forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-vamedeea-dieta-dr-man-7706.html)

LoLy 03 iul 2011 15:28:01

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,as vrea sa-ti spun ca poate te inteleg chiar mai mult decat crezi tu si tocmai pt acest motiv eu nu-mi permit sa-ti dau sfaturi (e cel mai usor lucru),si sunt convinsa ca tu in sinea ta stii f.bine ce ai de facut si de aceea vei lua decizia care e mai buna pt tine,la momentul potrivit...
Acum gandeste-te doar la lucrusoarele pe care ti le-ai cump si concentreaza-te asupra drumului si cadourilor si sa nu lasi ceva acasa...si apoi de restul ai timp sa te ocupi la intoarcere ;)
Stai linistita ca am sa vin eu sa-ti aerisesc casuta!!! :-*>:D<

VAmedeea 03 iul 2011 17:18:08

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 709239)
Ame,as vrea sa-ti spun ca poate te inteleg chiar mai mult decat crezi tu si tocmai pt acest motiv eu nu-mi permit sa-ti dau sfaturi (e cel mai usor lucru),si sunt convinsa ca tu in sinea ta stii f.bine ce ai de facut si de aceea vei lua decizia care e mai buna pt tine,la momentul potrivit...
Acum gandeste-te doar la lucrusoarele pe care ti le-ai cump si concentreaza-te asupra drumului si cadourilor si sa nu lasi ceva acasa...si apoi de restul ai timp sa te ocupi la intoarcere ;)
Stai linistita ca am sa vin eu sa-ti aerisesc casuta!!! :-*>:D<


Multumesc mult Loly!>:D<>:D<>:D<>:D<

kika9 04 iul 2011 07:32:38

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Pup Ame :-*
Nu te teme, ca ai sa gasesti casuta ta plina cu lamentarile mele :P:)), glumesc scumpa mea :), tu sa petreci frumos, incearca sa stai linistita si vorba Loley, cand te intorci o iei iar de la un capat :-*, apoi din septembrie vom vedea ce ne mai asteapta.
Drum bun >:D<>:D<, sa ajungeti cu bine sanatosi si sa auzim la intoarcere cat de frumos a fost :x:x:x:x:x:x
Ciao Ame drag :-*:-*:-*:-*:-*

Alynuta 05 iul 2011 08:44:55

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Drum bun,sa ai o vacanta frumoasa>:D<,sa-ti refaci fortele si energia.Te asteptam cu poze si sa ne povestesti cum a fost.:-*

VAmedeea 05 iul 2011 08:53:29

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Fetelor, va multumesc!
Eu sunt pe graba, am de facut , mai bine zis refacut bagajele astfel incat sa-mi intre toate si sa nu depasesc nr. de kg.
Va pup si sa ne auzim cu bine!>:D<>:D<>:D<

Alynuta 05 iul 2011 08:57:22

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 711287)
Fetelor, va multumesc!
Eu sunt pe graba, am de facut , mai bine zis refacut bagajele astfel incat sa-mi intre toate si sa nu depasesc nr. de kg.
Va pup si sa ne auzim cu bine!>:D<>:D<>:D<

Te asteptam cu drag si cu vesti bune , pupici Ame, o sa-mi lipsesti cu sfaturi si cu retetele tale.

kika9 10 iul 2011 16:48:59

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ameee :x:x:x.... ce faci? ai ajuns :-/ cu bine sper.
Daca ai un pic de timp .... chiar daca stiu cum este... eeeeeee.... noi nici net nu vom avea acasa :(, in fine, impoprtant sa fi ajuns cu bine si sa te bucuri de tot si de toti, ok? ;;)
Te pup si o vacanta fara peripetii naspa iti doresc scumpa mea :-*:-*:-*:-*:-*

PS. Nu ai pierdut nimic plecand din contra a venit valul de caldura ... beata te mia cara ;)

LoLy 11 iul 2011 09:55:46

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Ame,chiar de ai ajuns cu peripetii...important e ca ai ajuns! >:D<
Am venit sa-ti aerisesc casuta (cum ti-am promis) si sa-ti las floricele proaspete...:D
si-ti doresc o saptamana fantastica alaturi de cei dragi! :-*

http://s11.images.www.tvn.hu/2011/07...8f9587e7b0.jpg

aussie_girl 11 iul 2011 18:44:03

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
trecui si eu ..(sa ma bucur de trandafirii astia superbi lasati de Lolitaa ca pana vii tu se ofilesc..dar siguur ii mai schimba Lolita..sau eu..desi eu cu florile..mai greoi!! :) :) le admir..da s anu ma pui sa schimb ape si alte cele ca mi s epare tare complicat..
Sper ca te simti bine acasa si ca ai sa fii ..sau ai fost o nasica suuperba!! Abia astept poze!!

VAmedeea 13 iul 2011 20:24:37

Re: Jurnal VAmedeea de dieta ... Dr. Man
 
Pup fetele astea scumpe care au trecut pe aici!Kika, am ajuns, asta dupa ce marti am pirdut avionul, ne-am miscat apoi de la pisa la roma, am dormit vreo 3 ore in gara (ca nu mai avea rost sa mai luam si hotel pt atat de putin) si am ajuns intr-un final miercuri la destinatie. In sfarsit, obositor, costisitor, etc...etc...etc...dar asa e cand omul e prost. In cazul asta noi!

Loly, ce trandafiri minunati!
Eu sunt din nou pe fuga, am avut peste tot net, dar zero timp. Acum ma pregatesc sa fac o baita.

Rochitele sunt faine, imi plac, dar le modific un picut, gen stramtat pe unde e nevoie, scurtat cate 2-3 cm. Iar la cea albastra ii scot paietele, si le inlocuiesc cu trena , pe care o tai.

Pun poze cand o sa le am.

Cami, uite ca in 3 zile sunt nasa si stresul e mare, mai ales ca din cei peste 100 de invitati care se bateau cu pumnul in piept ca vin s-au trezit acum mirii cu mai mult de jumatate care nu mai vin. si salonul e mare, cheltuielile pe masura... In sfarsit, sa vedem cum o iesi, dar eu chiar am frica... Mi-e ca raman cu daotorii, sper sa nu fie asa, dar tare am dubii la dar.


Va pup si dupa nunta intru si eu mai des, ca ma mai linistesc!>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:33:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO