forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-slabit-cl-udi-rinas-90-a-7802.html)

orhidee 12 feb 2011 22:46:11

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de frumoasa (Post 523126)
toata lumea a plecat? acum cind am aparut si eu? azi am avut o zi foarte plina, am fost insfarsit la alergat dupa 2 sapt jumate de pauza, am primit aprobare de la doctori...tare mult mi-a lipsit, e drept ca acum o iau incet si putin..dar tot e ceva. cu dieta nu prea ma laud, tot calc pe linga si mi-e tare ciuda, m-am decis sa mai fac maine prostioare si de luni chiar sa o iau serios, stiu ca mereu se zice de luni incep...dar chiar vb serios, sa nu rideti de mine:P
si...am sa ma cintaresc dupa 8 zile ca tare simt ca m-am ingrasat.
pare rau ca nu prea am avut timp sa intru, dar am citit tot, ma bucur ca sunteti bine, va pup>:D<

Frumoasa, nu rad de tine...nicidecum...te cred cand zici ca vei incepe dieta de luni...:)
:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

frumoasa 13 feb 2011 08:43:07

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 523150)

Frumoasa, nu rad de tine...nicidecum...te cred cand zici ca vei incepe dieta de luni...:)
:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Multumesc pt increderea acordata>:D<>:D<

vadina 13 feb 2011 10:14:27

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Neatza fetelor!!!!!!
Inca leneviti in pat, asa e? :D
Ana, pe unde umbli? Esti atat de frumoasa incat ai uitat sa ne trimiti si poze:) Ai vazut ce vreme frumoasa a fost ieri dupa-masa :)
Eu m-am decis ca nu o sa ma mai cantaresc in fiecare zi, ca numai nervi imi fac :(( dupa ce ieri mi-a aratat cantarul 74.4 kg, azi imi arata 75.7 in conditiile in care aseara am rezistat eroic (zic eu) tentatiilor, am mancat o bucatica de pizza cat degetul aratator de mare. Dar cred ca stiu de ce arata mai mult, sunt un pic constipata si nu s-a produs acea minune de doua zile :(

Va pup fetelor, si va doresc duminica placuta!!! >:D<>:D<>:D<

Icey 13 feb 2011 13:12:53

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna fetele!

Maria va doresc multa bafta la toti 3! s-a tinut baiatul de cuvant?:D

Frumoasa important e sa te simti bine, chiar daca ar fi ceva kg-me in plus sanatatea e mult mai importanta.

Adina clar nu e bine sa te cantaresti zilnic! incearca sa o faci macar la 3-4-5 zile daca rezisti.

Noi am fost de dimineata cu Keane la antrenament, apoi acasa ca sotul a trebuit sa plece la munca, mai ies cu nazdravanii dupa masa.

O duminica placuta in continuare!:x

orhidee 13 feb 2011 15:02:40

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Buna, fetelor!:)
Ce fac cele mai frumoase slabute?:-*>:D<

orhidee 13 feb 2011 15:11:49

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de Icey (Post 523610)
Buna fetele!

Maria va doresc multa bafta la toti 3! s-a tinut baiatul de cuvant?:D

Multumesc, Alina!:)
Baiatul a zis ca m-a ascultat, dar nu putea sa vina cu mana goala...asa ca a adus 2 ciocolati amarui...El credea ca inca sunt la Rina...si am voie ciocolata o data la 4 zile! Asa ca am ispita in casa! :D Drept urmare, azi dimineata l-am rugat pe sotul meu sa ascunda...cele doua ciocolati!:P Spun un NU hotarat tentatiilor!:)):)):))
:-*>:D<

orhidee 13 feb 2011 15:48:32

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Citat:

Anterior postat de vadina (Post 523376)
Neatza fetelor!!!!!!
Inca leneviti in pat, asa e? :D
Ana, pe unde umbli? Esti atat de frumoasa incat ai uitat sa ne trimiti si poze:) Ai vazut ce vreme frumoasa a fost ieri dupa-masa :)
Eu m-am decis ca nu o sa ma mai cantaresc in fiecare zi, ca numai nervi imi fac :(( dupa ce ieri mi-a aratat cantarul 74.4 kg, azi imi arata 75.7 in conditiile in care aseara am rezistat eroic (zic eu) tentatiilor, am mancat o bucatica de pizza cat degetul aratator de mare. Dar cred ca stiu de ce arata mai mult, sunt un pic constipata si nu s-a produs acea minune de doua zile :(

Va pup fetelor, si va doresc duminica placuta!!! >:D<>:D<>:D<

Adina,:-*:-*:-* ca sa nu mai plangi...cantareste-te mai rar! ;) Eu ma cantaresc in fiecare zi, dar imi asum fluctuatiile inerente ale cantarului! Asta e! :D
:-*>:D<

orhidee 13 feb 2011 15:51:07

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Fetelor, am un prozelit al dietei pe care o tin eu...este vorba de Adina, prietena fiului meu!;)
:-*>:D<

Ana Tm 13 feb 2011 19:37:02

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
buna seara dragutele mele slabute [*117*]
imi cer scuze ca n-am mai reusit sa intru, nu am avut deloc net, acum se pare ca a venit ;)
oricum maine dimineata ma duc si le fac scandal, nu se mai poate:(
dar sa trecem peste asta;)
astazi am hoinarit prin oras cu iubi, am fost la o cafea si la o praji, apoi ne-am delectat la carturesti( si ne-am mai luat si cateva carti interesante)
a fost o duminica foarte frumoasa, pacat ca a trecut :P
ieri a fost intr-adevar o zi speciala pentru noi fetele;;)
am fost si m-am facut frumoasa:"> iar apoi am fost prin mall la shopping:">
a foat o zi superba si relaxanta, am ajuns acasa seara la 8 :D(plecata de casa de la 11;;) )
am pus poze sa vedeti si voi schimbarea, sper sa va placa ;)
n-a vrut stilista sa tunda mai mult din par, a zis ca e pacat, asa ca am lasat-o sa faca ce crede ea ca e mai bine, mie imi place foarte mult ca are acum volum, ca nu mai e drept, il simt mai ok acum :x
astept parerile voastre:)
va imbratisez slabutelor :-*>:D<
ma uit acum sa vad ce ati mai scris ;)

orhidee 13 feb 2011 19:49:08

Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90
 
Ana, am vazut pozele! :) Te-ai facut din f frumoasa...extraordinar de frumoasa!;)
:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:42:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO