forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal mikaelaflo (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mikaelaflo-8447.html)

Maryyana 06 iul 2011 19:58:06

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Buna Mihaela,

Am venit si eu pe la tine si am observat ca ai aceleasi kg in prezent ca si mine si vrei sa ajungi tot la 60kg. Iti tin pumnii. Sunt alaturi de tine.

Sper sa mai tinem legatura si sa slabim cat ne dorim. Din cate am inteles tu tii SB. Am inteles ca da rezultate:D

Spor la slabit!:*:*

alinamar 06 iul 2011 23:37:54

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de mikaelaflo (Post 713519)
Eeee..lasa Alina ca tu esti bine...eu sigur nu voi ajunge la greutatea ta pana plec in concediu....Si eu am vergeturi circular pe burta in jurul buricului. Dar nu ma las....acum am pauza, imi fac poftele, dar de luni intru la Sb faza 1. Si am apuc serios de sport. Deja am inceput sa alerg dupa Otilia ca nu mai vrea sa stea deloc. Problema e ca trebuie sa stau aplecata si am doare spatele. Mergem inainte, nu?

Clar mergem inainte! Iarasi SB?? Fara fructe...greu..nu ma bag la SB. Tu cand pleci in concediu? Darius a fost activ si agitat din prima zi de viata..eu ziua sunt franta, mereu in priza..mergem de manuta toata casa, scoate tot din dulapuri, goleste tot ce prinde...nu sta o clipa locului. Daca-l las pe jos in 4 labe imi face dezastru toata casa. Am trecut de durerile de spate pt ca acum merge de o manuta si nu mai stau asa aplecata..Las'ca se fac ei mari..

mikaelaflo 07 iul 2011 19:11:57

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de Maryyana (Post 713531)
Buna Mihaela,

Am venit si eu pe la tine si am observat ca ai aceleasi kg in prezent ca si mine si vrei sa ajungi tot la 60kg. Iti tin pumnii. Sunt alaturi de tine.

Sper sa mai tinem legatura si sa slabim cat ne dorim. Din cate am inteles tu tii SB. Am inteles ca da rezultate:D

Spor la slabit!:*:*

Buna, Maryyana! Bine ai venit pe la mine! Sa mai vii. Eu nu tin SB, am tinut in timpul concursului vreo 2 saptmani cand nu prea mai dadea rezultate hipocalorica. Acum nu tin nicio dieta, mananc o saptamana ce-mi trece prin cap, sa-mi mai improspatez pofta de mancare. De luni asa ma gandeam sa incep cu SB, dar nu sunt inca sigura. O sa vad. O sa trec si pe la tine sa vad tu ce mananci. Spor la slabit!

mikaelaflo 07 iul 2011 19:13:56

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 713834)
Clar mergem inainte! Iarasi SB?? Fara fructe...greu..nu ma bag la SB. Tu cand pleci in concediu? Darius a fost activ si agitat din prima zi de viata..eu ziua sunt franta, mereu in priza..mergem de manuta toata casa, scoate tot din dulapuri, goleste tot ce prinde...nu sta o clipa locului. Daca-l las pe jos in 4 labe imi face dezastru toata casa. Am trecut de durerile de spate pt ca acum merge de o manuta si nu mai stau asa aplecata..Las'ca se fac ei mari..

Am mai zis asta, dar repet....sunt norocoasa ca Otilia e cuminte....de-abia acum incepe. A trassi ea de haine, dar s-a potolit, vad. Sa vad dacama apuc de Sb...ma mai gandesc.

mikaelaflo 13 iul 2011 08:50:32

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Buna, fetelor!
Am avut niste zile groaznice....in pauza mea de dieta. Mi-a racit rau fata si am fost internata cu ea in spital 3 zile...Acum e mai bine cu raceala dar i-a aparut o eruptie pe piele si nu stiu ce ar putea fi, nu a reactionat la Peritol...O sa ma duc inca o data si astazi la medicul de familie sa o vada mai bine :((.
Cantarul arata scadere, cu toata mancarea aiurea pe care am mancat-o. De astazi sunt iarasi la dieta. Doar ca nu prea am pofta de mancare cu caldura asta...O sa incerc mai multe salate....si apa multa.

alinamar 04 aug 2011 11:03:46

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Ce mai faci Miha? Cum mai merge dieta? Otilia ce mai face?

mikaelaflo 11 aug 2011 22:09:51

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 747704)
Ce mai faci Miha? Cum mai merge dieta? Otilia ce mai face?

Hei, Alina! Am fost plecata la mare si eu, In Grecia. Am pus poze pe fb. Am venit cu 1,3 kg in plus, dar de azi incep iarasi sa-mi memorez meniurile si sa elimin alimentele nerecomandate la dieta. Nu stiu deocamdata daca o sa urmez o dieta anume sau doar hipocalorica, o sa vad cum merge treaba. O sa am o saptamana doua de acomodare si apoi vad ce tin. Vreau neaparat sa fac si ceva miscare. Otilia e bine, am lasat-o acasa cu mama ca era prea departe pentru ea sa o iau atata drum, m-am relaxat si eu o saptamana. Tu cum esti? Am vazut pe la Andrada ca merge bine dieta, ma bucur pt tine. Pupici

alinamar 11 aug 2011 23:57:07

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de mikaelaflo (Post 757057)
Hei, Alina! Am fost plecata la mare si eu, In Grecia. Am pus poze pe fb. Am venit cu 1,3 kg in plus, dar de azi incep iarasi sa-mi memorez meniurile si sa elimin alimentele nerecomandate la dieta. Nu stiu deocamdata daca o sa urmez o dieta anume sau doar hipocalorica, o sa vad cum merge treaba. O sa am o saptamana doua de acomodare si apoi vad ce tin. Vreau neaparat sa fac si ceva miscare. Otilia e bine, am lasat-o acasa cu mama ca era prea departe pentru ea sa o iau atata drum, m-am relaxat si eu o saptamana. Tu cum esti? Am vazut pe la Andrada ca merge bine dieta, ma bucur pt tine. Pupici

Buna Mihaela!
Ti-am vazut pozele! Ai iesit super!!! Ma bucur ca te-ai simtit bine si ca te-ai relaxat! Ei, eu m-am intors cu 4.5 kg in plus..bine am avut si 3 saptamani "de dezmat inainte de concediu...Hai cu mine la Rina. Vii?? Eu am slabit bine intr-o saptamana si fara sa ma infometez deloc. Chiar m-am indragostit de dieta asta.
Pupici!!!!:-*

azra 12 aug 2011 09:09:33

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Citat:

Anterior postat de mikaelaflo (Post 757057)
Hei, Alina! Am fost plecata la mare si eu, In Grecia. Am pus poze pe fb. Am venit cu 1,3 kg in plus, dar de azi incep iarasi sa-mi memorez meniurile si sa elimin alimentele nerecomandate la dieta. Nu stiu deocamdata daca o sa urmez o dieta anume sau doar hipocalorica, o sa vad cum merge treaba. O sa am o saptamana doua de acomodare si apoi vad ce tin. Vreau neaparat sa fac si ceva miscare. Otilia e bine, am lasat-o acasa cu mama ca era prea departe pentru ea sa o iau atata drum, m-am relaxat si eu o saptamana. Tu cum esti? Am vazut pe la Andrada ca merge bine dieta, ma bucur pt tine. Pupici

hei miha bine ai revenit...
eh lasa kg ala ca se duce el,important e ca te-ai simtit tu bine:)
pune si aici poze sa te vad si eu:">

alinamar 05 sep 2011 11:56:51

Re: Jurnal mikaelaflo
 
Mihaela :-t:-t Hai la dieta!!!
[*floare-tie*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:36:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO