forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-riky-pedalez-spre-corpul-ideal-2852.html)

VAmedeea 09 mai 2010 11:29:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Buna Riki, ce mai faci? Cum petreci azi?>:D<

LicuriciColorat 09 mai 2010 11:44:33

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Ceao Riky>:D<
pe unde umblii?
hai la o poveste sa ne spui ce ai mai facut:-*

riky 09 mai 2010 19:48:59

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
hello fetele!!...fac binisor....incerc sa invat insa in weekendul asta n-am avut absolut nici un chef, si sapt asta voi avea un program extrem de incarcat...deci doar seara asta mai am sanse sa stau la o povestire cu voi:))....mi-a facut mama program de dieta, si acum se tine dupa mine numara tot ce e nasol prin casa, biscuiti , felii de paine, sa vada ce dispare :)) am avut o discutie cu ea s-a enervat ca am batut-o la cap si mi-a facut program :))...dar imi place...e bine asa

LicuriciColorat 09 mai 2010 20:13:56

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 181289)
hello fetele!!...fac binisor....incerc sa invat insa in weekendul asta n-am avut absolut nici un chef, si sapt asta voi avea un program extrem de incarcat...deci doar seara asta mai am sanse sa stau la o povestire cu voi:))....mi-a facut mama program de dieta, si acum se tine dupa mine numara tot ce e nasol prin casa, biscuiti , felii de paine, sa vada ce dispare :)) am avut o discutie cu ea s-a enervat ca am batut-o la cap si mi-a facut program :))...dar imi place...e bine asa

ce fain:x
pe mine ma bate gandu sa tin SB si vad ca mama ma cam sustine asa un pic:D
totusi e ceva
inca ma documetez>:D<

riky 09 mai 2010 20:45:44

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 181321)
ce fain:x
pe mine ma bate gandu sa tin SB si vad ca mama ma cam sustine asa un pic:D
totusi e ceva
inca ma documetez>:D<


nu ma lasa sa tin sb ca cica lipsesc alimente ce au valoarea lor in alimentatie...si mi-a facut dit-ai tabelul pe zile
o zi am peste cu legume, o zi am supica de legume si legume, iar in weekend am la pranz pui, doar in weekend,....de 2 ori pe zi, la md am voie omleta , inr est doar lactate : branza cu rosii, iaurt, branzica de casa+ laptic.....la mine la sc obligatoriu fructe sau smoothie...., si apica, la cina un iaurt 0%.... ca legume mi-a facut spanac, iar la peste mi-a luat amestec mexican , + dovlecei si ciuperci sa mi-i fac la tigaie langa peste....plus ca dulce mi-a dat voie la un cub de cioco pe zi sau o cana de lapte cu cacao....una din asta.....atat, fara paine, paste, orez, patiserie, dulciuri in excess, prajeli , junk food....am programul lipit pe usa......:)) aa si la sport a zis cand am meditatii doar o ora de bici pe zi, iar cnd am timp free 1 ora jumate....

LicuriciColorat 09 mai 2010 20:51:21

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 181366)
nu ma lasa sa tin sb ca cica lipsesc alimente ce au valoarea lor in alimentatie...si mi-a facut dit-ai tabelul pe zile
o zi am peste cu legume, o zi am supica de legume si legume, iar in weekend am la pranz pui, doar in weekend,....de 2 ori pe zi, la md am voie omleta , inr est doar lactate : branza cu rosii, iaurt, branzica de casa+ laptic.....la mine la sc obligatoriu fructe sau smoothie...., si apica, la cina un iaurt 0%.... ca legume mi-a facut spanac, iar la peste mi-a luat amestec mexican , + dovlecei si ciuperci sa mi-i fac la tigaie langa peste....plus ca dulce mi-a dat voie la un cub de cioco pe zi sau o cana de lapte cu cacao....una din asta.....atat, fara paine, paste, orez, patiserie, dulciuri in excess, prajeli , junk food....am programul lipit pe usa......:)) aa si la sport a zis cand am meditatii doar o ora de bici pe zi, iar cnd am timp free 1 ora jumate....


oho,imi place mami tau
sa bagat tare in tine:))) so feliciti din partea mea
mama nu ar putea sa imi impuna
din contra i-am impus eu sa nu mai aduca dulce acasa,sa mance la munca sau pe strada,si mi-o venit o data cu 2 guri de albinita si cu o fata zicand: scuze da ma simteam asa aiurea ca eu mancam si tu...macar o gura:)) cum sa imi faca ea program?
dar macar e bine ca ma sustine si o zis ca papa si ea cu mine:D
iti urez si tie ce-mi urez si mie: succes,rabdare si perseverenta si sa ne auzim la vara in fustite si mai slabute>:D<

riky 09 mai 2010 20:57:03

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 181371)
oho,imi place mami tau
sa bagat tare in tine:))) so feliciti din partea mea
mama nu ar putea sa imi impuna
din contra i-am impus eu sa nu mai aduca dulce acasa,sa mance la munca sau pe strada,si mi-o venit o data cu 2 guri de albinita si cu o fata zicand: scuze da ma simteam asa aiurea ca eu mancam si tu...macar o gura:)) cum sa imi faca ea program?
dar macar e bine ca ma sustine si o zis ca papa si ea cu mine:D
iti urez si tie ce-mi urez si mie: succes,rabdare si perseverenta si sa ne auzim la vara in fustite si mai slabute>:D<


sa dea domnu` Licurici!!....

LicuriciColorat 09 mai 2010 21:44:05

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
noapte buna Riky>:D<

riky 10 mai 2010 06:53:57

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
salutare fetele.....azi am reusit sa stau acasa ca e ziua liceului, am uitat complet....ceea ce inseamna ca dimineata ma voi ocupa de atestat, de sport si de voi :))...Hello Monday!!!

VAmedeea 10 mai 2010 07:08:37

Re: Jurnal riky - pedalez spre corpul ideal
 
http://images.paraorkut.com/img/pics...onday-8353.jpg

Si tie la fel Riki. Sa ai spor!>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:15:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO