forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Siminutza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-siminutza-3376.html)

Siminutza 18 feb 2011 19:38:41

Re: Jurnal Siminutza
 
Schimbare de plan...m-am trezit la 15:30 si ma astepta pestele la cuptor pe masa:))am mancat putin, nu prea imi era foame, o portocala si pana acum am mai mancat o banana :D revin :-*

Siminutza 19 feb 2011 14:43:12

Re: Jurnal Siminutza
 
Azi am indraznit sa ma cantaresc...mancasem deja, dar nu foarte mult.Am 55 kg :(( in concluzie, trebuie sa slabesc 7=((

Pana la ora asta am mancat un ou fiert si putina sfecla rosie, 2-3 guri:-*

lamaitza 19 feb 2011 16:24:01

Re: Jurnal Siminutza
 
Citat:

Anterior postat de Siminutza (Post 533512)
Azi am indraznit sa ma cantaresc...mancasem deja, dar nu foarte mult.Am 55 kg :(( in concluzie, trebuie sa slabesc 7=((

Pana la ora asta am mancat un ou fiert si putina sfecla rosie, 2-3 guri:-*


hey:* ce faci??cum iti merge?...nu e bine sa te cantaresti dupa ce ai mancat ;)), oricum e haios sa vezi ca dupa ce ai mancat 3-400 g de mancare cantarul iti arata cu 1-2 kg in plus...

Siminutza 19 feb 2011 17:41:10

Re: Jurnal Siminutza
 
Merge bine momentan...dar m-a luat asa o pofta de dulce:x:x stii...eu as putea sa traiesc numai cu dulciuri toata viata...nuttela:Xbanane cu glazura de ciocolata...haribo...deci mor aici...imi vine sa musc din tastatura:)))):))
bine...oricum astea imi sunt interzise si prin regimul postoperator...nu numai pt slabit:-*
tu ai jurnal?>:D<

lamaitza 19 feb 2011 19:16:38

Re: Jurnal Siminutza
 
Citat:

Anterior postat de Siminutza (Post 533802)
Merge bine momentan...dar m-a luat asa o pofta de dulce:x:x stii...eu as putea sa traiesc numai cu dulciuri toata viata...nuttela:Xbanane cu glazura de ciocolata...haribo...deci mor aici...imi vine sa musc din tastatura:)))):))
bine...oricum astea imi sunt interzise si prin regimul postoperator...nu numai pt slabit:-*
tu ai jurnal?>:D<


oh poftele astea :))...ai dreptate, poti trai numai cu dulciuri, eu azi am gustat din placinta cu mere facuta de mama desi nu trebuia:(...in regimul tau nu ai voie nici ceva dulciuri cu fructoza?...eu nu, nu am jurnal:D

Siminutza 19 feb 2011 19:27:57

Re: Jurnal Siminutza
 
Am voie chec si turta dulce...ma rog chestii fara creme
dar pentru slabit nu....si tocmai am mancat 3 lingurite dintr-un tort, putina coliva si chec=))))merg sa ma sinucid acum:))

lamaitza 20 feb 2011 08:51:06

Re: Jurnal Siminutza
 
Citat:

Anterior postat de Siminutza (Post 533956)
Am voie chec si turta dulce...ma rog chestii fara creme
dar pentru slabit nu....si tocmai am mancat 3 lingurite dintr-un tort, putina coliva si chec=))))merg sa ma sinucid acum:))


:))asta e, suntem oameni fara sa trisam un pic nu se poate;)

Siminutza 20 feb 2011 15:11:08

Re: Jurnal Siminutza
 
Neatza, fetelor:-*
Eu am papat supitza si orez cu legume pana acum.Sunt "full" cum s-ar zice, dar tot nu scap de pofta de dulce:(

lamaitza, am vazut ca vrei sa mai slabesti 5 kg...ce plan ai pentru a scapa de ele pana la data propusa?:-*

Iata si starea mea de azi-noapte si pana acum, stare din care nu mai pot iesii=((
http://www.youtube.com/watch?v=x9ECN-R428A eli-hey :X

lamaitza 20 feb 2011 16:14:52

Re: Jurnal Siminutza
 
Citat:

Anterior postat de Siminutza (Post 534992)
Neatza, fetelor:-*
Eu am papat supitza si orez cu legume pana acum.Sunt "full" cum s-ar zice, dar tot nu scap de pofta de dulce:(

lamaitza, am vazut ca vrei sa mai slabesti 5 kg...ce plan ai pentru a scapa de ele pana la data propusa?:-*

Iata si starea mea de azi-noapte si pana acum, stare din care nu mai pot iesii=((
YouTube - Eli - Hey (Videoclip Oficial) eli-hey :X


frumoasa melodie, dar uite un :-* mare ca sa iesi din acea stare
imi place ca tu azi ai fost cuminte ;))...eu am dat-o in bara cu mamaliga:))
pai maine e zi de cantar, sper sa fie de bine:D...am de gand sa tin south beach faza 2 si sa vad cum imi merge, daca slabesc jumatate de kg pe saptamana continui cu ea, daca nu o tin 2-3 sapt si apoi mai bag o tura de faza 1:)...tu ce plan de atac ai? :>>:D<

Siminutza 20 feb 2011 16:58:30

Re: Jurnal Siminutza
 
mersi pentru :* returnez :))
eu cand tineam personalizata de la medic aveam voie sa inlocuiesc 50g paine cu 100g mamaligutza:D
eu oricum nu mai mananc paine de multe luni de zileb-)
SB??imediat citesc si eu mai detaliat despre ea:D legat de planul meu...mananc cat mai putin si nimic care sa ingrase...momentan....intentionez sa merg pe disociata:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:51:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO