forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

roxanici8585 25 iul 2012 14:52:58

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1099323)
da...sunt din 83 aprilie
o sa reusim, sunt convinsa de asta... trebuie sa numai nu ne lasam batute si sa vontinuam chiar daca cateodata simt ca nu mai pot
am unele zile cand am pofta de detoate, tot ce vad, ce aud imi fac pofta....dar incerc sa ma abtin si sa manc un fruct si un pahar de apa, si fug in camera ca acolo nu-s atatea tentatii ....si ma intorc cand imi trece pofta hihihihiih.....:))

pupici si o zi frumoasa si tie:-*


:)):)) asa si eu ... exact aceasi senzatie .... mai ales cand ma duc la cumparaturi si simt mirosuri peste mirosuri....dar dupa beau apa si trece sau o fac sa treaca....:)):))
o sa ne ajutam una pe cealalta si o sa vezi ca reusim .... 2 fotomodele devenim :))
te pup si eu :-*

supermire83 25 iul 2012 15:14:30

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1099330)
:)):)) asa si eu ... exact aceasi senzatie .... mai ales cand ma duc la cumparaturi si simt mirosuri peste mirosuri....dar dupa beau apa si trece sau o fac sa treaca....:)):))
o sa ne ajutam una pe cealalta si o sa vezi ca reusim .... 2 fotomodele devenim :))
te pup si eu :-*


hihihihi....cele mai frumoase fotomodele :)):)):))
eu inainte sa merg la cumparaturi pap bine, ca sa nu mi se faca pofta, iar pe langa rafturile cu mancare gatita prind viteza luminii hihihihihihi:))
pupici

roxanici8585 26 iul 2012 14:20:03

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1099342)
hihihihi....cele mai frumoase fotomodele :)):)):))
eu inainte sa merg la cumparaturi pap bine, ca sa nu mi se faca pofta, iar pe langa rafturile cu mancare gatita prind viteza luminii hihihihihihi:))
pupici



:)):)):)) asa, asa ..... cred ca o sa urmez exemplu ......
duminica ma duc la gardaland si o sa ma umplu cu papa sanatoasa de acasa asa nu salivez la vata pe bat, cioco, cola, popcorn, etc,etc :D;;)
tu ce mai faci? cum merge dieta?
pupu

supermire83 26 iul 2012 18:43:18

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1100245)
:)):)):)) asa, asa ..... cred ca o sa urmez exemplu ......
duminica ma duc la gardaland si o sa ma umplu cu papa sanatoasa de acasa asa nu salivez la vata pe bat, cioco, cola, popcorn, etc,etc :D;;)
tu ce mai faci? cum merge dieta?
pupu


superrrr....si eu vreau la gardaland :((.....am fost anul trecut in august dar era asa multa lume si am stat foarte mult la coada si n-am apucat sa ma dau pe toate :(( ( bine...pe raptor oricum nu ma dadeam:))...nu de alta....dar nu vroiam sa fac cu inima :)))
eu acum am venit din parc, am fost de am dat o tura, as fi facut mai mult dar am fost cu cumnatamio si din 5 in 5 minute se plangea de picioare....uffff

dieta merge destul de bine ( pana acum) chiar daca in ultimul timp am inceput sa manc mai multe fructe si legume.....luni am papat o bucatica mica de strudel cu mar, nu mai mancasem dulce clasic de 2 luni ( l-am facut cu pasta sfoglia dietetica si l-am facut fara zahar )

tu cum esti? cum iti merge dieta?

pupici si distractie placuta in week-end >:D<:-*

Olime 27 iul 2012 16:32:48

Re: Jurnal supermire83
 
Bine ai venit pe forum si felicitari pentru ca ti-ai facut jurnal;)

E foarte util si ai sa observi in timp, asta daca il vizitezi zilnic sau cat de des poti.

Asa cum ti-au spus si fetele incearca sa maresti nr de calorii, 600kcal este extrem de putin si intr-adevar cand vei avea stagnare nu o sa mai ai de unde sa scazi asa ca fii atenta la aspectul asta.

Iti urez mult succes si te astept si la mine in jurnal cand vrei tu>:D<
Pup:-*

supermire83 27 iul 2012 17:09:00

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de Olime (Post 1101091)
Bine ai venit pe forum si felicitari pentru ca ti-ai facut jurnal;)

E foarte util si ai sa observi in timp, asta daca il vizitezi zilnic sau cat de des poti.

Asa cum ti-au spus si fetele incearca sa maresti nr de calorii, 600kcal este extrem de putin si intr-adevar cand vei avea stagnare nu o sa mai ai de unde sa scazi asa ca fii atenta la aspectul asta.

Iti urez mult succes si te astept si la mine in jurnal cand vrei tu>:D<
Pup:-*

multumesc :-*
am incept sa maresc, acum mananc in jur de 900 kcal ,dar in curand o sa ajung la 1000 kcal

pupici>:D<

supermire83 30 iul 2012 10:59:40

Re: Jurnal supermire83
 
sambata am ajuns la 982 calorii....uraaaaa [*103*] [*4*]
ieri am papat mai putin deoarece am fost toata ziua plecata pe afara si n-am apucat sa iau masa de pranz, doar niste pepene ca si gustare[*100*]

ma pun sa-mi fac exercitiile, pana nu se incalzeste prea tare
[*ciclism*][*abdomene*][*haltera*]

roxanici8585 30 iul 2012 14:34:30

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1102326)
sambata am ajuns la 982 calorii....uraaaaa [*103*] [*4*]
ieri am papat mai putin deoarece am fost toata ziua plecata pe afara si n-am apucat sa iau masa de pranz, doar niste pepene ca si gustare[*100*]

ma pun sa-mi fac exercitiile, pana nu se incalzeste prea tare
[*ciclism*][*abdomene*][*haltera*]

:D;;);;) baga tare, baga tare .... hai ca eu de la munca te sustin
ps: fa si pentru mine :D:D
am venit si la tine in casuta sa te salut si sa aduc pupici si imbratisari >:D<>:D<
transipiratie cat cuprinde ... asa sa te vad :D

supermire83 30 iul 2012 14:43:43

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1102470)
:D;;);;) baga tare, baga tare .... hai ca eu de la munca te sustin
ps: fa si pentru mine :D:D
am venit si la tine in casuta sa te salut si sa aduc pupici si imbratisari >:D<>:D<
transipiratie cat cuprinde ... asa sa te vad :D

multumesc....acum am terminat....dar cu caldura asta zici ca is sub dus, nu pe bicicleta hihihihi

roxanici8585 30 iul 2012 14:59:49

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1102478)
multumesc....acum am terminat....dar cu caldura asta zici ca is sub dus, nu pe bicicleta hihihihi


>:D<;;)bravooo, bravoo .... asa sunt si eu cand termin ,,,,, zici ca atunci ies din mare..... ;;)
in seara asta la mine numai sport natural :)):)):));;);;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:03:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO