forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Karemina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-karemina-1931.html)

karemina 10 dec 2009 20:03:10

Jurnal Karemina
 
am scris pe diferite topicuri dar cum mi s-a spus la un topic eram pe langa subiect asa ca am sa incep sa postez aici diverse pareri in ceea ce priveste regimul meu si nu numai.

lalita 10 dec 2009 20:04:50

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56337)
am scris pe diferite topicuri dar cum mi s-a spus la un topic eram pe langa subiect asa ca am sa incep sa postez aici diverse pareri in ceea ce priveste regimul meu si nu numai.

buna karemina! urmezi o dieta anume? succes>:D<

karemina 10 dec 2009 21:17:33

Re: jurnal Karemina
 
Da sa zicem ca e una hipocalorica. Adica mananc doar 3 mese pe zi si o gustare care consta intr-o mandarina seara. Iau ceva suplimente naturiste, sport si cam atat ms pt incurajari

Slabuta 10 dec 2009 21:36:33

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56365)
Da sa zicem ca e una hipocalorica. Adica mananc doar 3 mese pe zi si o gustare care consta intr-o mandarina seara. Iau ceva suplimente naturiste, sport si cam atat ms pt incurajari

Karemina tu glumesti?:-o cum adica doar 3 mere?:-s

MariaLuisa 10 dec 2009 22:39:18

Re: jurnal Karemina
 
Buna karemina :) Ne-am incrucisat pe alt topic si am vazut acum jurnalul tau >:D< In loc de cina tu papi o mandarina doar ? Si celelalte 3 mese cum le repartizezi de-a lungul zilei ? :-/Si ce sport faci ? :)

lalita 10 dec 2009 23:06:54

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 56374)


Karemina tu glumesti?:-o cum adica doar 3 mere?:-s

3 mese slabuta:) doamne fereste 3 mere!!:-s

Slabuta 10 dec 2009 23:16:38

Re: jurnal Karemina
 
Mii de scuze :"> nu vazusem s. :">Scuze

karemina 11 dec 2009 09:11:25

Re: jurnal Karemina
 
Deci hai sa lamurim. Mananc de dimineata in jur de ora 8 de exemplu astazi branzica cu o rosie. Dejunul il iau in jurul orei 13 la munca astazi mancare pe care mi-o pregateste colega mea si care astazi va consta intr-o pulpita de pui la cuptor iar seara mananc pe la ora 18 si aseara de ex a constat in paste integrale cu rosii si ciuperci. Iar pe la ora 20:00 pap ceva fructe cum am spus o mandarina, kiwi sau gref. Sport fac pilates pentru abdomen si coapse. Pe parcursul zilei beau 300 ml de cafea si ceva cola zero si seara acasa apa cu lamaie si zaharina

nicol30 11 dec 2009 09:58:37

Re: jurnal Karemina
 
Citat:

Anterior postat de karemina (Post 56412)
Deci hai sa lamurim. Mananc de dimineata in jur de ora 8 de exemplu astazi branzica cu o rosie. Dejunul il iau in jurul orei 13 la munca astazi mancare pe care mi-o pregateste colega mea si care astazi va consta intr-o pulpita de pui la cuptor iar seara mananc pe la ora 18 si aseara de ex a constat in paste integrale cu rosii si ciuperci. Iar pe la ora 20:00 pap ceva fructe cum am spus o mandarina, kiwi sau gref. Sport fac pilates pentru abdomen si coapse. Pe parcursul zilei beau 300 ml de cafea si ceva cola zero si seara acasa apa cu lamaie si zaharina

buna

tot ce manci tu intr-o zi ajungi la min. 1000 cal / zi? ai facut un calcul sa vezi?
felicitari pentru kg. date jos!

karemina 11 dec 2009 10:05:04

Re: jurnal Karemina
 
Spre rusinea mea in cele mai multe zile intr-adevar nu ajung la 1000 calorii stiu ca nu e bine dar sunt f incapatanata si nu prea ascult sfaturi decat de la medici si alea doar in privitna suplimentelor nutritive si modului de administrare. Ms mult pt felicitari


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:35:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO