forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mirella - un nou jurnal, un nou inceput (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mirella-nou-jurnal-nou-inceput-11377.html)

Sibel H 25 apr 2010 08:58:53

re: Jurnalul meu [MYRELUSH] :)
 
....:)...Buna dimineata!...sa ai o zi plina de soare...si te felicit pentru kg.pirdute...si bine ai venit printre noi...>:D<

LicuriciColorat 25 apr 2010 20:14:14

re: Jurnalul meu [MYRELUSH] :)
 
Buna Myrelush>:D<Bine ai venit la noi si felicitari pt kg date jos,wow e foarte bine 1,5kg intr-o sapt:x tot asa,important e sa papi sanatos+sport si hidratare,vad ca le faci pe toate,pt inceput e bine si 15min sport,in timp o sa cresti minutele.Sa ne auzim la cat mai multe kg date jos:-*

Sibel H 25 apr 2010 21:30:04

re: Jurnalul meu [MYRELUSH] :)
 
...:)....sa ai o noapte plina de vise frumoase...Noapte buna! ....>:D<.....vad ,ca meniul ti-a revenit la normal...cu sportul trebui sa iti programezi un program ...mai amplu...

ianna 26 apr 2010 05:39:31

Re: Fara grasimi, paine, dulciuri si sare - Myr3lush
 
Citat:

Anterior postat de myr3lush (Post 163404)
:)), acum am vazut ca scrie "peste"....imi place si pestele,nu foarte mult ,dar e bun intr-o dieta :)
Am cautat pe aici retete d-astea cu putine calorii si am gasit una "salata de legume coapte cu ton",o incerc maine :)
>:D<>:D<>:D<


eh ai incercat retzeta? ti-a placut?

Sibel H 26 apr 2010 08:37:00

Re: Fara grasimi, paine, dulciuri si sare - Myr3lush
 
...:)...Buna dimineata!Myr3lush...ce mai faci..? ...Cum te descurci? ...iti doresc o zi frumoasa sa ai...>:D<

Sibel H 27 apr 2010 07:52:15

re: Jurnalul meu [MYRELUSH] :)
 
...:)..Buna dimineata!...sa ai o zi plina de soare....>:D< ce ai mai facut nou? ...cum iti merge....?

andra_aly 27 apr 2010 11:27:48

Re: Fara grasimi, paine, dulciuri si sare - Myr3lush
 
Ce mai faci mirela? nu mai vi la povesti?>:D<
ce zice cantarul? se misca, sau ii dam una ?

myr3lush 27 apr 2010 18:15:17

Re: Fara grasimi, paine, dulciuri si sare - Myr3lush
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 165246)
eh ai incercat retzeta? ti-a placut?


da, am incercat-o ;;)
era si mai buna cu sare dar...asta e...dieta;)

myr3lush 27 apr 2010 18:18:28

Re: Fara grasimi, paine, dulciuri si sare - Myr3lush
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 166998)
Ce mai faci mirela? nu mai vi la povesti?>:D<
ce zice cantarul? se misca, sau ii dam una ?

se misca:D
imi pare rau ca nu pot sa intru mai des,dar am mai zis,nu am timp...si zilele astea cred ca duce leptopul la reparat _(plin de virusi)...si cateva zile fara net :(

acum ma apuc sa scriu in jurnal;)
>:D<>:D<>:D<

myr3lush 27 apr 2010 18:37:12

re: Jurnalul meu [MYRELUSH] :)
 
Of,sunt dezamagita...de mine :(
Nu am mai facut nici exercitii,nici nu am mai urcat scarile...si de alergat nici vorba :((
Si am inceput si cu greselile :ieri am mancat o banana (ce buna a fost),chiar dac a am citit pe aici ca nu sunt bune intr-o dieta :-s si ....astazi la pranz am mancat salata buoef (putina ,vreo 50g,dar...am mancat,si avea maioneza)!!!treaba e ca nu am mai putut sa ma abtin,eram si singura acasa...:D
Astazi m-am cantarit iar,(curioasa din fire,doar sunt gemeni ;;) ) si cat credeti ca mi-a aratat cantarul????55 si un pic :-o .Nu mi-a venit sa cred prima oara ,am zis ca o fi luat-o razna asa ca am luat o punga de faina de 2 kg si am pus-o pe cantar ,arata bine ...Chiar am slabit eu atat intr-o saptamana si ...3 zile????Nu cred!Adica,nici nu e sanatos macar...Si app de sanatate,mie mi se pare ca mananc prea putin,nu stiu.La mic dejun inca mananc cereale Fitnes,nu am de gand sa le las,altele nu imi plac:-s,la pranz mananc suficient,dar la mine cina nu prea exista,mananc un mar sau alt fruct sau un iaurt...
Ieri la munca m-am simtit ca de obicei,fara nici un chef ...Ah,am o nelamurire:cand imi calculez caloriile cu ce sa inlocuiesc taiatul la portocale?;)) fac destul efort ,toata ziua dau din maini...ma urc prin copaci ...
Cam atat pe ziua de azi :D
>:D<>:D<>:D<
Multumesc celor care mai arunca cate un ochi pe aici :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:02:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO