forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

Luli 21 apr 2010 18:52:27

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160221)
deci nu-s eu paranoica, omul chiar are ca si colegi specimene de-ti vine sa ii zici lu` Ciomu sa mai faca niste crize :))......bravo voua atunci, felicitarile mele....sa vad cum >:) domane iarta-ma scap eu de asta...simplu(cred) la vara imi fac alt prieten:)) ..poate asa scap d-zeuluiodata de el ca nici ca amici nu se potoleste..da...scuze pentru telenovelele mele dar asta-i viata

Fii serioasa, daca era o telenovela o detectam imediat:)) urasc telenovelele. My Ex era la fel ca ex-ul tau adica...aceeasi obsesie poveste e mai complicata. Iti povestesc una dn fazele de dupa: m-am plimbat cu prietenul meu pe aici prin oras(el este din bucuresti eu din giurgiu) si a facut tamtam mare EX-ul ca l-am adus aici si ne-a vazut si ca nu-mi pasa de el( de parca era orasul lui:))), toate bune si frumoase DAR trecusera deja cam 7-8 luni de cand ne despartiseram! Asa ca asteapta-te la mai multe de la nebuni, au mintea odihnita!

riky 21 apr 2010 19:00:28

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Luli (Post 160238)
Fii serioasa, daca era o telenovela o detectam imediat:)) urasc telenovelele. My Ex era la fel ca ex-ul tau adica...aceeasi obsesie poveste e mai complicata. Iti povestesc una dn fazele de dupa: m-am plimbat cu prietenul meu pe aici prin oras(el este din bucuresti eu din giurgiu) si a facut tamtam mare EX-ul ca l-am adus aici si ne-a vazut si ca nu-mi pasa de el( de parca era orasul lui:))), toate bune si frumoase DAR trecusera deja cam 7-8 luni de cand ne despartiseram! Asa ca asteapta-te la mai multe de la nebuni, au mintea odihnita!

=)) sa stii:))...dar sa zica ca are cancer?....asta edeja apogeul:)) oricum nu stie ce-l asteapta la vara >:), cand sunt calcata pe coada eu fac foarte urat...lovesc unde doare mai tare....adica in the heart

Luli 21 apr 2010 19:18:27

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160248)
=)) sa stii:))...dar sa zica ca are cancer?....asta edeja apogeul:)) oricum nu stie ce-l asteapta la vara >:), cand sunt calcata pe coada eu fac foarte urat...lovesc unde doare mai tare....adica in the heart

Ha! EX-ul meu facea ca o muiere si se plangea ca a facut preinfarct cand am plecat de revelion la munte cu verii mei aia a fost picatura care a umplut paharul.

riky 21 apr 2010 19:19:09

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Luli (Post 160276)
Ha! EX-ul meu facea ca o muiere si se plangea ca a facut preinfarct cand am plecat de revelion la munte cu verii mei aia a fost picatura care a umplut paharul.


aha....e clar...mare ti-e gradin adoamne:)):))

Luli 21 apr 2010 19:20:19

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160277)
aha....e clar...mare ti-e gradin adoamne:)):))

Dap si pazea de asa ceva 8-| 8-|

mvthebest 21 apr 2010 19:20:24

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160248)
=)) sa stii:))...dar sa zica ca are cancer?....asta edeja apogeul:)) oricum nu stie ce-l asteapta la vara >:), cand sunt calcata pe coada eu fac foarte urat...lovesc unde doare mai tare....adica in the heart

Off fetelor.
Daca nu ar m-ai fi si ,,specimene'' pe aceasta lume de cine am m-ai rade >:)[*5*][*143*]

riky 21 apr 2010 19:28:03

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 160283)

Off fetelor.
Daca nu ar m-ai fi si ,,specimene'' pe aceasta lume de cine am m-ai rade >:)[*5*][*143*]

Mira radem noi radem....dar cnd nu mai scaspi de ei, parca nu mai e rasul tau :))

Luli 21 apr 2010 19:34:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160293)
Mira radem noi radem....dar cnd nu mai scaspi de ei, parca nu mai e rasul tau :))

Subscriu!:))

riky 21 apr 2010 20:08:46

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
am terminat o ora de bici + 25 minute pilates + 125 de abdomene:))...daca mai adaug cele 45 minute de bici facute de dimi+ cele 60 de minute de mers pe jos...:)) cool isn`t it

Luli 21 apr 2010 20:12:05

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 160352)
am terminat o ora de bici + 25 minute pilates + 125 de abdomene:))...daca mai adaug cele 45 minute de bici facute de dimi+ cele 60 de minute de mers pe jos...:)) cool isn`t it

God...de unde ai atata timp? :)) eu ziceam sa mai fac putin aerobic ptr talie si brate (cam 20 de min) si 20 de abdomene inainte de culcare dar m-ai cam ambitionat cu abdomenele o sa fac cate pot :>.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:28:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO