forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal lauram22 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-lauram22-6533.html)

Crysa 12 nov 2010 11:53:24

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de lauram22 (Post 400603)
neata!!
intre timp n-am mai mancat nici o prajitura... :D si am fost la aerobic...
am facut progrese, azi pe langa cutia de iaurt mi-am mai luat un pumn de alune de padure si migdale ;)
sa vedem ce zice cantarul maine.... am ceva emotii...



foarte bine ....felicitari!!!

la mine cantarul a aratat destul de bine (de la 64 la 63kg)...dar tot nu mi-am atins targetul....nahh....oricum ma simt bine pt ca ieri m-am abtinut de la prostii...:P

lauram22 12 nov 2010 11:55:40

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 400660)
foarte bine ....felicitari!!!

la mine cantarul a aratat destul de bine (de la 64 la 63kg)...dar tot nu mi-am atins targetul....nahh....oricum ma simt bine pt ca ieri m-am abtinut de la prostii...:P

ah, deci ai scazut... dar nu ai atins targetul. inteleg! e f bine atunci!!
da, si eu ieri m-am abtinut... n-am mancat nicio tampenie... :D poate reusesc si azi ;)

Crysa 12 nov 2010 12:02:49

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de lauram22 (Post 400665)
ah, deci ai scazut... dar nu ai atins targetul. inteleg! e f bine atunci!!
da, si eu ieri m-am abtinut... n-am mancat nicio tampenie... :D poate reusesc si azi ;)



bine ar fi ca nici eu sa nu fac prosti azi cu toate ca am papat de dimineata (micul dejun) placinta de varza si 3 patratele de baton

lauram22 12 nov 2010 12:09:26

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 400683)
bine ar fi ca nici eu sa nu fac prosti azi cu toate ca am papat de dimineata (micul dejun) placinta de varza si 3 patratele de baton

eh, important ar fi sa nu mai faci si alte prostii... ;)

Crysa 12 nov 2010 12:19:47

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de lauram22 (Post 400696)
eh, important ar fi sa nu mai faci si alte prostii... ;)


Laura,

eu mi-am propus ceva de ieri...... nu mai pap dupa ora 19, daca chiar mor de foame am voie 1 mar si ceai neindulcit, atat.
astfel voi fi obligata sa nu mai pap absolut nimic...indiferent de ce avem in casa de mancare

sper si sa ma tin de treaba

nu stiu tot imi fac planuri, imi iasa 1-2 zile apoi iar o fac lata.....

oare voi ajunge vreodata sa ma tin de treaba....asa ca la carte???

lauram22 12 nov 2010 12:50:47

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 400717)
Laura,

eu mi-am propus ceva de ieri...... nu mai pap dupa ora 19, daca chiar mor de foame am voie 1 mar si ceai neindulcit, atat.
astfel voi fi obligata sa nu mai pap absolut nimic...indiferent de ce avem in casa de mancare

sper si sa ma tin de treaba

nu stiu tot imi fac planuri, imi iasa 1-2 zile apoi iar o fac lata.....

oare voi ajunge vreodata sa ma tin de treaba....asa ca la carte???

trebuie sa te ambitionezi fa tare, altfel n-ai nicio sansa de reusita in lupta cu kg... :-s
eu oricum nu mananc seara in general, dar beau 2 cani de ceai si mai mananc un gref/mar...

Crysa 12 nov 2010 13:29:07

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de lauram22 (Post 400750)
trebuie sa te ambitionezi fa tare, altfel n-ai nicio sansa de reusita in lupta cu kg... :-s
eu oricum nu mananc seara in general, dar beau 2 cani de ceai si mai mananc un gref/mar...



Laura,

eu cred ca nu ma pot ambitiona asa de tare pt ca nu ma simt complexata..niciodata nu am fost o slabuta...am fost bine si nu ma simt rau in pielea mea.....dar m-as simti minunat daca as da jos in 5-6kg

sa sti ca am sa aplic acest lucru ce l-am pus in gand...daca nu ma pot abtine macar dupa ora 18.30-19 sa nu mai pap absolut nimic(exceptie 1 mar si ceai neindulcit)

lauram22 12 nov 2010 14:04:51

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 400793)
Laura,

eu cred ca nu ma pot ambitiona asa de tare pt ca nu ma simt complexata..niciodata nu am fost o slabuta...am fost bine si nu ma simt rau in pielea mea.....dar m-as simti minunat daca as da jos in 5-6kg

sa sti ca am sa aplic acest lucru ce l-am pus in gand...daca nu ma pot abtine macar dupa ora 18.30-19 sa nu mai pap absolut nimic(exceptie 1 mar si ceai neindulcit)

nici eu nu ma simt complexata si nu m-am simtitit niciodata, dar... sunt convinsa ca as arata muuult mai bine daca as da jos 6-7 kg. despre asta e vorba de fapt ;)

Crysa 12 nov 2010 14:13:29

Re: Jurnal lauram22
 
Citat:

Anterior postat de lauram22 (Post 400840)
nici eu nu ma simt complexata si nu m-am simtitit niciodata, dar... sunt convinsa ca as arata muuult mai bine daca as da jos 6-7 kg. despre asta e vorba de fapt ;)



exact asa e

andra_aly 29 nov 2010 13:20:36

Re: Jurnal lauram22
 
Buna Laura:-* Am venit sa sterg praful pe aici :P
Iti doresc o saptamana cat mai frumoasa si fara tentatii:)
treaba cum mai merge;;)?
>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:27:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO