forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

marinuta 09 aug 2012 09:33:09

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
buna fetele.....ce faceti? eu ma gatesc sa merg la sala...:-*>:D<

GCM 09 aug 2012 09:40:47

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
http://4.bp.blogspot.com/_N3q-7N8KTL...e+cu+cafea.jpg

mutulica 09 aug 2012 10:14:07

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1109743)
Neatza ochisori frumosi!
Cum mai esti azi?

O zi frumoasa!

neata draga mea>:D<
nu prea bine:(...sfata si aseara si azi cu sotul...numai ne certam...si eu si asa ma simt rau de la medicamente, iar el nu ma lasa in pace...imi scoate ochii pentru orice...asa m-am saturat...sincer nustiu daca mai am putere...am obosit...

mutulica 09 aug 2012 10:15:10

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1109762)
buna fetele.....ce faceti? eu ma gatesc sa merg la sala...:-*>:D<

buna Marinuta>:D<>:D<
eu pina acuma am stat in pat, stau un pic aici si inapoi in pat, o sa citesc cred ca...
spor la sala...eu nu sint in stare sa fac sport cu parere de rau...

mutulica 09 aug 2012 10:15:45

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1109783)

ms de cafeluta Codri>:D<>:D<>:D<

mihaela01 09 aug 2012 10:19:58

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1109822)
neata draga mea>:D<
nu prea bine:(...sfata si aseara si azi cu sotul...numai ne certam...si eu si asa ma simt rau de la medicamente, iar el nu ma lasa in pace...imi scoate ochii pentru orice...asa m-am saturat...sincer nustiu daca mai am putere...am obosit...

Neatza scumpo>:D<.Capul sus iubita:-* si el trece ptrint-o perioada grea, nici lui nu io fi usor, acum orgoliul lui e mare si incearca sa iti dea peste nas sau sa se poarte urat ca sa iti dea o lectie:D cred ca intelegi ce vreau sa spun.E bine macar ca e asa.. se putea ajunge si mult mai rau:|.Intelege-l ca o sa isi revina:).Cel mai bine , nu il mai baga in seama si dute in pat cand te scoate din sarite :) daca comenteaza despre ceva ,dai si tu replica si aratai ca nu e frumos ce face:).O sa fie bine linistestete iubita>:D< noi suntem aici sa te sustinem>:D<.Sa ai o zi frumoasa in continuare>:D< si sa stai cumintica daca te simti rau de la medicamente:-w.Te pup:-*.

mutulica 09 aug 2012 10:31:49

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1109833)
Neatza scumpo>:D<.Capul sus iubita:-* si el trece ptrint-o perioada grea, nici lui nu io fi usor, acum orgoliul lui e mare si incearca sa iti dea peste nas sau sa se poarte urat ca sa iti dea o lectie:D cred ca intelegi ce vreau sa spun.E bine macar ca e asa.. se putea ajunge si mult mai rau:|.Intelege-l ca o sa isi revina:).Cel mai bine , nu il mai baga in seama si dute in pat cand te scoate din sarite :) daca comenteaza despre ceva ,dai si tu replica si aratai ca nu e frumos ce face:).O sa fie bine linistestete iubita>:D< noi suntem aici sa te sustinem>:D<.Sa ai o zi frumoasa in continuare>:D< si sa stai cumintica daca te simti rau de la medicamente:-w.Te pup:-*.

Nu mai vreau sa ma gindesc la el...crede ma e bine mersi si nu trece prin nici o perioada grea...ii este tot una...si am impresia ca abea asteapta sa ne despartim...pe zi ce trece am impresia ca asa si va fi mai devreme sau mai tirziu...
Pentru ce sa-mi dea o lectie ca nu inteleg? Pentru ca am fost sincera cu el...pentru ceea ce nu a facut el niciodata pentru mine sau relatia noastra, pentru ca asteapta ca eu sa rezolv totul mereu...pentru ce.....m-am plictisit si saturat de viata asta....alaturi de el...nustiu cita putere o sa mai am sa merg asa mai departe...

mihaela01 09 aug 2012 10:58:54

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1109853)
Nu mai vreau sa ma gindesc la el...crede ma e bine mersi si nu trece prin nici o perioada grea...ii este tot una...si am impresia ca abea asteapta sa ne despartim...pe zi ce trece am impresia ca asa si va fi mai devreme sau mai tirziu...
Pentru ce sa-mi dea o lectie ca nu inteleg? Pentru ca am fost sincera cu el...pentru ceea ce nu a facut el niciodata pentru mine sau relatia noastra, pentru ca asteapta ca eu sa rezolv totul mereu...pentru ce.....m-am plictisit si saturat de viata asta....alaturi de el...nustiu cita putere o sa mai am sa merg asa mai departe...

Peste partea cu inselatul iubita:( nici unui barbat nu ii e usor sa auda chestia asta de la viitoarea lui sotie sau iubita:( poate de asta e asa, poate asteapta de la tine sa iei initiativa:(.Nu stiu ce sa mai spun, dupa cum pare nici el nu prea ar vrea sa va despartiti, daca vroia cand i-ai spus de baiatul acela putea sa iasa urat:( sau avea un motiv sa va despartiti.Dar el cu tot cu atitudinea lui vad ca tot nu spune ca ar vrea sa va despartiti , nsh e cu dus si intors.O sa se rezolve lucrurile dar in timp:( si e greu acum pentru ca nici unul din voi nu are rabdare sau nervi de otel sa treaca prin astea , mai ales tu:(.Incearca sa te linistesti si sa ti capul sus>:D< , esti o luptatoare! Va fi bine scumpo>:D< , va iesi si soarele pe strada ta>:D<
Si din mesajele mele sa nu crezi ca sunt rea sau ca incerc sa te ranesc::( spun doar ce gandesc si nu o fac din rautate, incerc sa te ajut doar, acolo cat pot eu si cu ce pot:(.Ai grija de tine>:D< si sa ai o zi frumoasa in continuare>:D<.Te pup!>:D<

nikole89 09 aug 2012 16:54:44

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1109822)
neata draga mea>:D<
nu prea bine:(...sfata si aseara si azi cu sotul...numai ne certam...si eu si asa ma simt rau de la medicamente, iar el nu ma lasa in pace...imi scoate ochii pentru orice...asa m-am saturat...sincer nustiu daca mai am putere...am obosit...

Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1109853)
Nu mai vreau sa ma gindesc la el...crede ma e bine mersi si nu trece prin nici o perioada grea...ii este tot una...si am impresia ca abea asteapta sa ne despartim...pe zi ce trece am impresia ca asa si va fi mai devreme sau mai tirziu...
Pentru ce sa-mi dea o lectie ca nu inteleg? Pentru ca am fost sincera cu el...pentru ceea ce nu a facut el niciodata pentru mine sau relatia noastra, pentru ca asteapta ca eu sa rezolv totul mereu...pentru ce.....m-am plictisit si saturat de viata asta....alaturi de el...nustiu cita putere o sa mai am sa merg asa mai departe...

buna iubita>:D<am gasit si eu un picut de timp sa intru mam pus l curent cu totul pe aici stai linistita toate se intampla cu un rost la timpul lor! si incearca sa nu mai dai atata atentie! te pup puiule>:D<

mutulica 09 aug 2012 16:58:08

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1110136)
buna iubita>:D<am gasit si eu un picut de timp sa intru mam pus l curent cu totul pe aici stai linistita toate se intampla cu un rost la timpul lor! si incearca sa nu mai dai atata atentie! te pup puiule>:D<

buna draga mea...stiu ca totul se intimpla cu un rost...dar oare care e rostul...?
tu oare ce mai faci, cum esti??? tot te supara scorpia?
te pup si eu draga mea


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:52:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO