forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Michelina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-michelina-8939.html)

frumoasa 24 mai 2017 06:55:15

Re: Jurnal Michelina
 
hmmm, ce chestie. eu cind am vazut ca s-a scris in jurnalul ei am intrat rapid sperind ca s-a intors....dar erati voi in cautarea ei...ca si mine.
sper si eu ca e bine, desi daca nu a intrat de atitia vreme cred ca e ceva problema, sper ca doar de kilograme, problema cu care ne luptam toate pina la urma..
te asteptam cu drag in jurnalul tau>:D<

Michelina 31 mai 2017 21:32:31

Re: Jurnal Michelina
 
I am back!! Cu aceleasi probleme (evident). Oricat am incercat eu sa ma concentrez pe unele din ele in speranta ca asa se vor urni lucrurile - aiurea! Lucrurile se intampla cum vor ele. Ma duc sa vad ce faceti.

Michelina 31 mai 2017 21:44:33

Re: Jurnal Michelina
 
Ziceam sa-mi actualizez tickerul - dar nu e cazul - tot atatea kilograme am cat aveam si dupa Revelion.
E drept nici diete nu tin, nici sport nu fac. Azi am mers foarte mult pe jos - 19584 pasi. Altfel ma apuca depresia cand ma uit in oglinda dar nici nu am timp nici de diete, nici de sport.
Intre firma unde situatia nu s-a schimbat si casa ( si aici unii cred ca nevestele sunt Wonderwoman) mi-am propus sa-mmi dau examenele sa-mi reactivez dreptul de practica medicala. Si e greuuuuuuuuuuuu!!! Incerc sa ma tin de un program pe care mi l-am facut - si imi consum cam toata vointa pe chestia asta.
Tocmai citesc o carte - care se numeste Puterea vointei si este absolut geniala in a-ti explica de ce nu reusesti sa tii diete, sa faci sport etc. Sper ca la final sa merite timpul pierdut si sa invat macar cum pot schimba cate ceva.

Oricum - sunt fff decisa sa slabesc. :)):)):))

alina_neamt 01 iun 2017 06:47:24

Re: Jurnal Michelina
 
Bine ai revenit!:)

LOREDANA99 01 iun 2017 06:55:31

Re: Jurnal Michelina
 
Mult succes! E o veste grozavă cea cu reluarea meseriei tale de baza.

Michelina 09 iun 2017 11:55:57

Re: Jurnal Michelina
 
De azi incep si eu IF - cu mancat in interval de 8 ore - 10 - 18 zilnic si cu doua zile deficit caloric - miercurea si vinerea.
Nu se mai poate - pot alerga oricat - mi-am numarat caloriile in zilele in care nu mi se pare ca mananc mult sar de 1600 cal - nu slabesc.

Ca sport - nu reusesc decat yoga si alergat - Plus muuult mers pe jos - in ultimele 2 saptamanai am facut maimult de 10000 pasi zilnic.

frumoasa 04 iul 2017 08:21:51

Re: Jurnal Michelina
 
Citat:

Anterior postat de Michelina (Post 1432522)
De azi incep si eu IF - cu mancat in interval de 8 ore - 10 - 18 zilnic si cu doua zile deficit caloric - miercurea si vinerea.
Nu se mai poate - pot alerga oricat - mi-am numarat caloriile in zilele in care nu mi se pare ca mananc mult sar de 1600 cal - nu slabesc.

Ca sport - nu reusesc decat yoga si alergat - Plus muuult mers pe jos - in ultimele 2 saptamanai am facut maimult de 10000 pasi zilnic.

Heiii, ce mai faci? esti bine??>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:49:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO