forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Karemina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-karemina-1931.html)

nicol30 11 dec 2009 10:09:18

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56441)
Spre rusinea mea in cele mai multe zile intr-adevar nu ajung la 1000 calorii stiu ca nu e bine dar sunt f incapatanata si nu prea ascult sfaturi decat de la medici si alea doar in privitna suplimentelor nutritive si modului de administrare. Ms mult pt felicitari

eu am facut ca tine si ajunsesem acum multi ani sa mananc intr-o zi doar un covrig sau te mir ce si bagam tigari in mine ca disperata, intr-adevar slabisem vreo 10 kg. intr-o luna jumatate iar cand am inceput sa mananc normal le-am pus foarte repede inapoi si ceva peste, acum am luat-o incetisor 1000-1400 cal / zi si eu zic ca e ok si fara infometare, dupa cum vezi am si 35 ani aproape si am slabit si ceva kg. ...se poate sa slabesti si incet si fara repercusiuni
hai sa-ti dau ceva sa citesti daca ai timp Locul noilor venite

karemina 11 dec 2009 10:21:34

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 56444)
eu am facut ca tine si ajunsesem acum multi ani sa mananc intr-o zi doar un covrig sau te mir ce si bagam tigari in mine ca disperata, intr-adevar slabisem vreo 10 kg. intr-o luna jumatate iar cand am inceput sa mananc normal le-am pus foarte repede inapoi si ceva peste, acum am luat-o incetisor 1000-1400 cal / zi si eu zic ca e ok si fara infometare, dupa cum vezi am si 35 ani aproape si am slabit si ceva kg. ...se poate sa slabesti si incet si fara repercusiuni
hai sa-ti dau ceva sa citesti daca ai timp Locul noilor venite

Ms frumos nicol30 stiu ca ai dreptate am sa incep si eu sa fac exact ca tine astazi bucataria mea e gata si demaine pot sa imi prepar si eu ceva carnita la cuptor, ceva dovlecei cu branza.

karemina 11 dec 2009 10:25:11

Re: jurnal Karemina
 
Ms pt link dar credema ca stiu tot ce se poate in materie de retete de slabiri, de metode si tehnici. La teorie stau excelent practica ma omoara. :))

nicol30 11 dec 2009 10:26:33

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56452)
Ms frumos nicol30 stiu ca ai dreptate am sa incep si eu sa fac exact ca tine astazi bucataria mea e gata si demaine pot sa imi prepar si eu ceva carnita la cuptor, ceva dovlecei cu branza.

eu nu vreau sa conving pe nimeni dar bine ar fii ca tu si alte fete sa invatati din greselile altora nu din ale voastre...ai grija ca e o vb.: greselile din tinerete le platesti la batranete ;)
minim 1000 cal / zi si puneti meniul pe site in fiecare zi ca acolo iti da tot ce-ti trebuie sa stii

bafta multa iti doresc si fara infometare ca e pacat....

nicol30 11 dec 2009 10:27:36

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56453)
Ms pt link dar credema ca stiu tot ce se poate in materie de retete de slabiri, de metode si tehnici. La teorie stau excelent practica ma omoara. :))

teoria ca teoria, dar practica ne omoara pe toti :))

karemina 11 dec 2009 10:58:04

Re: jurnal Karemina
 
Da asta asa e. Oricum multumesc. Tu cam ce ai papat de ai dat asa mult kg. Felicitari insa in primul rand pentru kg date jos

nicol30 11 dec 2009 11:00:22

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56464)
Da asta asa e. Oricum multumesc. Tu cam ce ai papat de ai dat asa mult kg. Felicitari insa in primul rand pentru kg date jos

fructe, legume, peste, pui, branza slaba si iaurt dietetic....vezi ca am meniul pus pe site

karemina 11 dec 2009 11:03:46

Re: jurnal Karemina
 
Ok ms frumos pt raspuns si pentru promtitudine

karemina 12 dec 2009 10:21:03

Re: jurnal Karemina
 
Ce urata e dimineata asta :(( dar poate se vad si la bucuresti ceva fulgi de zapada. Nu imi place vremea asta asa inchisa. Vreau sa ninga.

roseadria 12 dec 2009 11:04:02

Re: jurnal Karemina
 
Neata ....ce faceti voi pe aici?


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:05:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO