forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

LicuriciColorat 20 iul 2010 16:26:01

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 261161)
:))...sper..ideea e urmatoarea.....sper din tot sufletuls a intru la buget...ca de intrat intru ...fara dar si poate, dar taxa e 6000 ron pe an, si un an de zile sa ii bag pe-ai mei la cheltuiala, mi-e nu-stiu-cum, desi ei mi-au zis ca daca eu asta vreau cu adevarat, vor face cheta tot familionu( ai mei, bunici, pisici, catei) si imi vor plati primu an de studiu cu conditia ca dupa sa trag tare si sa ma bag la buget inapoi....deci grija mea e de fapt o ambitie de a intra la fara plata :(. oricum la insistentele mamei m-am inscris si la chimie, la universitate, si guess what, is intrata la buget...dar aia e o rezerva....eu medicina vreu...oricum...vad maine, d-zeu cu mila


da asta asa e
te inteleg,dar nah acum asta e,daca intri la cu taza o sa bagi invat la greau si mergi din anu 2 la buget>:D<
iti tin pumnii:-*

riky 20 iul 2010 16:28:07

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 261351)
da asta asa e
te inteleg,dar nah acum asta e,daca intri la cu taza o sa bagi invat la greau si mergi din anu 2 la buget>:D<
iti tin pumnii:-*

doamne-ajuta....:-*

LicuriciColorat 20 iul 2010 16:33:17

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 261352)
doamne-ajuta....:-*


si in rest de invatat ce mai faci/.?
cum a fost la banchet?te-ai distrat?>:D<:-*

riky 21 iul 2010 14:08:03

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 261358)
si in rest de invatat ce mai faci/.?
cum a fost la banchet?te-ai distrat?>:D<:-*


o sa va povestesc eu prin cate si cate...pot scrie o carte cu cate mi s-au intamplat anul asta, si bune si nebune....
momentan, slabutelor , vorbiti, oficial , cu o viitoare domnisoara doctor:))[*103*][*62*][*28*][*67*][*75*][*113*][*64*][*zambet-larg*][*77*][*61*][*18*][*42*]

justbelieve 21 iul 2010 14:29:58

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 262235)
o sa va povestesc eu prin cate si cate...pot scrie o carte cu cate mi s-au intamplat anul asta, si bune si nebune....
momentan, slabutelor , vorbiti, oficial , cu o viitoare domnisoara doctor:))[*103*][*62*][*28*][*67*][*75*][*113*][*64*][*zambet-larg*][*77*][*61*][*18*][*42*]

Felicitari!!>:D<Ma bucur mult pentru tine Riky:-*

LicuriciColorat 21 iul 2010 15:33:36

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 262235)
o sa va povestesc eu prin cate si cate...pot scrie o carte cu cate mi s-au intamplat anul asta, si bune si nebune....
momentan, slabutelor , vorbiti, oficial , cu o viitoare domnisoara doctor:))[*103*][*62*][*28*][*67*][*113*][*75*][*64*][*zambet-larg*][*77*][*61*][*18*][*42*]


wow[*103*]
super bravo Riky
ma bucur mult pt tine>:D<>:D<>:D<[*113*]
ai intrat la fara taxa?:D:-*:-*

riky 21 iul 2010 16:20:51

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 262354)
wow[*103*]
super bravo Riky
ma bucur mult pt tine>:D<>:D<>:D<[*113*]
ai intrat la fara taxa?:D:-*:-*

nu stiu...asta aflu diseara sau cel tarziu vineri.....am la limita punctajul...sunt intrata 100% dar nu striu daca la taxa sau buget...dar nu mai are importanta....is intata si o sa se descurcew ai mei un an...ca dup-aia trec inapoi la buget...oricum...sper sa ma bage la buget...daca nu , tot studenta la medicina sunt..:D

LicuriciColorat 21 iul 2010 16:23:26

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 262417)
nu stiu...asta aflu diseara sau cel tarziu vineri.....am la limita punctajul...sunt intrata 100% dar nu striu daca la taxa sau buget...dar nu mai are importanta....is intata si o sa se descurcew ai mei un an...ca dup-aia trec inapoi la buget...oricum...sper sa ma bage la buget...daca nu , tot studenta la medicina sunt..:D


noh atunci e bine
bravo inca o data>:D<>:D<

deci oficial esti in vacanta si tu nuh?:))))

riky 21 iul 2010 16:26:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
oricum e punctaj frumusel avand in vedere nivelul de greutate al grilelor, al nr de candidati, si la faptul ca , colegele mele care ma asteptam sa ma depaseasca au luat sub 50 de puncte ceea ce inseamna ca nici la taxa nu intra macar...eu am luat 71 de puncte....( problema noasta anula sta a fost gradul ridicat dfe dificultate accentuat de scurtarea celor 3 ore la 2 ore jumate...la intrebarea 91 de la chimie(c a aia e ultima, ) nenea supraveghetor ne anunta ca mai sunt 5 minute...deci 9 intrebari puse la plici, iar alte cateva greseli la alalate...ideea e ca toata lumea s-a plans de timp putin....ei oricum, sunt fericita , e un punctaj bun pt concurenta care a fost...acum depinde , la buget anu trecut s-a intrat cu 73....iar acum 2 ani cu 69....deci sunt sanse si sanse....nu stiu...dar oricum is intrata...so-i`m happy

riky 21 iul 2010 16:27:42

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 262418)
noh atunci e bine
bravo inca o data>:D<>:D<

deci oficial esti in vacanta si tu nuh?:))))

da, oficial sunt in vacanta 2 luni si un pic...si am 2 luni si un pic sa ma lupt cu kg in plus...acu is in stare sa rup orice...inclusiv grasimea de pe mine :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:13:25.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO