forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Karemina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-karemina-1931.html)

karemina 12 dec 2009 13:09:05

Re: jurnal Karemina
 
Neatza incarcam sa scap de dimi asta urata dar a trecum ca a inceput sa ninga. Uraaaaaaa fulgi de zapada. Am si gatit ca deh de la fulgii de zapada am pofta de viata :)) Dovlecei cu urda la microunda si acum sa preg la cuptor o fripturica de vitel pe care am kilarit-o saraca in fel si chip sa nu aiba pic de grasime, fratele radea de mine ca unde vad eu grasime la vitel de 6 saptamani. Friptura de vitel la cuptor: una bucata de carne de vitel kilarita de grasime, una bucata condimente cotanii multa apa si intr-un vas de yena azvarlit la cuptor.

karemina 12 dec 2009 21:14:25

Re: jurnal Karemina
 
he he am papat ceva azi fata de celelalte zile nu cred ca am trecut de 1000 calorii dar tot mi se pare mult asa ca cine doar fructe pe care nu le-am mancat ca inca ma simt satula

andra74 13 dec 2009 08:57:05

Re: jurnal Karemina
 
Am venit eu pe la tine sa vad ce mai faci,....ca tu n-ai mai trecut. Vad ca ai facut papa bun ieri. Eu cantaresc tot ce mananc si calculez caloriile la sange,....sunt ceva mai drastica decat tine.
Cum merge dieta? Totul bine? Mergi inainte, nu te opri:)
Eu ma duc acum sa-l scot pe cutzu afara si apoi sa-mi pregatesc micul dejun. Cu serviciul asta, :( si in weekend ma trezesc dimi...obisnuinta...

karemina 13 dec 2009 12:42:37

Re: jurnal Karemina
 
Si eu sunt f drastica stai linistita nici ieri nu am papat 1000 calorii dar sapt trecuta am cam exagerat nici nu stiu daca ajungeam la 700-800 calorii si aseara am papat doar o mandarina. 200 grame carnita nu mai papasesm carnita de ceva timp. Nu nu am sa renunt in fiecare zi mai apare o motivatie pentru a slabi si de data asta nu am sa renunt indiferent de ce piedici voi intalnii. Trebuie sa reusesc. Ms de incurajari

karemina 14 dec 2009 09:32:10

Re: jurnal Karemina
 
Iar o dimineata urata. Am adormit in jur de 2 azi noapte m-am trezit la 7:30 nu ma simt tocmai obosita dar.......... Naspa

Sheba 14 dec 2009 15:52:12

Re: jurnal Karemina
 
Mie-mi zici? Parca-s batuta... Vreau in pat!!!!:((

karemina 14 dec 2009 16:06:39

Re: jurnal Karemina
 
Eu nu am probleme, adica nu ma simt obosita. Cred ca e de la ceaiul verde. Dar azi am fost aeriana rau la munca.

karemina 15 dec 2009 09:29:28

Re: jurnal Karemina
 
E dimineata, o dimineata frumoasa chiar daca e innorat. Am observat ca a nins bineinteles dupa ce m-am contrazis cu niste amici ca la mine nu a nins, m-am uitat pe fereastra si uraaaaaaaaaaaaa A VENIT IARNA. Abia astept sa ma dau cu saniuta.

Adella 15 dec 2009 09:34:24

Re: jurnal Karemina
 
Neatza:) ..e frumoasa dimineatza din casa ..daca iesim afara dardaim:-se asa bine la caldurica ;;)...imi pare bine Karemina ..din ce in ce mai multe fete ..se maresti familia;;)>:D<bine ai venit printre noi:-*>:D<

karemina 15 dec 2009 09:41:00

Re: jurnal Karemina
 
Pai am iesit si afara Adella sunt deja la job mi-am luat fularul de 4 metrii l-am rasucit de 2 ori la cat gluga in cap manusi si gata. Ms pentru primire


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:56:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO