forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal supermire83 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-supermire83-11731.html)

marinuta 19 oct 2012 11:54:09

Re: Jurnal supermire83
 
salutare Mire..ce faci? vad ca in casuta mea nu ma mai vizitez,,,hmmmmmmm...eu miine am un botez....vad cu ma imbrac...la prinz am facut varza calita cu carne de pui si rosii taiate marunt...eu din pacate nu voi minca...mie rrau de tot...imi vine sa vomit..de 2 zile e cam asa la mine...am baut 2 citramoane poate trece...simt ca ma ia o usoara raceala...:(

Olime 19 oct 2012 12:26:25

Re: Jurnal supermire83
 
Neata cara Mire;)
Te casatoresti? Ce frumooos:D...felicitari si multa iubire!
Sunt convinsa ca ai sa arati f f bineee si sexy!!!
Te urmaresc ca pe butelie sa vad ce ai mai papat, cat ai mai slabit, poate ma mai ambitionez si eu, mai am 20 de kg de dat jos, pe langa cele 20 date pana acum...parca inca mai e drum lung.
Te pup, sa ai un weekend frumos:-*:-*

supermire83 19 oct 2012 12:51:04

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1155561)
salutare Mire..ce faci? vad ca in casuta mea nu ma mai vizitez,,,hmmmmmmm...eu miine am un botez....vad cu ma imbrac...la prinz am facut varza calita cu carne de pui si rosii taiate marunt...eu din pacate nu voi minca...mie rrau de tot...imi vine sa vomit..de 2 zile e cam asa la mine...am baut 2 citramoane poate trece...simt ca ma ia o usoara raceala...:(

ciao scumpo
ai grija sa nu te racesti, bea un ceai fierbinte si stai linistita in pat
cum iti mai merge cu dieta?
pupici :-*>:D<

supermire83 19 oct 2012 12:54:52

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de Olime (Post 1155586)
Neata cara Mire;)
Te casatoresti? Ce frumooos:D...felicitari si multa iubire!
Sunt convinsa ca ai sa arati f f bineee si sexy!!!
Te urmaresc ca pe butelie sa vad ce ai mai papat, cat ai mai slabit, poate ma mai ambitionez si eu, mai am 20 de kg de dat jos, pe langa cele 20 date pana acum...parca inca mai e drum lung.
Te pup, sa ai un weekend frumos:-*:-*

Ciao scumpo>:D<
Da, ma casatoresc;), facem cununia civila in decembrie cand mergem acasa....abia astept;)
Sper sa te ambitionezi si sa slabesti cat mai repede ....ai slabit foarte mult si tu, deci jumatea drumului deja ai parcurso, mai ai jumate;)
Te pupicesc si sa ai un week-end minunat si usor:-*:-*:-*

marinuta 19 oct 2012 14:25:55

Re: Jurnal supermire83
 
Buna Mire....eu nu mai tin Rina,,,ca mam ingrasat...nu mi se mai potriveste aceasta dieta...voi minca sanatos si voi slabi...:D

supermire83 19 oct 2012 16:26:30

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1155662)
Buna Mire....eu nu mai tin Rina,,,ca mam ingrasat...nu mi se mai potriveste aceasta dieta...voi minca sanatos si voi slabi...:D

foarte bine....daca papi sanatos si faci si putin sport o sa slabesti...o sa vezi
ai incercat zumba? mie imi place la nebunie ;)

marinuta 19 oct 2012 16:34:40

Re: Jurnal supermire83
 
eu ador cardio...dar stau cu micuta acasa si nepotica si nu vreau sa fac la prinz ca sa nu le trezesc...dar oricum sora saptamiina viitoare vor iesi din spital cu micutul si micuta va fi la gradinita si voi face sport...si sotul poate imi va repara bicicleta ca iar mi sa stricat,,,:((

supermire83 19 oct 2012 16:38:55

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1155790)
eu ador cardio...dar stau cu micuta acasa si nepotica si nu vreau sa fac la prinz ca sa nu le trezesc...dar oricum sora saptamiina viitoare vor iesi din spital cu micutul si micuta va fi la gradinita si voi face sport...si sotul poate imi va repara bicicleta ca iar mi sa stricat,,,:((

offff....bicicleta asta...las ca e bine daca o sa ai mai mult timp de saptamana viitoare, o sa ai mai mult timp pentru tine;)

marinuta 19 oct 2012 16:46:22

Re: Jurnal supermire83
 
sa vedem ce se mai intimpla si saptamina viitoare...sa dea domnul sa fie bine nepotelul...:D

supermire83 19 oct 2012 16:49:42

Re: Jurnal supermire83
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1155801)
sa vedem ce se mai intimpla si saptamina viitoare...sa dea domnul sa fie bine nepotelul...:D

Doamne ajuta!! sa se faca bine cat mai repede>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:20:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO