forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 04 oct 2012 07:42:03

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna dimineata..multumesc ca ati trecut pe la mine, sinteti niste scumpe, ca deobicei.
Eu sint bine, doar ca nu prea stau pe acasa de asta nici nu intru, ba la ore, ba la plimbari, ba la shoping, ba in vizita si nici nu simt cind trece saptamina, nici weekendul nu am stat acasa....deci ma scuzati ca intru asa de rar...ma simt aiurea cind stau acasa toata ziua, singura si fac ce fac si ies din casa si ajung seara tirziu:D....
La serviciu e bine, maine avem ziua profesorului:x:x:x...elevii o sa faca ore in locul nostru, apoi o sa fie o surpriza pentru noii profesori si apoi ne ducem in afara orasului sa sarbatorim, o sa fie frumos...abea astept...
Azi credeti ca stau acasa, nuuuuu.....trebuie sa ma duc la liceu ca fac lectie de maine a 5 azi...ca maine sa ne eliberam mai putin si apoi la shoping, vreau o pereche de pantaloni si o camasa, ca vreau sa arat sic maine:D...sper sa-mi gasesc ceva frumos:x:x:x
O zi frumoasa fetelor, va pupacesc pe toate...

rommyna 04 oct 2012 07:45:17

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Neata Cristina! Ce ma bucur ca esti bine! Este foarte bina ca te tii ocupata ca sa nu simti singuratatea sau timpul trecand greu.

Iti doresc o zi frumoasa! :-*

azra 04 oct 2012 07:46:56

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
buna dimineata scumpa mea
ma bucur ca ne mai dai de veste
distractie placuta maine si spor la shoppinguiala:D

mutulica 04 oct 2012 07:59:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1144854)
Neata Cristina! Ce ma bucur ca esti bine! Este foarte bina ca te tii ocupata ca sa nu simti singuratatea sau timpul trecand greu.

Iti doresc o zi frumoasa! :-*

Neata Rominelu:x:x:x:x
mdaa...sint bine....singura nu e chiar atit de rau, simt uneori nevoia de a fi tinuta in brate, iubita etc....dar....nu ma gindesc la asta:D

multumesc, o zi frumoasa si tie si spor la munca, ca cred ca esti la munca:)>:D<>:D<>:D<

mutulica 04 oct 2012 08:00:18

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1144856)
buna dimineata scumpa mea
ma bucur ca ne mai dai de veste
distractie placuta maine si spor la shoppinguiala:D

neata Gabita>:D<>:D<>:D<
pai tot zic sa intru mai des, da ba nu reusesc, ba sint prea obosita si parca prea repede trece timpul:)...
multumesc;)...
tu ce mai faci, tot cu dukanul?

rommyna 04 oct 2012 08:08:35

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1144872)
Neata Rominelu:x:x:x:x
mdaa...sint bine....singura nu e chiar atit de rau, simt uneori nevoia de a fi tinuta in brate, iubita etc....dar....nu ma gindesc la asta:D

multumesc, o zi frumoasa si tie si spor la munca, ca cred ca esti la munca:)>:D<>:D<>:D<

Da..la munca.Am ceva treaba, dar imi fac timp si pentru slabute :) S-ar putea sa stau un pic mai mult pe net decat ar fi cazul, dar incerc sa le imbin si sa fiu eficienta la munca.

Ia spune-mi, cum te intelegi cu sot, chiar daca este la distanta? Vorbiti des? Ii duci dorul?

Stiu cum este sa simti nevoia unei imbratisari, iar tie trebuie sa-ti fie intr-adevar greu fiindca el este departe.

Te pup si te imbratisez!>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*

GCM 04 oct 2012 08:14:09

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
http://www.stiridebine.ro/wp-content...9/12/cafea.jpg
Bucura-te de fiecare moment....esti tanara!

mutulica 04 oct 2012 08:16:14

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de rommyna (Post 1144886)

Da..la munca.Am ceva treaba, dar imi fac timp si pentru slabute :) S-ar putea sa stau un pic mai mult pe net decat ar fi cazul, dar incerc sa le imbin si sa fiu eficienta la munca.

Ia spune-mi, cum te intelegi cu sot, chiar daca este la distanta? Vorbiti des? Ii duci dorul?

Stiu cum este sa simti nevoia unei imbratisari, iar tie trebuie sa-ti fie intr-adevar greu fiindca el este departe.

Te pup si te imbratisez!>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*

Ma inteleg bine cu sotul, ma suna destul de des, el e destul de nelinistit, se teme sa nu-l uit, sau sa nu fac vreo timpenie, nu mi-o spune direct dar imi dau seama cum vorbeste cu mine daca eu sint ocupata si nu il sun sau nu ii scriu timp de citeva zile.
Dor...nu stiu...as zice ca mi-e dor, dar nu stiu de el sau pur si simplu sa am pe cineva linga mine, e destul de greu singura, nici nu am cu cine vorbi, cui sa ma jalui, cine sa ma sustina, ajute, alinte etc...
Mai rau e ca el nu prea are cind sa-mi duca dorul ca munceste foarte mult...nu stiu Romina ce va fi cind o sa se intoarca, doar ca eu deja vreau sa fie bine, vreau o familie linistita si fericita...sper ca va fi posibil...m-am saturat de griji, nevoi si peripetii...imi ajunge. A zis ca munceste sa stringa bani pentru noi dar o sa-si incarce mai des telefonul si o sa ma suna sa vorbim mai des si ori de cite ori am nevoie sa vorbesc cu el ca am si eu momente cind mi se pare ca nu mai rezist singura, bine ca trec repede momentele acestea.

mutulica 04 oct 2012 08:17:07

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1144893)
http://www.stiridebine.ro/wp-content...9/12/cafea.jpg
Bucura-te de fiecare moment....esti tanara!

multumesc>:D<>:D<>:D<
chiar ma simt atit de tinara, ma simt o pustoaca...e tare senzatia:x:x:x

marinuta 04 oct 2012 08:19:58

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Neata fetitele..Cristina ma bucur nespus pentru tine....te invidiez..dar pozitiv..:)):)):))...ma bucur ca esti bine....mai dar te inoiesti tu ...bravo....o zi minunata sa ai...:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:49:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO