forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Marina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-marina-12201.html)

LicuriciColorat 02 apr 2011 17:37:47

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 603736)


se vede foarte putin..nu cine stie ce ..:(.
de asta imi e frica sa ma cantaresc..mi-e sa nu fiu dezamagita :(..ca sigur ma las..nici nu m-am omorat cu sportu ce-i drept...d-asta incerc sa trag de mine sa pun mana sa fac sport cum trebuie...
:-<
si eu am avzut rezultate bune cu ea..d-aia m-am si apucat...


dar am citit ca atunci cand introduci legumele te poti ingrasa putin ca retii apa,dar daca te tii in continuare de dieta sigur dai,asa zice doc Dukan,deci poate tra sa te tii de ea si o sa ai si rezultate frumoase
eu deja nu mai stiu,incep sa devin disperata:)),cu alimentatie sanatoasa nu am slabit,cu Rina nu prea,deja nuj ce sa mai incerc,cu Dukan nu stiu daca m'as impaca
tra sa studiez si sa ma gandesc bine cum fac,ca deja m;am saturat vreau si eu sa am 55,daca nu se poate 53:-s

eirene21 02 apr 2011 18:42:59

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
O seara frumoasa si un weekend placut in continuare.>:D<

marina19 02 apr 2011 19:09:43

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 603744)
dar am citit ca atunci cand introduci legumele te poti ingrasa putin ca retii apa,dar daca te tii in continuare de dieta sigur dai,asa zice doc Dukan,deci poate tra sa te tii de ea si o sa ai si rezultate frumoase
eu deja nu mai stiu,incep sa devin disperata:)),cu alimentatie sanatoasa nu am slabit,cu Rina nu prea,deja nuj ce sa mai incerc,cu Dukan nu stiu daca m'as impaca
tra sa studiez si sa ma gandesc bine cum fac,ca deja m;am saturat vreau si eu sa am 55,daca nu se poate 53:-s

eu zic sa te apuci de dukan..sigur o sa dai jos....
nu stiu cum o sa reactionez miercuri la cantar.sper din tot sufletul sa nu dau cu piciorul la ce am realizat pana acum..asta daca am realizat ceva...
:-<...
vorba aia...hoping for the best, but expecting the worst :-s

LicuriciColorat 02 apr 2011 20:17:39

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 603855)


eu zic sa te apuci de dukan..sigur o sa dai jos....
nu stiu cum o sa reactionez miercuri la cantar.sper din tot sufletul sa nu dau cu piciorul la ce am realizat pana acum..asta daca am realizat ceva...
:-<...
vorba aia...hoping for the best, but expecting the worst :-s

of nu stiu ce sa fac
mi draga Rina ca pot manca ce'mi place,dar nu prea am rezultate cu ea,
ma gandesc maine mai analizez,mai studiez,si de luni daca ma hotarasc ma bag pana de Pasti la Dukan
nu stii produse din soia e voie?,ca eu vreau sa tin cateva zile pot inaite de Pasti:-/:-/

lamaitza 02 apr 2011 20:31:32

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 603916)
of nu stiu ce sa fac
mi draga Rina ca pot manca ce'mi place,dar nu prea am rezultate cu ea,
ma gandesc maine mai analizez,mai studiez,si de luni daca ma hotarasc ma bag pana de Pasti la Dukan
nu stii produse din soia e voie?,ca eu vreau sa tin cateva zile pot inaite de Pasti:-/:-/

ma bag si eu in discutie:D
Regimul Dukan (partea 1) la pagina 7 parca spuneau ceva de produsele din soia ;;)

LicuriciColorat 02 apr 2011 20:37:12

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de lamaitza (Post 603932)
ma bag si eu in discutie:D
Regimul Dukan (partea 1) la pagina 7 parca spuneau ceva de produsele din soia ;;)

ms:-*
o sa mai caut:-/ eu nu am vazut sa scrie asa cv:-/

Alexandra Andreea 02 apr 2011 20:40:14

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 603916)
of nu stiu ce sa fac
mi draga Rina ca pot manca ce'mi place,dar nu prea am rezultate cu ea,
ma gandesc maine mai analizez,mai studiez,si de luni daca ma hotarasc ma bag pana de Pasti la Dukan
nu stii produse din soia e voie?,ca eu vreau sa tin cateva zile pot inaite de Pasti:-/:-/

Dar la Man sau Monty de ce nu te gandesti? :D :>

LicuriciColorat 02 apr 2011 20:50:35

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 603945)


Dar la Man sau Monty de ce nu te gandesti? :D :>


Ale cu Monty nu m'as impaca iar de Man habar nu am nu is foarte informata
si daca eu nu slabesc cu Rina care e totusi o disociata,cum sa slabesc cu mancare normala?:))
am incercat cu alimentatie sanatoasa si sport,si doar m'am mentinut,eu is in extreme:)))
singura care ramane e Dukan,mai ales ca imi place carnea si pot manca,oricum tra sa ma gandesc maine,sa vad cum fac,inca nu stiu,doar ziceam asa:)))

Alexandra Andreea 02 apr 2011 20:54:43

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 603962)
Ale cu Monty nu m'as impaca iar de Man habar nu am nu is foarte informata
si daca eu nu slabesc cu Rina care e totusi o disociata,cum sa slabesc cu mancare normala?:))
am incercat cu alimentatie sanatoasa si sport,si doar m'am mentinut,eu is in extreme:)))
singura care ramane e Dukan,mai ales ca imi place carnea si pot manca,oricum tra sa ma gandesc maine,sa vad cum fac,inca nu stiu,doar ziceam asa:)))

Ehh...atunci sa ai spor! >:D< Sigur vei reusi daca esti calculata cu mancarea si te tii de sport! :-*

LicuriciColorat 02 apr 2011 20:58:11

Re: Jurnal Marina19 - last chance
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 603968)


Ehh...atunci sa ai spor! >:D< Sigur vei reusi daca esti calculata cu mancarea si te tii de sport! :-*

merci>:D<
maine cand o sa fiu mai odihnita,o sa calculez sa vad ce si cum is cu zilele,in seara asta mai citesc una alta pe aici
sper sa reusesc si eu,noroc ca ma tin de sport ca altfel n'as avea nici o sansa:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:50:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO