forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Olguta! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-olguta-2166.html)

ianna 10 ian 2010 16:08:19

Re: Jurnal Olguta!
 
Olguta stiu ca iti zic cam cer imposibilul ...ptr ca tentatzia e mare...dar macar sa fii constienta...nu te mai cantari de x ori pe zi..ca pana si un pahar de apa "da acul cantarului peste cap"

ai rabdare cu tine...tine-te de dieta...invata-ti organismul daca vrei..cantareste-te cu burtica goala...dupa u pahar de apa...dupa masa...numai sa te descurajezi;)...eu de ex nu am baut ceai verde aseara si acu nu mi-am golit intestinele (constipata) si cantaru arata cu aprox un kg in plus:)..dar am rabdare pana maine;;)

mvthebest 10 ian 2010 16:09:35

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 62391)
Acest ceai eu beau si-mi place mult!!!

Fain,si unde se gasesti? la farmacie?

mvthebest 10 ian 2010 16:13:34

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 62388)
mvthebest stii ca esti o dulceata??? Nu stiai??? Iti spun eu ca esti>:D<>:D<>:D< !!! Supa am mincato cu placere, e dulce si-mi place, iar cind am vazut cite calorii are, m-am linistit!:-* Iti multumesc de ceai, si eu beau mult ceai verde cu melisa, fara zahar sau indulcitor, ieri mama a cumparat un filtru de apa si beau si multa apa plata, dar sa vezi paradox, dimineata m-am cintarit si aveam 69kg, iar acum inainte a minca supita, m-am cintarit din nou, si surprize, surprize 70kg, ha-ha-ha, cred ca inebunesc deja, de atitea ginduri la kg, si universul imi raspunde :)):)):)) nustiu daca ai privit filmul "The Secret" e foarte interesant!!!>:D<>:D<>:D<

>:D<>:D<>:D<
Si eu dupa ce pap am cu 1kg in plus... Cantareste-te 1 data pe saptamana sau 1 data la 2 saptamani,asa ve-i avea surprize mai mari cand ve-i vedea ca ai cu 1-2kg in minus:x

Olguta4ever 10 ian 2010 16:16:02

Re: Jurnal Olguta!
 
Eu sunt din Republica Moldova, si la noi acest ceai se gaseste peste tot, in marketuri, la piata, nu neaparat in farmacii!! Are o varietate mare acest ceai, e unul dintre cele mai bune de pe piata, e cam scump, dar merita!

mvthebest 10 ian 2010 16:32:43

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 62397)
Eu sunt din Republica Moldova, si la noi acest ceai se gaseste peste tot, in marketuri, la piata, nu neaparat in farmacii!! Are o varietate mare acest ceai, e unul dintre cele mai bune de pe piata, e cam scump, dar merita!

si cam cat costa?

Olguta4ever 10 ian 2010 16:52:56

Re: Jurnal Olguta!
 
vre-o 7 roni de-ai vostri, nustiu exact :-/

mvthebest 10 ian 2010 17:12:33

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 62402)
vre-o 7 roni de-ai vostri, nustiu exact :-/

Aa,nu e nu stiu cat.. am sa caut si eu sa vad daca gasesc. Multumesc>:D<

mvthebest 10 ian 2010 17:14:39

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 62406)
Aa,nu e nu stiu cat.. am sa caut si eu sa vad daca gasesc. Multumesc>:D<

Acum vazut acum pe net la 10 ron.. e avantajos..nu e chiar scump.. cum e ala a lu Botezatu 80lei :-o

Olguta4ever 10 ian 2010 21:11:18

Re: Jurnal Olguta!
 
Acesta este doar un ceai verde, de marca, nu e ceva special de slabit, insa e gustos. E cam scump 10 roni, uita-te prin magazinele mari, poate gasesti mai ieftin!;)

mvthebest 10 ian 2010 21:15:19

Re: Jurnal Olguta!
 
Ce ai mai facut azi Olguta? Pff maine e zi de cantar la mine;;) sper sa tina cu mine;)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:23:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO