forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Marina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-marina-12201.html)

marina19 30 mar 2011 07:23:35

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
pai nu o sa il scot de tot...dar o sa il mai raresc asa :))))
ooff..nu mai vine o data vara aia ..abia astept sa fie calddd sa merg la plaja :X

Alexandra Andreea 30 mar 2011 07:25:36

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 596625)
pai nu o sa il scot de tot...dar o sa il mai raresc asa :))))
ooff..nu mai vine o data vara aia ..abia astept sa fie calddd sa merg la plaja :X

Nu prea e pe placul meu vara! :D Transpirr ffff mult , si trebuie mereu sa am grija cu ce ma imbrac, maerial si culoare...si nu suport calduraaaa!!!! Nici aer condtionat nu pot sa imi pun ca ma ia imediat! :| ... Deci daca toata vara ar fi 26-29 de grade ar fi perfect! :x...daca e mai mult :-&...:D

marina19 30 mar 2011 07:27:42

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 596626)


Nu prea e pe placul meu vara! :D Transpirr ffff mult , si trebuie mereu sa am grija cu ce ma imbrac, maerial si culoare...si nu suport calduraaaa!!!! Nici aer condtionat nu pot sa imi pun ca ma ia imediat! :| ... Deci daca toata vara ar fi 26-29 de grade ar fi perfect! :x...daca e mai mult :-&...:D

eu ador vara :X:Xoricat de cald ar fi :D
si nu am aer conditionat..e destul de racoare vara aici la mine in camera..am un copacel la geam si nu prea permite razelor soarelui sa patrunda in camera la amiaza:D...seara dorm cu geamul deschis si e asa bine:x
dar daca nu slabesc nu vreau sa mai vina vara :)))))))
glumesc:))))

Un Pai Roz 30 mar 2011 08:01:14

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Buna Marina! :-*
o sa vin cu mult drag in jurnalul tau, multumesc ca m-ai invitat. Eu nu mai sunt asa activa pe aici, fiindca nu prea simt ca mai am timp. In schimb, intru mereu sa imi las caloriile, pe asta se bazeaza dieta mea, mai mult de mentinere in ultimul timp, desi nu imi doresc asta ....
Multa bafta la slabit! :) ma bucur ca faci sport, o sa te ajute mult :D

marina19 30 mar 2011 08:14:42

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de Un Pai Roz (Post 596724)
Buna Marina! :-*
o sa vin cu mult drag in jurnalul tau, multumesc ca m-ai invitat. Eu nu mai sunt asa activa pe aici, fiindca nu prea simt ca mai am timp. In schimb, intru mereu sa imi las caloriile, pe asta se bazeaza dieta mea, mai mult de mentinere in ultimul timp, desi nu imi doresc asta ....
Multa bafta la slabit! :) ma bucur ca faci sport, o sa te ajute mult :D

cu multa placere te astept >:D<
tu pana acum cu ce dieta ai slabit cele 9 kg siin cat timp ?
hmm..vad ca avem amandoua acelasi deadline ;)))...
eu zic sa revi la dieta :D...si la 1 iunie o sa fim amandoua slabute :X:x:x

eirene21 30 mar 2011 10:42:32

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Multumesc de vizita Marina>:D<
Azi nu prea o sa fiu pe aici ca am foarte multa treaba, dar revin pe seara.:D Am scris si in jurnalul meu mai detaliat.

Pupici:-*

lamaitza 30 mar 2011 10:53:29

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
hey scumpa>:D<
vin sa iti aduc in dar ceva bun si sa iti urez o zi fara tentatii>:D<http://niceeynice.files.wordpress.co...-portocale.jpg

marina19 30 mar 2011 11:05:30

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 597185)
hey scumpa>:D<
vin sa iti aduc in dar ceva bun si sa iti urez o zi fara tentatii>:D<http://niceeynice.files.wordpress.co...-portocale.jpg

merci de vizita fetele >:D<

lamaitsa, tu cand te mai cantaresti..chiar sunt curioasa daca ai slabit cu rina..:-/
de cand tii ?


va pup si eu..>:D<

lamaitza 30 mar 2011 18:10:18

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 597220)


merci de vizita fetele >:D<

lamaitsa, tu cand te mai cantaresti..chiar sunt curioasa daca ai slabit cu rina..:-/
de cand tii ?


va pup si eu..>:D<

:D chiar nu stiu cand sa ma cantaresc:-??...simt ca am stagnat:|
maine am zi de vitamine si incerc sa ma urc pe cantar vineri, sper sa fie un pic prietenos:)...eu astept vesti de la tine dupa ce trec musafirii, da?;;)>:D<

marina19 30 mar 2011 18:35:18

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 598103)
:D chiar nu stiu cand sa ma cantaresc:-??...simt ca am stagnat:|
maine am zi de vitamine si incerc sa ma urc pe cantar vineri, sper sa fie un pic prietenos:)...eu astept vesti de la tine dupa ce trec musafirii, da?;;)>:D<

pai cred ca pe duminica sau luni ma mai urc pe cantar :D....imi e frica sincer...:( eu simt ca nu am slabit deloc :((((....ce am tinut eu pana acum am tinut conform Dukan dar si SB..in mod normal cu SB slabesc..dar sa vedem...astazi fac o saptamana...
deci pe cuvant..a ajuns sa imi fie frica de cantar :-<

>:D< te pup


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:59:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO