forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~ (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dianaiulia-ne-distram-slabind-11733.html)

DianaIulia 18 iul 2012 15:31:36

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1094106)

Hai,nu te mai vaicari atat....esti inalta,nu esti grasa si esti si frumoasa.......iti vazui pozele!>:D<

Multumesc dar atunci aveam vreo 56 de kg si poza e facta acum vreo 7 ani:)) dar mersi oricum.PS:am pus meniurile mele din fiecare zi pentru cei curiosi;)

DianaIulia 18 iul 2012 15:32:29

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de Crissu13 (Post 1094064)


Bun venit Diana >:D<
E foarte distractiv sa mergi pe role :P
Spinning-ul imi place si mie ...am facut vreo jumatate de an, anul trecut, dar e un pic scump abonamentul si am renuntat. Orice fel de miscare e binevenit.

Ma bucur ca avem aceleasi pasiuni:)

DianaIulia 18 iul 2012 15:33:43

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Multumesc de incurajari >:D<:)

DianaIulia 18 iul 2012 15:35:50

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Rozica scuze am scris mesajul dupa.Cum spuneam atunci pozele erau facute acum vreo 7 ani aveam vreo 56 de kg si era mai bine sa spunem asa.;)>:D<

DianaIulia 18 iul 2012 15:36:34

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Klaudia am pus meniurile:)

DianaIulia 18 iul 2012 15:45:18

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
1 ataşament(e)
fetele spuneti-mi ce parere aveti ....despre adriana lima pentru cine nu o cunoaste e un top model.uitatio cu si fara machiaj e la fel de frumoasa?:) Ataşament 11816

DianaIulia 18 iul 2012 15:55:20

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Iar nu e nimeni pe aici:)):(

Khali 18 iul 2012 16:09:12

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Buna, Diana,

Nu-ti face probleme cand nu sunt persoane on line, sunt momente si momente, treptat vei cunoaste mai multe fete, daca asta vrei.

Am vazut pozele tale si esti tare frumoasa, pacat ca nu ai incredere in tine, trebuie sa mai lucrezi putin la partea cu timiditatea, ai o varsta asa frumoasa, e pacat sa stai intr-un coltisor, sa nu interactionezi si sa incerci sa-ti traiesti viata cat mai placut.

DianaIulia 18 iul 2012 16:12:55

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de Khali (Post 1094144)
Buna, Diana,

Nu-ti face probleme cand nu sunt persoane on line, sunt momente si momente, treptat vei cunoaste mai multe fete, daca asta vrei.

Am vazut pozele tale si esti tare frumoasa, pacat ca nu ai incredere in tine, trebuie sa mai lucrezi putin la partea cu timiditatea, ai o varsta asa frumoasa, e pacat sa stai intr-un coltisor, sa nu interactionezi si sa incerci sa-ti traiesti viata cat mai placut.

Multumesc mult .....cred ca ar trebui sa precizez ca pozele alea sunt facute acum cativa ani nus recente gen 2-3 ani:( din pacate dar multumesc pentru complimente.Vad ca si tu ai slabit destul si da e adevarat vreau sa cunosc multe persoane asta ma face sa ma simt bine sa nu ma simt urata(nici frumoasa nus dar nici..ultima) si sa nu ma simt stanjenita ca am kg in plus

Khali 18 iul 2012 16:32:08

re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~
 
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094147)
Multumesc mult .....cred ca ar trebui sa precizez ca pozele alea sunt facute acum cativa ani nus recente gen 2-3 ani:( din pacate dar multumesc pentru complimente.Vad ca si tu ai slabit destul si da e adevarat vreau sa cunosc multe persoane asta ma face sa ma simt bine sa nu ma simt urata(nici frumoasa nus dar nici..ultima) si sa nu ma simt stanjenita ca am kg in plus

Ai un chip cu trasaturi foarte frumoase, iar asta sunt convinsa ca nu s-a schimbat; kg vin si se duc, e mai bine cand se duc, fireste :)

Si eu mai am de lucrat pana sa ajung unde vreu, dar cu fetele, aici, parca e mai usor.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:16:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO