.. Turbo Jam, Tae Bo...

Cauta pe net fitnessblender, si pe site te duci la pagine "Full Lenght Videos".. Au exercitii variate, pe categorii de dificulate.. Incepi usurel si pe masura ce iti creste rezistenta urci si tu intensitatea!

Dar mananca mai mult!!

de azi o sa incerc sa mananc 1200.Desi eu nu cred ca am slabit mult in doua zile 400 de grame:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:28:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO