forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

orhidee 06 feb 2011 10:29:21

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 511612)
Deci a fost asa cum va spuneam, fetelor :D
Mi-a organizat sotulica o petrecere surpriza :) si ca sa nu-mi dau seama, prima data m-a dus la restaurantul chinezesc si dup'aceea imi zice "hai sa mergem pana la restaurant sa ascultam niste muzica". Desi eu nu am vrut ca eram obosita, nu am avut drept la replica.
Si am ajuns in fata restaurantului si vad masina unor prieteni parcata in departare :)) si il intreb ce cauta masina acolo, el zice ca visez ca nu e nicio masina.
Iar in restaurant toti prietenii nostri apropiati :) ma asteptau :)) impreuna cu parintii mei si niste prieteni de-ai lor de familie. Am fost 17 in total :D
A fost asa frumos :x:x:x am mancat, am dansat (toti suntem iubitori de muzica populara), am avut pana si tort :D:D:D facut de prietena mamei mele.
Am primit multe cadouri, iar de la sotulica 23 de trandafiri intr-un buchet superb :D Am facut si poze, dar le pun maine ca acum sunt foarte obosita. Dar nu puteam sa nu impartasesc cu surorile mele faptul ca am petrecut o seara minunata.
Si chiar daca ne mai certam cateodata, sotulica este sotulica al meu! Este viata mea si sunt convinsa ca si eu a lui! Nu face gesturi din acestea foarte des, dar si cand le face, ma surprinde de fiecare data! Il iubesc mult de tot si as face totul pentru el!

Va pup fetelor si ne citim maine, cand voi reusi sa ma trezesc! :-*:-*

Adina, ma bucur tare mult pt tine! :)Ma bucur ca ti-a fost bine si ca esti fericita! Asta e tot ce conteaza!;)
Astept pozele!!!:)
:-*>:D<

Ana Tm 06 feb 2011 12:03:53

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 511795)
Buna dimineata, fete dragi![*7*][*inteligent*]

Azi am dat startul la noua dieta! [*105*] Sunt entuziasmata...[*69*] ieri, toti trei, [*71*] am facut o mie de prostioare culinare...adica "am lasat sec"...nu am cumparat nimic special...dar erau prin frigider tot felul de chestii care se potriveau la Rina...si nu se potriveau la noua dieta...asa ca au trebuit sa dispara!!!:)):)):))
Acum in frigider nu se mai gasesc decat produse pt noua dieta...[*dansand*] tentatii, ioc!...si ce bine e asa! [*29*]Bineinteles, ca domnul cantar m-a sanctionat pt prostiile facute...dar nu-mi pasa! Stiu sigur ca voi ajunge cu aceasta dieta la kg dinainte de sarbatori...si asta e tot ce conteaza![*20*]
Voi incepe de azi plimbarile...[*mers*] si biciclitul...[*ciclism*]
Asa de entuziasmata n-am mai fost din 6 sept 2010 cand am inceput Rina![*103*][*103*][*103*]
[*21*]

buna dimineata orhidee draga:-*
ma bucur tare mult ca esti entuziasmata si ca nu mai ai tentatii>:D<
sunt sigura ca vei reusi, esti o invingatoare [*1*]
eu ieri la ski am facut prima abatere din 2 saptamani de rina :)
era si timpul sa fac asta ;;) :D
dar ziua de ieri nu o mai pun in calcul :P
de azi continui seria cu proteine ;)
mult succes si tie draga mea >:D<

Ana Tm 06 feb 2011 12:06:29

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 511612)
Deci a fost asa cum va spuneam, fetelor :D
Mi-a organizat sotulica o petrecere surpriza :) si ca sa nu-mi dau seama, prima data m-a dus la restaurantul chinezesc si dup'aceea imi zice "hai sa mergem pana la restaurant sa ascultam niste muzica". Desi eu nu am vrut ca eram obosita, nu am avut drept la replica.
Si am ajuns in fata restaurantului si vad masina unor prieteni parcata in departare :)) si il intreb ce cauta masina acolo, el zice ca visez ca nu e nicio masina.
Iar in restaurant toti prietenii nostri apropiati :) ma asteptau :)) impreuna cu parintii mei si niste prieteni de-ai lor de familie. Am fost 17 in total :D
A fost asa frumos :x:x:x am mancat, am dansat (toti suntem iubitori de muzica populara), am avut pana si tort :D:D:D facut de prietena mamei mele.
Am primit multe cadouri, iar de la sotulica 23 de trandafiri intr-un buchet superb :D Am facut si poze, dar le pun maine ca acum sunt foarte obosita. Dar nu puteam sa nu impartasesc cu surorile mele faptul ca am petrecut o seara minunata.
Si chiar daca ne mai certam cateodata, sotulica este sotulica al meu! Este viata mea si sunt convinsa ca si eu a lui! Nu face gesturi din acestea foarte des, dar si cand le face, ma surprinde de fiecare data! Il iubesc mult de tot si as face totul pentru el!

Va pup fetelor si ne citim maine, cand voi reusi sa ma trezesc! :-*:-*

ma bucur tare mult ca te-ai simtit bine, meritai asta draga mea :x:-*
asteptam pozele ;;)
>:D<

orhidee 06 feb 2011 12:29:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Ana Tm (Post 511969)
buna dimineata orhidee draga:-*
ma bucur tare mult ca esti entuziasmata si ca nu mai ai tentatii>:D<
sunt sigura ca vei reusi, esti o invingatoare [*1*]
eu ieri la ski am facut prima abatere din 2 saptamani de rina :)
era si timpul sa fac asta ;;) :D
dar ziua de ieri nu o mai pun in calcul :P
de azi continui seria cu proteine ;)
mult succes si tie draga mea >:D<

O abatere la 2 saptamani e ...ok! :D Important e ca ai fost la ski...ai facut miscare...se compenseaza intr-un fel...:)
Acum doi ani cand am tinut dieta asta nu am avut nici o abatere...Sper si de data asta sa functioneze la fel de bine ...:) singura diferenta intre atunci si acum este ca acum vin dupa o alta dieta...sper ca acest lucru sa nu fie un impediment! :D Atunci nu am facut miscare...acum, voi face... (m-am urcat de dimineata pe cross trainer...mai incolo voi "vizita" bicicleta, iar pe seara, plimbare...;))
:-*>:D<

Ana Tm 06 feb 2011 12:39:09

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 512012)
O abatere la 2 saptamani e ...ok! :D Important e ca ai fost la ski...ai facut miscare...se compenseaza intr-un fel...:)
Acum doi ani cand am tinut dieta asta nu am avut nici o abatere...Sper si de data asta sa functioneze la fel de bine ...:) singura diferenta intre atunci si acum este ca acum vin dupa o alta dieta...sper ca acest lucru sa nu fie un impediment! :D Atunci nu am facut miscare...acum, voi face... (m-am urcat de dimineata pe cross trainer...mai incolo voi "vizita" bicicleta, iar pe seara, plimbare...;))
:-*>:D<

multumesc,acum ma simt mai bine #:-s:-*
ooooo draga mea esti pusa pe fapte mari din cate vad eu;;)
sigur va da rezultate,n-are cum altfel:-*
>:D<

Icey 06 feb 2011 18:15:15

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna slabute dragi!

Adina draga mea La multi ani! sa ai parte de tot ce iti doresti![*132*]
Ce frumos din partea sotului!

Maria ma inteles ca schimbi dieta- bafta multa, multa! sa mearga la fel de bine ca si cand ai mai incercat-o.

Frumoasa ma bucur ca ai revenit la munca, dar ai grija de tine! esti prea tanara pt astfel de probleme de sanatate!>:D<
Nazdravanii mei sunt bine, toata ziua se alinta si se pupa, merci de intrebare!:x

Ana sa schiezi si pe mine:P ca mi-e asa un dor!

Cricos, Miha :x:x

Claudia ce mai fac baietii?

Eu ma invart tot pe la 58 desi in ultima vreme parca nici la mine nu mai merge ca inainte- fac ce fac si tot am abateri:">
In rest scoala, casa, football etc etc luni si marti sper sa ajung la zumba ca am facut deja rezervare.

Va pupici si bafta multa tuturor![*48*]

orhidee 06 feb 2011 21:55:36

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Icey (Post 512510)
Buna slabute dragi!

Adina draga mea La multi ani! sa ai parte de tot ce iti doresti![*132*]
Ce frumos din partea sotului!

Maria ma inteles ca schimbi dieta- bafta multa, multa! sa mearga la fel de bine ca si cand ai mai incercat-o.

Frumoasa ma bucur ca ai revenit la munca, dar ai grija de tine! esti prea tanara pt astfel de probleme de sanatate!>:D<
Nazdravanii mei sunt bine, toata ziua se alinta si se pupa, merci de intrebare!:x

Ana sa schiezi si pe mine:P ca mi-e asa un dor!

Cricos, Miha :x:x

Claudia ce mai fac baietii?

Eu ma invart tot pe la 58 desi in ultima vreme parca nici la mine nu mai merge ca inainte- fac ce fac si tot am abateri:">
In rest scoala, casa, football etc etc luni si marti sper sa ajung la zumba ca am facut deja rezervare.

Va pupici si bafta multa tuturor![*48*]

Multumesc, Alina! :) Si eu sper acelasi lucru! ;) Am facut azi bicicleta, cross trainer si plimbare...Am baut si lichide...:)
Alaturi de dieta am pastrat si hartia pe care acum doi ani am notat cat am scazut in fiecare zi...Ma voi cantari si acum zilnic...si voi compara...:D

Pupici tie si nazdravanilor!:-*:-*:-*
>:D<

vadina 06 feb 2011 22:37:02

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Icey (Post 512510)
Buna slabute dragi!

Adina draga mea La multi ani! sa ai parte de tot ce iti doresti![*132*]
Ce frumos din partea sotului!

Maria ma inteles ca schimbi dieta- bafta multa, multa! sa mearga la fel de bine ca si cand ai mai incercat-o.

Frumoasa ma bucur ca ai revenit la munca, dar ai grija de tine! esti prea tanara pt astfel de probleme de sanatate!>:D<
Nazdravanii mei sunt bine, toata ziua se alinta si se pupa, merci de intrebare!:x

Ana sa schiezi si pe mine:P ca mi-e asa un dor!

Cricos, Miha :x:x

Claudia ce mai fac baietii?

Eu ma invart tot pe la 58 desi in ultima vreme parca nici la mine nu mai merge ca inainte- fac ce fac si tot am abateri:">
In rest scoala, casa, football etc etc luni si marti sper sa ajung la zumba ca am facut deja rezervare.

Va pupici si bafta multa tuturor![*48*]

Multumesc Alina!!!! Pupici multi pentru nazdravanii tai :D

Fetelor, astazi a fost o zi de rasfat total si groaznic pentru ziua de cantar :)) nici nu vreau sa va povestesc meniul meu de azi, si acum ma simt parca as fi o porcica :@) (scuzati exprimarea). Voi amana cat posibil ziua de cantar pentru a nu ma demoraliza :(
Dar de maine serios, din nou cu rina :) si ma gandesc acum seara sa beau un ceai pentru slabit, asta pentru ca maine dimineata sa fiu fresh si sa pot elimina nebuniile mancate astazi :))

Acum pun si poze, astazi toata ziua am hibernat si pe la 7 am iesit cu niste prieteni la restaurant cica la o ciorba :)) pentru fete a fost ciorba dar sigur ca si desert :))

orhidee 06 feb 2011 22:49:22

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 512908)
Multumesc Alina!!!! Pupici multi pentru nazdravanii tai :D

Fetelor, astazi a fost o zi de rasfat total si groaznic pentru ziua de cantar :)) nici nu vreau sa va povestesc meniul meu de azi, si acum ma simt parca as fi o porcica :@) (scuzati exprimarea). Voi amana cat posibil ziua de cantar pentru a nu ma demoraliza :(
Dar de maine serios, din nou cu rina :) si ma gandesc acum seara sa beau un ceai pentru slabit, asta pentru ca maine dimineata sa fiu fresh si sa pot elimina nebuniile mancate astazi :))

Acum pun si poze, astazi toata ziua am hibernat si pe la 7 am iesit cu niste prieteni la restaurant cica la o ciorba :)) pentru fete a fost ciorba dar sigur ca si desert :))

Important e ca te-ai simtit bine! :) E tot ce conteaza! :P Kilogramele le vei invinge tu! :) Sunt sigura de asta!;)
:-*>:D<

orhidee 06 feb 2011 22:50:37

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Adina, am vazut pozele! Esti o slabuta absolut incantatoare! :-*:-*:-*
>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:19:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO