forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 16 iun 2012 17:46:45

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
ma bag la un film, apoi poate mai citescm scriu ceva;;)

nikole89 16 iun 2012 22:02:48

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1069593)
buna Nico, ce bine imi pare ca te-ai odihnit asa frumos, si inca si te-ai bronzat si inca si indragostita a mia oare:x:x:x...bravooo voua...va doresc toata dragostea din lumea si multaaaa fericire....
si noi maine trebuia sa mergem la plimbare ca m-a invitat el dar nu pot iesi din casa ca am foarte mult de invata, stiu ca ne-ar prinde bine ceva timp petrecut doar in doi, sper si eu sa simt cum ma indragostesc de el din nou, asta vreau, asta astept....pentru mine dragostea e foarte importanta...in rest cum esti, cum merge munca???

merci si eu sper sa faci asta e placut munca e ok sunt ca si angajata >:D< merci de intrebare

nikole89 16 iun 2012 22:04:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
bine iubita spor la invatat noapte buna ma bag sii eu la somn>:D<:-*

nikole89 17 iun 2012 08:29:03

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
1 ataşament(e)
buna dimineata iubita! uite o cafeluta!

mutulica 17 iun 2012 08:45:08

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna dimineata draga jurnal ,buna dimineata fete, buna dimineata Nico, multumesc de cafeluta:-*:-*:-*
eu azi tot cu invatatul, imediat merg sa citesc mai departe....azi inca si de terminat o lucrare de laborator am, offf si maine iar trezirea de la 6, deja am obosita sa ma trezesc asa de dimineata..

brainiac 17 iun 2012 09:34:09

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1069912)
Buna dimineata draga jurnal ,buna dimineata fete, buna dimineata Nico, multumesc de cafeluta:-*:-*:-*
eu azi tot cu invatatul, imediat merg sa citesc mai departe....azi inca si de terminat o lucrare de laborator am, offf si maine iar trezirea de la 6, deja am obosita sa ma trezesc asa de dimineata..

draga mea daca te ajuta cu ceva, te inteleg din plin si nu esti singura! si eu sunt in toiul sesiunii, stres, somn putin, cursuri interminabile... dar trecem noi si de asta nu? doar suntem fete destepte si nu ne lasam ;) Iti doresc mult succes si note cat mai mari! Sa treci cu bine de toate! :-* In rest esti mai bine >:D<?

mutulica 17 iun 2012 10:04:06

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de brainiac (Post 1069943)
draga mea daca te ajuta cu ceva, te inteleg din plin si nu esti singura! si eu sunt in toiul sesiunii, stres, somn putin, cursuri interminabile... dar trecem noi si de asta nu? doar suntem fete destepte si nu ne lasam ;) Iti doresc mult succes si note cat mai mari! Sa treci cu bine de toate! :-* In rest esti mai bine >:D<?

Buna Ancut, multumesc, iti doresc si tie succes la examene si sa trecem cu binde de sesie, daaaaa...sintem fete destepte, si inca vrem si note mari, deja sa vedem ce o sa iasa, cel putin la mine:P...
sint destul de bine, din toate punctele de vedere, ma lupt cu raceala, si parca azi e mai bine si ma lupt si cu durerea sufleteasca, care parca tot e mai bine....deci din ce ince mai bine:D...
tu ce mai fcai, cum esti??????

brainiac 17 iun 2012 13:34:52

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1069956)
Buna Ancut, multumesc, iti doresc si tie succes la examene si sa trecem cu binde de sesie, daaaaa...sintem fete destepte, si inca vrem si note mari, deja sa vedem ce o sa iasa, cel putin la mine:P...
sint destul de bine, din toate punctele de vedere, ma lupt cu raceala, si parca azi e mai bine si ma lupt si cu durerea sufleteasca, care parca tot e mai bine....deci din ce ince mai bine:D...
tu ce mai fcai, cum esti??????

ma bucur ca ai adoptat atitudinea asta de luptatoare! asa te vreau! daca noi nu luptam pt noi si pt visele noastre atunci cine?
si eu sunt bine, merg la aerobic, incerc sa respect un program alimentar cat de cat sanatos (nu-mi iasa in fiecare zi dar e mai bine decat nimic) si invat cat pot sa ma descurc bine la examene sa am apoi o vara linistita si sa ma ocup asa cum trebuie de mine :P
mult succes in continuare draguto :-*

mutulica 17 iun 2012 15:21:44

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de brainiac (Post 1070048)
ma bucur ca ai adoptat atitudinea asta de luptatoare! asa te vreau! daca noi nu luptam pt noi si pt visele noastre atunci cine?
si eu sunt bine, merg la aerobic, incerc sa respect un program alimentar cat de cat sanatos (nu-mi iasa in fiecare zi dar e mai bine decat nimic) si invat cat pot sa ma descurc bine la examene sa am apoi o vara linistita si sa ma ocup asa cum trebuie de mine :P
mult succes in continuare draguto :-*

imi place atitudinea ta, si ma bucur foarte mult ca esti o puternica si poti merge mai departe dupa toate cele intimplate...offf si eu stau cam rau cu mincarea, mai ales cind stau acasa toata ziua maninc, da e mai bine decit atunci cind nu puteam minca nimic....sper azi sa mergem macar la plimbare deseara...
multumesc, succes si tie scumpa mea!!!!!!

nikole89 17 iun 2012 17:24:49

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
ma bucur ca esti mai bine succes la examene si note foarte bune si sa speram ca mergi si la plimbarica:x noi am f pe ziua de azi:D bine iubita o zi buna>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:09:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO