forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Olguta! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-olguta-2166.html)

ali_lumi 27 ian 2010 23:36:44

Re: Jurnal Olguta!
 
Olguta nu crezi ca ai mancat cam putine calorii pe ziua de azi :-/

Liviutzza 27 ian 2010 23:38:00

Re: Jurnal Olguta!
 
Olguta m-am uitat peste meniul tau...si am ramas socata!!!Deci ceea ce faci tu e mai mult decat subnutrire...cand o sa ajungi la kg dorite si o sa mananci normal o sa pui inapoi dublu..efectul yo-yo...Am crezut ca ai inteles ca nu trebuie sa scazi sub 1000 de calorii...hai sa zicem 900...dar 400-500 deja e exagerare!Acum treaba ta,corpul tau,consecintele tot tu le suporti!Eu doar te sfatuiesc sa te gandesti mai bine!

ali_lumi 27 ian 2010 23:41:41

Re: Jurnal Olguta!
 
Cu siguranta le vei pune la loc daca mananci asa putin acum si peste o luna sa zicem revii la normal. Totusi vreau sa cred ca un om nu mananc 500 kcal pe zi , intr-o zi normala din viata sa. AI mare grija !

Olguta4ever 27 ian 2010 23:42:21

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 72729)
Olguta m-am uitat peste meniul tau...si am ramas socata!!!Deci ceea ce faci tu e mai mult decat subnutrire...cand o sa ajungi la kg dorite si o sa mananci normal o sa pui inapoi dublu..efectul yo-yo...Am crezut ca ai inteles ca nu trebuie sa scazi sub 1000 de calorii...hai sa zicem 900...dar 400-500 deja e exagerare!Acum treaba ta,corpul tau,consecintele tot tu le suporti!Eu doar te sfatuiesc sa te gandesti mai bine!

Liviutzza de-ai sti ce gurmanda sunt eu, insa no sa-ti vina sa crezi, de la ora 15, nu a mai mincat nimeni la mine acasa, nici mama nu a vrut, nici sotul, iar eu singura, nici atit, nu am un scop sa maninc sub 1000kcal, asa se primeste :(

ras_cristalin 27 ian 2010 23:43:11

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 72726)
Sa fie intr-un ceas bun! Iar eu pe atunci sper sa am cel mult ...kg, apropo cind termini sesiunea?:)):)):))

Pe 6 feb ma apuc de treaba serios.
Sa stii ca ai mancat mult prea putin azi, ce vrei sa faci? Esti la regim de ingrasare?
Ca nu esti pe drumul cel bun pentru slabit.

Olguta4ever 27 ian 2010 23:45:21

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 72733)
Cu siguranta le vei pune la loc daca mananci asa putin acum si peste o luna sa zicem revii la normal. Totusi vreau sa cred ca un om nu mananc 500 kcal pe zi , intr-o zi normala din viata sa. AI mare grija !

Sunt constieta de acest lucru, iti multumesc ca-ti faci griji, alaturi de voi ma simt atit de bine, iar toata ziua ma simt o straina inconjurata de ai mei... sunt tare plictisita ultimul timp, nu ma motiveaza nimic, si mai tot timpul sunt in depresie:(:(:(

ali_lumi 27 ian 2010 23:46:07

Re: Jurnal Olguta!
 
Iar asta te face sa nu mananci ?:(

Liviutzza 27 ian 2010 23:46:13

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 72734)
Liviutzza de-ai sti ce gurmanda sunt eu, insa no sa-ti vina sa crezi, de la ora 15, nu a mai mincat nimeni la mine acasa, nici mama nu a vrut, nici sotul, iar eu singura, nici atit, nu am un scop sa maninc sub 1000kcal, asa se primeste :(

Asta este doar decizia ta!Daca ar fi fost vorba doar de o zi..mai era ceva..dar in ultima saptamana numai asa ai mancat!Gandeste-te bine ce faci,la urma urmei noi putem doar sa te sfatuim..corpul e al tau!El are de suferit!

Olguta4ever 27 ian 2010 23:47:33

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 72735)

Pe 6 feb ma apuc de treaba serios.
Sa stii ca ai mancat mult prea putin azi, ce vrei sa faci? Esti la regim de ingrasare?
Ca nu esti pe drumul cel bun pentru slabit.

pe 6 februarie e ziua mamei mele, cu siguranta voi chefui atunci, iar pina atunci lupt cu poftele si kg!!! DAr cum sa lupt cu lenea si indispozitia, cine ma ajuta???

Olguta4ever 27 ian 2010 23:49:17

Re: Jurnal Olguta!
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 72738)
Iar asta te face sa nu mananci ?:(

Nici eu nustiu, sunt tare confuza si derutata, am probleme in familie de ceva vreme pe care nu le pot rezolva!:((:((:((


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:21:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO