forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

Alynuta 16 iun 2011 07:18:15

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 690339)
Neata draga jurnal. O veste buna pe ziua de azi, de fapt incepand cu ziua de ieri. asta pt ca mi-au dat deja banii pe concediu, anticipat. F. bine, si asa aveam de platit niste datorii.
Iar in dimineata asta am controlat site-ul de unde mi-am comandat rochiile si au primit banutii, se apuca de procesat comanda. Sunt in schema, o sa le primesc la timp. Mi s-a mai luat o piatra de pe inima. Mai e o comanda la un alt site de confirmat, dar de aia nu imi fac probleme pt ca imi aj produsele in max 4 zile de la confirmarea platii. Azi le trimit mail cu foaia de la banca scanata ca sa ii imping un picut de la spate. Oricum, nu ma asteptam sa fie asa repede la zi cu informatiile site-ul de rochii, mai ales ca rochitele vor fi facute in china. Si chiar ma gandeam ca se vor misca mai incet. Mai ales ca plata fusese facuta acum 2 zile si chiar nu stiam daca vor intra sau nu banii asa repede.
Incep incet stresurile dispar, cele vechi cel putin si apar altele. Pe moment sunt linistita, nu se vede nimic aiurea la orizont, asa ca ma voi bucura de aceasta zi.
Va pup!>:D<>:D<>:D<

O zi rea si una buna,ma bucur ca incet, incet problemele incep sa se rezolve, sa sti ca si eu dupa o perioada de stres ma simteam cateva zile fara nicio vlaga,epuizata.
Te pup si numai bine .
Relaxarea mea e un film bun , si sudoku de care nu ma mai pot dezlipi:D

Alynuta 16 iun 2011 09:22:14

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Vezi , de-asta zic merg la controale periodic, poate e bine poate nu. Mi-e frica, nu stiu cum sa alung teama asta care din copilarie ma apasa.Si acum traiesc cu parerea ca nu trebuia sa ma operez. Am o cervicita cronica , nici nu ere vorba de displazie (inceput de cancer) ,aveam un col curat,mi-a si spus cand m-a consultat,nici nu avea de unde sa-mi faca o biopsie, atat ca testul pap nu iesea bun. Dupa operatia care m-a terminat psihic,m-au intepet de vreo 12 ori , eram pe masa de operatie si nu-mi gaseau venele, le citeam disperarea pe chip .Nu ma puteau anestezia,asa teama mi-a fost , in final m-au anesteziat in vena din laba piciorului. A trecut , biopsia buna. Urmatorul control,dupa operatie mi-a lasat un gust amar,trebuia sa fac o noua biopsie caci la colposcopie depistase un punct de unde virusul putea ataca din nou. Ce virus? ce sa atace ,cand mie biopsia in urma operatiei mi-a iesit buna. Eram disperata, la ce sa ma mai astept? Am facut-o si aceia , mi-a iesit buna.
Acum trebuie sa ma programez din nou, crede-ma ca mi-e groaza.Daca iara nu e bine ceva ,iara biopsie, mi-a ciopartit colul cu atatea biopsii.
Asta e ,cred ca te-am plictisit si eu,mai bine iti scriam pe privat sa nu citeasca toate fetele zbuciumul meu. Tu ai problemele tale, ale mele poate ti se par fleacuri.
In privinta parului pe fata , nu-ti fa probleme cum ai zis tu exista epilare definitiva,cu varsta oricum exista dereglari hormonale si mai creste par pe fata. Sora mea e mai mare cua mine cu7 ani si chiar zilele trecute se plangea ca ar vrea sa recurga la o epilare definitiva.
Sa iei Mg cu b6, e foarte bun, te linisteste. Te pup si scuze daca te-am plictisit.
Nu am putut sa ti trimit mesajul in casuta , avea prea multe caractere:-*

kika9 23 iun 2011 15:03:45

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...3_HXQp8gT8Tllw

Servusel! >:D<
Ar merge o vacanta pe aici... ce zici... :>:>
Fara nimic in jur decat liniste, pasari .... eu una de urgenta as zice da :)
Pupicei, pana la urma fac nioste sport azi si trece si corn si tot, doar restul ramane ... :(:(
Pooop :x:x:x

VAmedeea 23 iun 2011 15:28:38

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ar merge, sa stii!
Mai ales ca m-a busit o durere groaznica de cap!
Hai, sa ai spor, te pup!>:D<>:D<>:D<

kika9 23 iun 2011 15:37:12

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame ti-am lasat si pe mess scris, e mai mult acolo ..... :-*:-*:-*

aussie_girl 23 iun 2011 18:52:47

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame am trecut sa vad ce faci..Sper ca esti bine..mai mul tnu zic!

Alynuta citii povestea ta..m-am intristat!! stiu cat de m,ult t epoat eomora stresul inainte de un test..stiu despr eganduri stiu despre tot..Sa ne dea Domnul sanatate la toate..la toata lumea..ooff!!

LoLy 24 iun 2011 18:35:46

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,draga mea,ma bucur ca macar rochitele ti-au ajuns!!! :) si poate pana la urma se rezolva si cu pachetul ;)>:D< Nu te mai stresa inutil pt lucruri pe care oricum n-ai cum sa le schimbi! W/e placut! (poate avem noroc la putina ploaie) :-*:-*:-*

kika9 25 iun 2011 08:46:42

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...sFdZoR7LzNVF2d

Eu cam descarcata de baterii Ame :D, incerc sa ma adun, poate nu trag azi chiar la pat, inca sunt destule de rezolvat si doar 4 week-enduri pana plecam... aaa.... ieri am scos masina de la mecanic :-s:((:((..... e ok..... :)):))
Deci inca nu stii cum arata rochitele... hmmmm... sper sa iti placa ca ormai... sunt luate, eu alerg dupa de incaltat, am picior mic si cu toc cam greu gasesc, in fine ..... s-or gasi :)
Pooop :x:x:x

VAmedeea 25 iun 2011 09:34:19

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Kika, scumpo, tu ai intrat in criza cand mai ai 4 saptamani si pleci, dar eu ca mai am 10 zile? Ce zici de asta?
Eu zic ca iti vei gasi si incaltari. La service nu vreau sa stiu cat ai lasat...
Of, incurcate treburile si pe la mine, dar s-or aseza ele toate in timp.
Odihneste-te azi un pic daca simti ca esti cam pe zero cu energia. Ca degeaba tragi de tine, nu va iesi si vei fi si mai obosita apoi. Te pup!>:D<>:D<>:D<

kika9 27 iun 2011 07:34:47

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame >:D< am vazut, imi plac dar intru in amanunt cand ma intorc de la munci, am intrat sa zic kg azi... 200g minus, nu e bine ca sambata la cina .... KEBAB :">:">:">
Te pupic :-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:50:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO